bebe Young Care

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2012. szeptember 24.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Etávolítja a szennyeződést és a sminket is.

Kitsyke

2018. október 31.

Eleg belole egy kicsi, lehozza a catrice alapozom is, kiveve a szemfesteket nem. Nem csip, nem szarit, illata nagyon kellemes. Sajnalom hogy nem tudom hasznalni, mert en egy het utan szornyen kipattogtam tole mindenhol...pedig kedvencem lett volna...:(
Nekem a masik van meg, mas kinezetu a csomagolasa, osszetevoket nem tudom valtozott-e.

Smink ecsetek tisztitasahoz hasznalom el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 31.

Smink ecsetek tisztitasahoz hasznalom el.

judis

Korcsoport: >54
2018. május 16.

Üdv. Szeretném megkérdezni hol tudok venni? Ez nekem nagyon bevált.
Várom a választ.
Judis

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. május 16.

Üdv. Szeretném megkérdezni hol tudok venni? Ez nekem nagyon bevált.
Várom a választ.
Judis

Sisszy

2017. november 7.

Kellemes illata van, az arcomat jól tisztította. A szemfestéket viszont szerintem nem hozta le maximálisan és picit csípett is, mikor a szemembe ment. Picit szárította az arcbőrőm, de utána mindig használok hidratálót, így ez nem zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

eperturmix

2017. május 1.

Tetszik az illata,és az állaga,alap arctisztítónak jó,sminket viszont nem szedi le..jó ha szökőévente sminekelek,akkor is max bb,szemceruza,spirál..na,hát ezekből kb semmit nem szedett le.Micellás vizes vattán láttam a cuccot.De mivel nálam ez ritkaság,így nem is akkora negatívum.Viszont!Engem nagyon szárít,sikít az arcom a hidratálóért utána.És szerintem elég gyorsan fogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 1.

ehilda

2016. január 13.

Már többször újravettem. Elégedett vagyok vele. Szépen le tudom mosni a festéket az arcomról, szememről is. Szerintem így jobb lemosni mint vattával letörölni. Gyors és alapos, nem irritál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 13.

Maja92

2015. szeptember 25.

Sajnos irritálta a bőrömet, pattanások jöttek ki tőle az arcomon másnap :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

Sajnos irritálta a bőrömet, pattanások jöttek ki tőle az arcomon másnap :/

ihaszpetra

2015. szeptember 10.

Elégedett vagyok vele, teljesíti amit ígér. Bőrömet nem szárítja, a sminket jól leszedi, igaz szemre nem ezt használom. Kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 10.

Mandulisz

2015. május 30.

Ezt a terméket egyetlen szó illeti,csodálatos és nem is cserélem le más termékre,maximálisan elégedett vagyok vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 30.

Feketepárduc

2015. január 29.

Második tubussal használom, számos habzó lemosó kipróbálása után. Nekem gyönyörűen, nyommentesen lehozza a vízálló sminket is. Egyetlen problémám vele, hogy szárítja a bőrömet, de a pandaszem-mentesség miatt ezt elnézem neki. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 29.

ancsy2412

2015. január 15.

Nem vált be, nagyon irritálta és szárította az érzékeny bőrömet. Nem használtam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 15.

Hidratálók: Betaine, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Gyengéd felület aktív anyag, tisztítószer, melyet gyakran használnak babakozmetikumokban, mivel könnymentes samponok, tusfürdők és habfürdők készíthetőek vele.

Az EWG használattól függően közepesre vagy magasra teszi az összetevő kockázatát, mert az szennyezett lehet rákkeltő vegyületekkel (ethylene oxide, 1,4-dioxane) és nem ajánlott az összetevő használata sérült bőrön. Paula Begoun összetevő szótárában és a Susan Brown összetevő szótárában is, mint javasol összetevő szerepel a PEG-80 Sorbitan Laurate.