bebe Young Care

Ár:   400 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,9 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timoka, Módosítva: 2015. július 3.

Kiszerelés:   4,9 g
Kategória:   Ajakápolók

Vaníilia illatú, enyhén csillámos ajakápoló.

Sandrine

2019. március 18.

Nem volt drága, és kellett valamilyen ajakápoló, úgyhogy ezt választottam. Szerintem ha nincs más, akkor ilyen esetben megfelelő választás, vagy ha csak épp ez van nálam. Az igaz, hogy nagyon zsíros, de én nem szeretem, ha a szárazságot érzem a számon. Az illata nagyon jó, finom vanília. Nagyon csillog, de én szeretek mindenféle rúzst és szájfényt úgyhogy nekem ezzel nem volt problémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

detti23

2018. március 10.

Több esélyt is adtam neki, de a vége mindig az lett, hogy elég hamar letöröltem a számról, annyira zsíros volt és fehéres, aranyló csillámos lett tőle a szám. Pedig jól hidratálna és az illata is kellemes lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

Nikolaj

2018. január 18.

Szárít, és túl nagy csillámok vannak benne. Egyedül az illata jó, de az sem különleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 18.

petrakauth

2017. április 23.

Karácsonyra kaptam, és Carmex-fanként először úgy voltam vele, hogy "ajándék lónak ne nézd a fogát" legalább jó az illata :D Aztán egyik nap nem volt kéznél semmi más így ezt használtam és meglepett az eredmény. Nem csak fényesíti az ajkat mint pl. a Labello hanem hidratál, és nekem a csillogás is tetszik. (Lush ajakradír mellett használom, anélkül szerintem nem érne túl sokat, de ki tudja :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

Lisana

2017. március 23.

Az enyhén csillámos egy túl enyhe kifejezés... Zsebben tartva megolvad egy kicsit, és utána túlzás nélkül aranyszínűre színezi az ajkakat! Táskából elővéve, hűvösebb időben szép. Ápoló hatása egyébként szintén jó. Gondolom, most kivezetik, mert 134 Ft-ért jutottam hozzá a rossmannban

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

mokojka

2017. január 22.

Csak éjszakára használom,mert ez a csillogó halvány fehér réteg nappali viseletre nekem nem igazán jön be.Viszont éjszaka teszi a dolgát rendesen,pedig nem vártam volna tőle.Rendbe tette a kicserepesedett,fájó számat,mikor a természetes ajakápolók már nagyon gyengusnak bizonyultak.Szóval a hatása remek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 22.

Cupcaketeam

2016. december 11.

Nagyon fini vaníliáscukor illatú♡ huu az a csillám mennyiség ami ebben van...nem semmi:D Baromira csillog. Nagyon szép fényt ad nekem tetszik. És a hidratálása is egész elmegy. :) Szerintem nagyon hozza a karácsony hangulatot legalábbis nekem. ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 11.

Zsokaa

2016. november 30.

Nagyon szerettem az elején. Akkor ez a szín, amit adott az ajkaknak, nagyon tetszett. Azóta már nem. :-D Az illata finom, kicsit hidratál. Viszont fura darabos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

Mosolyorszag

2016. november 27.

Hidratálgat,az illata kellemes,színe az nincs,fénye egy pici van.Nem vennék belőle többet,de el lehet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

kalavirag

2016. november 4.

Még tini koromban használtam, nagyon szerettem az illatát, jól hidratálta a cserepes részeket. Nekem jobban bevált mint a Labello, valamiért szimpatikusabbak is a Bebe ajakápolói. Ha több változatban lenne kapható szívesen csemegéznék közöttük :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag