bebe Young Care

Ár:   399 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,9 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: macskajaj, Módosítva: 2020. január 21.

Kiszerelés:   4,9 g
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Halvány rózsa ajakír mindennapos használatra

Gyengéd ápolást nyújt az ajkaknak, hogy azok érezhetően bársonyosak és természetesen szépek legyenek: - E-vitamin tartalma segít az ajkak természetes nedvességtartalmának megőrzésében és véd a további kiszáradástól. - A 6-os fényvédő faktor pedig megvéd a káros UV sugárzástól. - Leheletnyi rózsás árnyalatot varázsol az ajkakra.

nitacica

2020. július 15.

Szeretem, az illata is kellemes, jól hidratál. Nálam a Bebék befutók lettek még egyik fajtájánál se csalódtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 15.

hippiesaur

2020. július 15.

Sokkal jobb, mint bármelyik labello. Nagyon tetszik az illata is, szerintem ennek a márkának a legjobbak az ajakápolói.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

wd1102

2020. május 27.

Frissítés: Néhány hónap használat után sajnos azt tapasztalom, hogy bizony ez is szárít. Én ezt nem értem. Mármint értem, persze, a cégeknek az kell, hogy vegyél belőle, és akkor veszel, ha szárazak az ajkaid...
Ráadásul balga módon csak most vettem észre, hogy Johnson & Johnson-termékről van szó, amit a petefészekrákos esetek nyilvánosságra kerülése óta bojkottálok :S

Az egyetlen, ami valóban nem szárít, viszont 1 csillag levonás, amiért kissé ragacsos a számon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Katia88

2020. február 19.

Hogy Én eddig miért nem véleményeztem ezt eddig??? Tinikorom óta mindig van otthon legalább egy ilyenek, de inkább több. Jól ápol, vastag réteget hagy, és tetltebb is lesz tőle a szám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

Skatie013

2020. január 4.

Legjobb, télen is szuperül hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

Legjobb, télen is szuperül hidratál.

Macska27

2020. január 1.

A kék Bebét már régóta használom és ezzel a termékkel is elégedett vagyok. Jól hidratál, nem ragacsos, finom vaníliás illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 1.

noradrenalin

2019. december 24.

Jól hidratál, nem engedni kiszáradni az ajkakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 24.

Jól hidratál, nem engedni kiszáradni az ajkakat.

FurcsaKavics

2019. november 20.

A minap ismét beruháztam egy ilyen rózsás kis édes illatú szájkencére. Utoljára tinédzser koromban használtam, de kiló számra, és nagyon szerettem, gondoltam teszek vele most is egy próbát. Rám törtek a régi szép emlékek, továbbá arra is emlékszem, hogy először apukám vett nekem bebe szőlőzsírokat, mert a labello drága volt (és nem is szerettem sose) és azért a legolcsóbbat sem akarta megvenni. :D Köszönöm apa, hogy segítettél felfedezni egy nagyon jó kis ajakápolót, amit szívesen használok a mai napig. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

alegria800

2019. október 28.

Tini koromban talaltam ra es nekem ez volt az egyetlen drogerias ajakapolo termek ami nem hogy hasznalt, egyenesen elkepesztoen jo volt! Gyonyoru lett tole a szam, halvany rozsaszinuek es pihe-puhak voltak az ajkaim.
A jellegzetes puderes illatat is nagyon szerettem, nagyon kellemes es tunemenyes. <3
Tavaly hozattam belole Magyarorszagrol parom edesanyjaval es nagyon szomoru voltam, mert megvaltozott a hatasa. Ugyan olyan az illata, de olyan mintha szaritana. Eloszor puhit, de masnap kicserepesedik. ='(
Nagyon elszontyolodtam, de azert elhasznalgattam azt a 3 db-ot amit kihozattam... =D Azert meg mindig lenyegesen jobb mint a Labellok!

Megjegyzes: Korabban nem kellett megkulzdenie az Eszaki-tenger hideg orkanjaival, lehet csak ez a gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

Ginatural

2019. szeptember 24.

Mostanában nagyon kiszáradt a szám, már egy kisebb szél is nagyon kifújta és égetően fájdalmas volt. Így nagyon szerettem volna beszerezni egy olyan ajakápolót ami nem csíp ha felkenem a számra és nem kopik le 10 perc alatt, mellesleg teszi is a dolgát. Ezúton is szeretném megköszönni Wishes blogbejegyzését az ajakápolókról, mert onnan jött az ötlet, hogy akkor ez megér egy próbát. Soha többé nem akarok mást használni! A száraz fájdalmas számat 1 nap alatt rendbe tette. Az ára ehhez képest nagyon olcsó. Köszönöm a tippet mégegyszer, mindig remek ötleteket kapok tőletek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag