bebe Young Care

Ár:   380 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,9 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: macskajaj, Módosítva: 2015. július 3.

Kiszerelés:   4,9 g
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Megany

2019. március 16.

A bebe nekem sokkal jobban bevált,mint a labello,ugyanis ha már kiszáradtak az ajkaid és repedezettek,akkor kell vmi olajos is,ami rajtamarad és védi is.a labello egyből beszívódik,hidratál,de nem véd,mert nem elég olajos/zsíros.Nekem ez az észrevételem.A kék is ugyanígy működik,az összetétel el van találva és az ára is jó,viszont! lehetne többféle vagy vmi más csomagolás,mert kissé uncsi...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 16.

teoteha

2019. február 26.

Szerintem a kékhez képest ez rendesen szárít, de hidratációt biztos, hogy nem észleltem. Az illata sem jött be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 26.

babydream

2019. február 9.

Nagyon szeretem. Pár alkalom után szép puha lesz a bőr, örülök, hogy rátaláltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

abicicaaa

2019. január 27.

Igazan szaraz ajkakra nem ez a megoldas. Nyari kenegetosnek elmegy, ár-érték arányban tökéletes. Nekem ugyanazt a hatast nyujtja mint a carmex, nem tul sokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

evergreen

2018. december 1.

Közel tíz éve, hogy először találkoztam a márkával, ez az egyetlen termék, amit azóta is rendszeresen használok, sosem hiányzik a táskámból! Gyönyörűek tőle az ajkaim, az illata kellemes, ezért az árért pedig már végképp megéri kipróbálni. Számomra örök kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 1.

Jucuus

2018. november 18.

Imádom az illatàt, puha lesz tőle az ajkam, és nem drága. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

Imádom az illatàt, puha lesz tőle az ajkam, és nem drága. :)

hajnalka39

2018. október 6.

Ez az egyetlen ajakápoló amelyik a kisfiamnak bevált. Szörnyen ki szokott száradni a szája,ilyenkor ősszel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 6.

Evashop

2018. augusztus 17.

Ha 5 csillagot lehet adni én ennek a csodának 10-et adok!
Egy ajakápoló sem érhet a nyomába. Már egy használat után rendbe tudja tenni a kiszáradt ajkakat, de ha nem vált az ember (mint én néha kíváncsiságból), akkor a lehetősége sincs meg, hogy kiszáradjon emellett a csoda mellett :-).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Ha 5 csillagot lehet adni én ennek a csodának 10-et adok!

rtteszvesz

2018. augusztus 1.

Sokáig elég, elég jól funkcionált, kellemes termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Sokáig elég, elég jól funkcionált, kellemes termék.

viviiisanta

2018. július 18.

Könnyed darab. Jól ápolja az ajkakat. Én napi többször is használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Könnyed darab. Jól ápolja az ajkakat. Én napi többször is használtam.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag