bebe Young Care

Ár:   399 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,9 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: macskajaj, Módosítva: 2020. január 21.

Kiszerelés:   4,9 g
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Halvány rózsa ajakír mindennapos használatra

Gyengéd ápolást nyújt az ajkaknak, hogy azok érezhetően bársonyosak és természetesen szépek legyenek: - E-vitamin tartalma segít az ajkak természetes nedvességtartalmának megőrzésében és véd a további kiszáradástól. - A 6-os fényvédő faktor pedig megvéd a káros UV sugárzástól. - Leheletnyi rózsás árnyalatot varázsol az ajkakra.

♡ Ajakápolók ♡
Ár: Leírásban! , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest XI., fizetés: átutalás / készpénz

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

viragocskaa

2021. április 6.

Hosszú-hosszú évek óta használom, egyszerűen imádom! ♡ Nagyon finom illata van, és szépen rendbe tartja az ajkaimat. Mindig újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 6.

noricza

2021. február 28.

Hirtelen felindulásból elkövetett beszerzés volt. A kékkel kezdtem aztán ez lett a kedvenc. Jó az illata, talán az tetszett a legjobban. Sokkal többet nem nyújt más hasonló ajakíreknél de az ára jó. Talán azért kedvelem még mert annyira nem szárad hamar az ember ajkaira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

buzavirag

2021. február 2.

Ár/értéket tekintve, kiváló! Csak ajánlani tudom. Egy jó ideig a Carmex termékeket használtam, az itteni vélemények alapján tértem át erre a termékre es a kék változatára. Nem csalódtam! A kiszáradt ajkaimat vastagon bekenem vele és egy éjszaka alatt rendbe teszi. Zsíros állagú, amit nem bánok, enyhe fényt ad az ajkaimnak. Az illatát imádom ennek is és a kék változatának is. Biztos, hogy újraveszem (ismét) a Carmex helyett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 2.

Ppangi

2021. január 19.

Évek óta ezt használom. Imádom. Mindig próbálkozom másik fajtákkal,de ez az alap darab a kék "testvérével" együtt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 19.

Maja92

2021. január 7.

Nagyon jó! Eddig a Carmex vált be nekem a legjobban, de az itteni vélemények alapján megvettem ezt és nem csalódtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 7.

Fairy0124

2020. november 26.

Ez az ajakápoló nagyon jó, a gyógyszertári hozta a hasonló hatást... Ami lényeges nekem, hogy van, amelyik olyan kellemetlen érzés a számon (Labello, Rossman-os, Avon-os ajakápolók), na ez és a gyógyszertári nem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 26.

Angelique

2020. november 2.

Illatra, állagra és ápoló hatásra is tökéletes ajakápoló. Ára is korrekt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 2.

Illatra, állagra és ápoló hatásra is tökéletes ajakápoló. Ára is korrekt.

GabiNiki

2020. október 4.

Megakadt rajta a szemem a Mullerben, és eszembe jutott, hogy korábban az egyik ismerősöm már ajánlotta, így meg is vettem.... Egyelőre imádom! Puhává teszi az ajkakat, az állaga szerintem tökéletes, és valóban ad egy kis halvány rózsaszín árnyalatot is, az illata nem irritáló. Várom, hogy hosszabb távon hogy teljesít majd. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 4.

Ibrigitta84

2020. szeptember 8.

Én is őt használom!
Sőt,ha náthás vagyok és ki van pirosodva/dörzsölve az orrom,akkor oda is teszek belőle :) és elmúlik minden kellemetlenség! :)))

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

Én is őt használom!

nitacica

2020. július 15.

Szeretem, az illata is kellemes, jól hidratál. Nálam a Bebék befutók lettek még egyik fajtájánál se csalódtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag