bebe Young Care

Ár:   549 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,9 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: macskajaj, Módosítva: 2023. augusztus 4.

Kiszerelés:   4,9 g
Kategória:   Ajakápolók

Halvány rózsa ajakír E-vitaminnal mindennapos használatra

Érezhetően gyengéden ápolja az ajkakat és leheletnyi rózsa árnyalatot kölcsönöz. Formulája segít megőrizni az ajkak hidratáltságát és védi őket a kiszáradástól.

mHelgaa

2022. szeptember 25.

Tinikorom nagy sztárja volt! Igazi feltöltődés volt használni, és az illata is mennyei volt! Mostanában inkább a Carmex-et használom, sajnos a kirepedezett szájra, már csak a csodaszerek hatnak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 25.

NovErke

2022. január 25.

Azért vonok le pontot mert nekem a reklám mást sejtet. Arra számítottam, lesz egy enyhe rózsaszín színe vagy egy kis rózsaillata. Jó illata van de nem rózsa, színe meg semmilyen sincs. Viszont a hatása nagyon jó már egy használattól sokkal puhábbak lettek az ajkaim pedig nagyon ki szokott cserepesedni. Nagyon jó, főleg ennyi pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 25.

berrybomb

2021. december 25.

Ár-érték arányban és elérhetőségben szuper, de egyébként rengeteg, sokkal jobb ajakápoló terméket használtam már.
Bár az illatuk nagyon jó, de nekem legtöbbször tényleg csak addig segít amíg éppen a számon van, amint letörlődik evés-ivás közben, ugyanolyan száraz lesz mint előtte :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 25.

HmM

2021. október 13.

Már régóta csak ezt használom, nagyon jól végzi a dolgát: remekül hidratál, kellemes illata van és még pénztárcabarát is :) Plusz pont azért, hogy emellett annyira nem is igénylik az ajkaim az extrém hidratálást, szóval megesik, hogy pár napig el is felejtem használni, és nincs az, mint sok más szőlőzsírnál, hogy gyakorlatilag függőséget okoznak, mert nélkülük iszonyatosan kiszárad a bőröd

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 13.

GoldenCo

2021. október 10.

Több éve használom, nekem nagyon bevált szépen hidratál. Volt már olyan ajakápoló ami allergiát okozott de ettől semmi bajom nem lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 10.

jagafzgrehjre8958z65z5t

2021. augusztus 25.

Az egyik legkedvencebb ajakápolóm! Jól hidratál, szép, enyhe színe van, minden évszakban szívesen használom. Ha lenne benne fényvédő ez lenne a legszuperebb ajakápoló a világon! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

viragocskaa

2021. április 6.

Hosszú-hosszú évek óta használom, egyszerűen imádom! ♡ Nagyon finom illata van, és szépen rendbe tartja az ajkaimat. Mindig újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 6.

noricza

2021. február 28.

Hirtelen felindulásból elkövetett beszerzés volt. A kékkel kezdtem aztán ez lett a kedvenc. Jó az illata, talán az tetszett a legjobban. Sokkal többet nem nyújt más hasonló ajakíreknél de az ára jó. Talán azért kedvelem még mert annyira nem szárad hamar az ember ajkaira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 28.

buzavirag

2021. február 2.

Ár/értéket tekintve, kiváló! Csak ajánlani tudom. Egy jó ideig a Carmex termékeket használtam, az itteni vélemények alapján tértem át erre a termékre es a kék változatára. Nem csalódtam! A kiszáradt ajkaimat vastagon bekenem vele és egy éjszaka alatt rendbe teszi. Zsíros állagú, amit nem bánok, enyhe fényt ad az ajkaimnak. Az illatát imádom ennek is és a kék változatának is. Biztos, hogy újraveszem (ismét) a Carmex helyett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 2.

Ppangi

2021. január 19.

Évek óta ezt használom. Imádom. Mindig próbálkozom másik fajtákkal,de ez az alap darab a kék "testvérével" együtt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Mesterséges viasz, mely különböző szénhidrogének komplex keveréke. Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó, megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”)  és bőrpuhító (emolliens) funkciói vannak a krémekben.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.

Brazil viasz, vagy pálmaviasz, melyet egy Brazíliában élő pálma leveléből állítanak elő. Nagyon sűrű emollient anyag, amely csillogó felületet hagy maga után, így a kozmetikai iparban leginkább szájfényekben, szőlőzsírokban és egyéb smink termékekben használják a magas olvadáspontja (85°C) miatt.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.