Becca Cosmetics

Ár:   £40   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: florcsiii, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. október 25.

Ár:   £40
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Limitált kiadás

A BECCA összeállt a kultikus barátnőkkel, Khloé Kardashian-nal és Malika Haqq-kal, hogy létrehozzák a lenyűgőző  #BECCABFF kollekciót. A paletta egy bronzerből, egy highlighterből és két pirosítóból áll, amely könnyen használható és praktikus.

2 árnyalatban kapható.

Nashuaaa

2020. szeptember 5.

Gyönyörű paletta kívül-belül!
A csomagolás nagyon masszív, mondjuk súlya is van, plusz roppant szép az egész felülete, kivitelezése (csak azok az ujjlenyomatok ne volnának :D ), ráadásul nagyon jó nagy tükör van benne.
Khloé árnyalatban van meg, ami sajnos az én bőrszínemhez túl világos, de ezzel együtt egy remek palettának tartom. Jól kihasználható, hiszen minden van benne, meleg árnyalatú színek, szóval a világos, meleg bőrűek nagyon szerethetik. Szépen el lehet dolgozni, tart is elég sokáig és könnyű építeni. Ami engem kicsit zavar, hogy a pirosítók nekem túl csillámosak/fényesek, a tág pórusokhoz nem a legideálisabb, de aki szereti ezt a hatást, az imádni fogja. Talán a színválogatásban lehet kivetnivalót lelni, ugyanis a pirosítók ebben a kiadásban kicsit túl narancsosak, vagy legalábbis jó lenne, ha az egyik ilyen lenne, a másik pedig vagy pirosasabb, vagy rózsaszínesebb. A highlighter viszont minden kétséget kizáróan gyönyörű és természetes, nincsenek benne nagy undorító csillámok.
Szerintem megéri az árát, csak jól kell kiválasztani, hogy melyiket veszi az ember, mert nekem pl sajnos nem jó ez az árnyalatú paletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

Gyönyörű paletta kívül-belül!

Kamea

2020. június 23.

2020. 06. 15. A Khloé/Gold aranypaletta már régi vágyam volt, és nemrég beteljesült. Mivel ennek a palettának a színei halványabbak, így az én arcszínemhez éppen ez illik.
A festékek magasfényű kompaktban kaptak helyet, ami sajnos nagyon ujjlenyomat-barát. Kicsit az Artdeco Glamtopia pirosító kompaktjára hajaz. Termetes darab, aminek azért súlya is van, ennek ellenére jól kézre áll és legalább nem kell attól félni, hogy álmos reggeleken kicsusszan a kezeink közül. A kompakt kinyitása se körömbarát, én a körömreszelőmet hívom hozzá reggelente segítségül, legalábbis addig, amíg be nem járatódik. A kompaktetőt felnyitva aztán elénk tárul a csoda, ami látványnak se utolsó, a tetőben lévő hatalmas tükörben pedig magunkat csodálhatjuk – már ha akarjuk. :).
A festékek pigmentáltak, de csak olyannyira, hogy mellette jól építhetőek is, így nem esünk velük túlzásokba.
A matt bronzer és a shimmer pirosítók se nevezhetőek kimondottan porállagúnak, hanem ott vannak valahol a por és a krém között. A bronzerhez én a Sigma F50 alapozóecsetemet használom, nagyon jól működnek együtt.
A 2 db pirosító közül a bal alsót használtam még csak, azt egy kisebb, nagyon puhaszőrű Alicia da Silva pirosítóecsettel, vagy a Zoeva 127-tel viszem fel. Ha simítom a pirosítót, akkor drámaibb shimmer hatás, ha csak ütögető mozdulatokkal használom, akkor pedig jóval diszkrétebb, de úgy is fényes az eredmény.
A highlighter is nagyon pigmentált, abból csak vigyázva használok a RT erre való ecsetével.
Olvasom, hogy a másik pirosítót szemhéjpúder gyanánt is lehet használni, ezzel mélyen egyetértek, ahogyan a higlighterét is fel lehet vinni a mozgó szemhéjra és a szemöldökcsontra, így ez a paletta kiváló opció utazáshoz is, hiszen ha úgy akarjuk, akkor egy egyszerűbb szem-, és egy komplett arcsminket is el lehet vele készíteni.
Nincs szükség tovább áradoznom róla, számomra csillagos ötös!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 23.

Nincs szükség tovább áradoznom róla, számomra csillagos ötös!

candy28

2020. február 12.

Sokáig filóztam megvegyem-e, ha igen akkor melyiket. Végül a Malika ezüst palettájára esett a választásom. Gyönyörű szép pigmentált színeket tartalmaz. A pírjai nagyon szépek. A csomagolása is nagyon ötletes, valamint nagyok a termékek benne. Sajnos az ára borsos, de tényleg jó minőségű és szép terméket kapunk cserébe. Ha nem lenne ilyen drága, a Khloé verziót is megvenném.
Update: Tényleg nagyon szép a paletta, nagyon pigmentált, elég csak egy pindurka belőle. Sajnos így utólag rájöttem lehet a Khloé verzió jobb lett volna, így ettől a szépségtől megválok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

DorothyHK

2019. december 2.

Éppen kezdtem kifogyni a bronzosítómból amikor megláttam ezt a palettát 50%-os leértékelésen. A választásom a világos bőrtónusom miatt az arany palettára esett. Pár használat után már világossá vált hogy ez még teljesen áron is nagyon megérte volna: szép pigmentáltak a színek és olyan nagy a kiszerelés hogy évekig elég lesz. Már szemhéjfestékként is leteszteltem a palettát és szuperül teljesített. A 4 szín közül egyedül a jobb felső pirosítót nem tudom kihasználni ami túlságosan narancsos - de mint említettem, szemhéjra ez is tökéletes.
Emellett nagy piros pont jár a benne lévő hatalmas tükörért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 2.

Emellett nagy piros pont jár a benne lévő hatalmas tükörért.

zsucci93

2019. június 19.

Ez a gyönyörűség leváltotta az a hőn szeretett Too Faced arc palettámat... Egyszerűen csodálatos. A bronzosító építhető, szép a túnusa (én nem hasonlítanám a MJ O'mega bromzosítóhoz, annál melegebb tónusú) a pirosítők kicsit fényesebbek, de szépen lehet őket eldolgozni. A highlighter maga a csoda. Nagyon természetes hatása van, olyan, mintha természetesen így fénylene az ember bőre. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

florcsiii

2019. március 26.

Nem vagyok nagy Kardashian fan, de mikor megjelent ez a paletta valahogy mégis lázba hozott. Szerencsém volt, mert a megjelenés után pár nappal Stuttgartba kellett mennem, ezért ott személyesen is ki tudtam próbálni. Első dolog: óriási a paletta és ez a krómos felület nagyon jól néz ki. Nekem az ezüst (Malika) verzió színei sokkal jobban tetszettek, de azok sötétebb bőrtípushoz illenek, ezért maradt az arany (Khloé). Tökéletesen egyetértek az előttem véleményezővel, a 2 palettából lehetne 1 ütőset csinálni. Az arany paletta színei elég meleg tónusúak, én pedig hideg tónusú vagyok, de mégis jól muzsikálnak felvéve. A highlighter nagyon jó minőségű, gyönyörű. A pirosítókból az egyik egyáltalán nem az én világom, ilyen rezes-narancsos színű extra sok arannyal, a másik telitalálat. A bronzosító annyira nem pigmentált, de nekem pont elég. Összességében ez egy gyönyörű termék és mivel 4 termékből 3-t folyamatosan használok, szerintem totálisan megérte az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

vivuss87

2019. március 13.

Mind a két paletta megvan nekem. Csodásak, pigmentált, puha, építhető, ezáltal könnyen túlzásba lehet vele esni. A színekkel kissé bajban vagyok, mert a kettő palettából csinálnék magamnak egyet. A Khloé palettában a blushok túl narancsosak, Ide jöhetne a Malika pírja, viszont a highlighter tökéletes, ami a Malikában kissé sötét . A csomagolás elég masszív, igaz ez az ujjlenyomat mágnes külső nem a kedvencem, de ezt is elnézem neki, ha már az egyik kedvenc márkám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

Antioxidánsok: Pisum Sativum (Pea) Extract
Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride, Diisostearyl Malate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Glyceryl Stearate, Aluminum Hydroxide, Sucrose Dilaurate
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Diethylhexyl Sodium Sulfosuccinate, Glyceryl Stearate, Sucrose Dilaurate
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Diethylhexyl Sodium Sulfosuccinate, Disodium Stearoyl Glutamate, PEG-75 Stearate, Sodium Cocoyl Glutamate, Sucrose Dilaurate
Színezékek: Aluminum Hydroxide, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Yellow 5 Lake / CI 19140, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, FD&C Red 40, Manganese Violet / CI 77742, CI 77400, CI 42090, Ultramarines, Ferric Ferrocyanide, Carmine / CI 75470, Aluminum Powder / CI 77000
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.