Becca Cosmetics

Ár:   £40   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: florcsiii, Módosítva: 2019. március 13.

Ár:   £40
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Limitált kiadás

A BECCA összeállt a kultikus barátnőkkel, Khloé Kardashian-nal és Malika Haqq-kal, hogy létrehozzák a lenyűgőző  #BECCABFF kollekciót. A paletta egy bronzerből, egy highlighterből és két pirosítóból áll, amely könnyen használható és praktikus.

2 árnyalatban kapható.

florcsiii

2019. március 26.

Nem vagyok nagy Kardashian fan, de mikor megjelent ez a paletta valahogy mégis lázba hozott. Szerencsém volt, mert a megjelenés után pár nappal Stuttgartba kellett mennem, ezért ott személyesen is ki tudtam próbálni. Első dolog: óriási a paletta és ez a krómos felület nagyon jól néz ki. Nekem az ezüst (Malika) verzió színei sokkal jobban tetszettek, de azok sötétebb bőrtípushoz illenek, ezért maradt az arany (Khloé). Tökéletesen egyetértek az előttem véleményezővel, a 2 palettából lehetne 1 ütőset csinálni. Az arany paletta színei elég meleg tónusúak, én pedig hideg tónusú vagyok, de mégis jól muzsikálnak felvéve. A highlighter nagyon jó minőségű, gyönyörű. A pirosítókból az egyik egyáltalán nem az én világom, ilyen rezes-narancsos színű extra sok arannyal, a másik telitalálat. A bronzosító annyira nem pigmentált, de nekem pont elég. Összességében ez egy gyönyörű termék és mivel 4 termékből 3-t folyamatosan használok, szerintem totálisan megérte az árát.

florcsiii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

vivuss87

2019. március 13.

Mind a két paletta megvan nekem. Csodásak, pigmentált, puha, építhető, ezáltal könnyen túlzásba lehet vele esni. A színekkel kissé bajban vagyok, mert a kettő palettából csinálnék magamnak egyet. A Khloé palettában a blushok túl narancsosak, Ide jöhetne a Malika pírja, viszont a highlighter tökéletes, ami a Malikában kissé sötét . A csomagolás elég masszív, igaz ez az ujjlenyomat mágnes külső nem a kedvencem, de ezt is elnézem neki, ha már az egyik kedvenc márkám.

vivuss87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.