Beckham

Ár:   4549 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 4549 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kanga, Módosítva: 2016. augusztus 18.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 4549 Ft

Ár: 4549 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ajándékozható! David Beckham FOLLOW YOUR INSTINCT
Ár: 2600+Posta , Eladó: Kriszti67
Állapot: Új, fóliás 75 ml-es , Helyszín: Db. , fizetés: Személyesen v. Posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

anami

2021. október 13.

A férjemnek kerestem illatot, ezt ahogy megéreztem, beleszerettem. A diszkrét citrusossága, fássága nekem nem hat egyértelműen férfiillatnak, inkább uniszex. Ezért "kénytelen" voltam magamon is kipróbálni. Működik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 13.

renata89

2019. március 8.

Kellemes illatú EDT, imádom, amikor a párom magára fújja. Tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Kellemes illatú EDT, imádom, amikor a párom magára fújja. Tartós is.

barbaracs

2015. október 11.

Nekem, mint nőnek tetszik az illat, viszont Páromnak nem. Valójában rajta sem tudom nagyon elképzelni, nekem kicsit az idősebb férfiak jutnak róla eszembe. Ettől eltekintve még kellemes, erős jellemű parfüm! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 11.

dalmusz9

2015. október 5.

Parom illata! A parfum van meg neki. Nagyon szeretem rajta, az igazi ferfiillat! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 5.

Laci

2012. április 20.

Ez nem a parfüm, vagyis Eau de Toilette, hanem parfüm dezodor. Nekem a parfüm van meg és nagyon szeretem. Citrusos, harsány indítás jellemzi, mely egy nagyon férfias, fás illattá szelidül. Meglehetősen tartós, klasszikus stílusú, markáns illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 20.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.