Belico

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetika   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ágnes, Módosítva: 2012. december 4.

Lelőhely:   kozmetika
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A többrétegű liposzóma-nanoszóma-ceramid komplexum, valamint az avokádó olajból nyert fitoszterolok helyreállítják a bőr barrierjét. Használatával a bőr pillanatok alatt rugalmasabb és simább lesz, csökken a bőr nedvességvesztése és a káros anyagok sem jutnak be kívülről. Hatóanyagai enyhítik a bőrirritációt, megszüntetik a száraz, hámló bőrt.  Azonnal simább megjelenést ad az arcnak, csökkenti a ráncokat és hatékonyan lép fel a keletkezésük ellen.

timimimi

2019. január 8.

Nagyon meg vagyok elégedve vele. Kifejezetten télre szerettem volna egy teltebb krémet és szuperül bevált. Hamar felszívódik, kevés kell belőle és tökéletesen hidratál. Érdemes a többi Belico termékkel együtt használni, úgy kiegészítik egymást, fokozzák a hatást. Egyáltalán nem tömíti el a bőrömet, nem hagy zsíros bőr érzetet maga után, nem ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 8.

szueszti

2014. február 25.

Ezt a krémet mindenféle előismeret nélkül próbáltam ki. Rokonoknál töltöttünk egy hetet és én szépen otthon hagytam az arcápoló csomagomat. Nem akartam túl pofátlan lenni, ezért a legolcsóbbnak kinéző krémet emeltem le a polcról, gondoltam valami saját márkás dolog :D szóval design 0. Már egy jó pár napja kenegettem az arclemosó tejével együtt, mire kiderült, hogy valami V. kerületi luxi kis kozmetikából van. Jaaa.... Na szóval a bőrnek nem volt rossz, örülök, hogy szépek az összetevők, de szerintem ennek az árnak a töredékéért is hozzájuthatunk hasonló tudású krémhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 25.

Viki000

2014. február 22.

Alapvetően kedvelem a Belico termékeket, de ez számomra nem az igazi. Nyáron a zsíros-normál bőrre való liposzómát használtam a kombinált bőrömre (Basic care I.), most télen viszont gondoltam kipróbálom a száraz bőrre való változatot. Annak ellenére, hogy nincs extra száraz bőröm, nem tudta kellőképpen hidratálni. Valamivel kipihentebbnek tűnik a bőröm, de nem teljesítette, amit ígért. Ha olcsó lenne, azt mondanám nem rossz, de mivel 30ml 13.000Ft-ba kerül, eléggé csalódott vagyok. Csodákat nem várok, de ezért az összegért legalább egy megfelelő hidratálást elvárhat az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 22.

Ágnes

Korcsoport: >54
2012. november 27.

Nagyon könnyű, gyorsan felszívódó emulzió. Nem képez fimszerű bevonatot a bőrön, csak kellemes puhaságot és hidratáltságot. Amióta ezt a teméket használom, kiegészítve a Belico egyéb koncentrátumaival és szérumaival a bőröm állaga és minősége sokat javult. Megnyugtató, hogy szinte csak zöld összetevőket tartalmaz, és ez érződik a használata során is. Már nem tudok más krémeket használni, mert azonnal megérzem a "bőrfojtogató" összetevőket. Drága, de mivel nagyon kevés kell belőle, sokáig elég, és figyelembevéve az összetevőket és a hatásosságot mindenképpen megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. november 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Hexyldecanol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid