Belico

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetika   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. április 27.

Lelőhely:   kozmetika
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Pattanás leszárító gél
A mély aknék lassan múló, fájdalmas, kivörösödött göböket okoznak a bőrön. Gyorsabb gyógyulásuk érdekében a blemish control glükolsavat és ichtiolt tartalmaz. A glükolsav szabaddá teszi az eltömődött pórusokat, a SeboclearÒnevű hatóanyag-komplexum, az ichtiol, valamint a cink az aknék hatékony javulását segítik. A készítményben lévő kámfor fertőtlenítő és fájdalomcsillapító hatású.
Hatóanyagok: glükolsav, ichtiol, Seboclear, borsmenta olaj , kámfor, tejsav, szalicilsav, farnesol, cink

Hestiana

2016. október 1.

Akkor szoktam használni, ha úgy érzem, mintha gyulladás kezdemény lenne kialakulóban (pl. menzesz idején). Ha időben elkapom és bekenem, teljesen leviszi a gyulladást és a patti még azelőtt eltűnik, hogy ki tudna bújni.
Ha már kész a baj, akkor is egy éjszaka alatt leviszi a gyulladást.
Hátránya, hogy csak éjszakára, otthonra érdemes használni, mert kicsit ragacsos és sárgás-barna színű gél, így nem lehet rá sminkelni, valamint, hogy szárít, hámlaszt, ha ugyanarra a pontra több napon át kenem.
Drága, de tényleg nagyon hatásos és szerintem örök élet meg egy napig elég, szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 1.

Ha már kész a baj, akkor is egy éjszaka alatt leviszi a gyulladást.

svivko

2016. szeptember 9.

Pattanás leszárító készítmény. Sokan - köztük én is - , egy lemondó sóhajjal tovább görgetnénk, hiszen annyi ilyet próbáltunk, ceruzás, stiftes, ecsetelős, de még tapaszos formában is! Tudom, milyen érzés...

De most, ezzel a Belico-csodával minden megváltozott. Megtaláltam. A pattanás eltüntető csodát! Nem csak a levegőbe beszélek, még fotón is megörökítettem milyen hihetetlen gyorsan egyik napról a másikra visszaküldi a purgatórium fenekére a legfrissebb legfájdalmasabb gyulladásokat! Aki nem hiszi, szívesen elküldöm a képet (barátnőmnek szerettem volna megmutatni mit tud, nem szokásom egyébként a pattanásaimat lencsevégre kapni). A kozmetikusom szerint, kétféleképpen működik a cucc. Ha még nem érett be a patti, akkor leviszi a gyulladást, ha már beérett, akkor kifakasztja a kis rondaságot. Viszont egyik esetben sem szabad piszkálnunk, így gyógyul majd be minél gyorsabban.

A termék egyetlen negatívuma, hogy csak Belico-s kozmetikusoktól lehet megvásárolni, sajnos nincs webshop, de mióta megtaláltam "Sipos Bogi kozmetikus"-t (Facebookon megtaláljátok) a bőröm is szebb és a pattanásaim is egyik napról a másikra múlnak. Elismerem, elég drága cucc, a harmadik arctisztításom alkalmával vettem meg, miután mintát kértem Bogitól, kipróbálásra, és itthon is ugyanúgy működött. Tudom, hogy reklámszerűen jól hangzik, de a véleményem 100% őszinte. :)

Abszolút csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Abszolút csodaszer!

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Lactic Acid, Salicylic Acid

Az olajpala lepárlási termékének, az Ichthammolnak egy másik formája. Természetes erdetű, barna színű, átható szagú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antimikrobiális (vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában), korpásodásgátló és felületaktív anyag. Az összetevővel leggyakrabban korpásodás elleni samponokban találkozhatunk, de előfordul pattanás elleni készítményekben is.

lándzsás útifű levelének a kivonata. A kozmetikumokban baktériumölő, gyulladáscsökkentő tulajdonsága miatt használják.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.