Belico

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   kozmetika   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anszan, Módosítva: 2014. április 25.

Lelőhely:   kozmetika
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Olajmentes, intenzív nedvességpótló, bőrszerkezet javító szemkörnyék ápolás.  Nagyon gyorsan javítja a szemkörnyék érzékeny bőrének rugalmasságát és feszességét, fokozza a bőrsejtek megújulását. A liposzómába és ceramidba kapszulázott nagy hatékonyságu hyaluronsav molekulák hatására, már 3 órával a használat után akár 40 %-kal csökkenthető a ráncok mélysége! A liposzómába zárt, egy nagyon ritka svájci almafajtából származó növényi őssejtek javítják a bőr szerkezetét. Kiváló smink alap.

Sz. Csilla

2018. május 14.

Nálam abszolút wow hatású!! Az utóbbi időben a bőröm nem fogadta jól a krémeket, valahogy nem jutottak mélyre, a szemem körül olyan papírszerűvé vált, amikor mosolyogtam, gyűrődött. Elveszítette a rugalmasságát, pedig nincsenek még ott igazi ráncaim. Ezt a gélt ahogy elkezdtem használni, szemlátomást a kezdetektől feltöltötte nedvességgel a bőröm. Újra rugalmas és sima! Nagyon hálás vagyok ennek a kis cuccnak, na nekem ez most csodaszer kategória tényleg. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 14.

Telihold

Korcsoport: >54
2018. január 14.

Nem lett rá érzékeny a szemem, de nem is tapasztaltam semmi különösebb pozitív változást. Elhasználtam, de nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. január 14.

anszan

2014. augusztus 25.

Elhasználtam egy tégellyel, de semmi extrát nem tapasztaltam sem a ránctalanítás, sem a hidratálás terén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Isomalt, Caprylyl Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

PVP 0 0