Belico

Ár:   13 400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetika   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ST, Módosítva: 2016. február 2.

Ár:   13 400 Ft
Lelőhely:   kozmetika
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló arckrém vízhiányos bőrre

Ha a bőr gazdag táplálás ellenére is folyamatosan feszül, viszket, érzékeny, akkor valószínű a bőr barrier rétege sérült, túlzott mennyiségben veszít nedvességet. A bőrfiziológiás DML szerkezetű krémek pont azokat az összetevőket juttatják a bőrbe, amit a bőr maga nem tud megtermelni. A hidratáló, nedvességmegkötő cukorizomerek megtapadnak a szaruréteg keratinján, szinergikusan támogatják a bőr természetes barrier rétegét. Más hatóanyagokkal ellentétben cukorizomerek a bőrbe épülnek, onnan nem oldódnak ki, a bőr természetes hámlásával távoznak. Így egy védő nedvességtartalék képződik a bőrben, ami véd a kiszáradástól és az irritációkkal szemben. A bőr láthatóan simább és puhább lesz. Csökken a bőr száraz, feszülő érzete, nő a bőr aktivitása.

Catlover

2019. május 5.

Mindenem. Igazi megmentője a vízhiányos bőrömnek. Nagyon koncentrált, mint az összes Belico termék, így kevés kell belőle. Finoman lágy krém, hamar szívódik. Gyönyörű a smink utána. Pár éve mindenből csak Belicot használok, óriási rajongója vagyok. Totálisan más lett a bőröm, kerülve minden káros kőolajat, szilikont stb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 5.

zsofiaberta

2017. május 23.

Még csak 1 hétre elegendő mintát kaptam belőle a kozmetikusomtól, de nagyon szerette a bőröm. Napközben, smink alá és éjszakára is ezt kentem fel. Picit úgy éreztem eleinte, zsírosítja a homlokomat, de aztán visszavettem a felkent mennyiségből és így szuper volt. Az arcom sokszor napközben is ki szokott száradni, igényelné, hogy újrakenjem, de ezen a héten semmi hasonlót nem tapasztaltam. Meg fogom venni az eredeti kiszerelést!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

allebag2

2016. július 21.

Kb. két hónapja használom napi szinten ezt a krémet. Kombinált bőrtípusom van, száraz és hámló foltokkal, amin eddig maximum csak ideig-óráig segített valami, egészen mostanáig. Ez a termék valóban professzionális kozmetikum, és tényleg alapjaiban orvosolja a vízhiányt.Kezdetben kicsit úgy éreztem, mintha zsírosítana, de aztán rá kellett jönnöm, hogy csak egyenletesebb a hidratáltsága a bőrömnek. Nagyon sokáig elég, mert tényleg elég négy gombostűfejnyi adag az egész arcra. Mondhatni csodaszer, ám az árával egyáltalán nem vagyok kibékülve. Konkrétan aranyáron van, és hiába prémium termék, el tudom képzelni, hogy sokakat ez tart vissza a vásárlástól. 4,5 csillagot adnék rá én is az ár miatt, de mivel hatékony, megadom az 5-öst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 21.

ST

2016. január 17.

Hidratálóként használom, és így télen be is vált, nyárra lehet, kicsit sok lesz. Egész nap érzem a hatását, nem hagyja kiszáradni a bőröm (pedig nagyon felszíni vízhiányos) és puha tőle. Ez az egyetlen Belico krém, aminek illata van, mégpedig kellemes citrusos illata (nyilván az utolsó összetevőket érezni), bár engem az illat nélküliség sem zavarna. Praktikus, h. a flakon pumpás - bár ez ennél a kategóriánál azt hiszem elvárható, mégsem természetes. Teljesen lenyomni nem érdemes, mert akkor nagyon sokat ad, inkább csak az 1. ütközésig nyomom többször, így gombostűfejnyi mennyiségek jönnek, ami jól adagolható az arc különböző részeire. Jó sminkalap, Belico alapozóval meg különösen :) Minden-mentes létére elég hatóanyag-gazdagnak tűnik. Összességében az egyik legjobb hidratáló, amit valaha használtam, egyedül az árával nem vagyok teljesen kibékülve, bár az összetevők még indokolhatják is, ill. professzionális kozmetikumok szintjén van. Meglátjuk, meddig tart, 4,5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Saccharide Isomerate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Squalane eo 1 0

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.