Belico

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetika   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. május 5.

Lelőhely:   kozmetika
Kategória:   Hidratáló krémek

Speciális ápoló emúlzió a nagyon száraz bőrre
A bőr gyorsan puhává és selymessé válik a bőrpuhító anyagoknak, mint az urea, valamint  a különböző olajoknak és a hosszan tartó hidratáltságot biztosító cukorizoméreknek köszönhetően. A panthenol nyugtató és gyulladáscsökkentő hatású. Nagyon száraz bőr esetén használhatjuk testápolóként is, valamint az erősen elszarusodott testrészekre (könyök, sarok) és a hámló bőrre is.
Hatóanyagok: urea, szorbitol, tejsav-laktát, cukorizomer, mandula olaj, jojoba olaj, szkvalán, panthenol

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

szm

2016. április 28.

Nekem csodaszer volt! Tavaly iszonyú ekcémával küzdöttem és ezt ajánlotta a kozmetikusom. Kaptam kis mintát, amit a legkritikusabb részekre kentem fel: karhajlat, térdhajlat. Szinte azonnal csillapította a viszketést, 2-3 nap múlva pedig eltűntek a vörös foltok, a bőr szépen visszapuhult. Vettem egy nagy tégellyel, mert a kicsi nekem kevés lett volna, ugyanis testszerte szenvedtem a viszkető foltoktól:( Testápolóként használtam, amíg el nem fogyott és mindenhonnét eltüntette a foltokat, megszüntette a viszketést! Nálam 100%-ban kiváltotta a bőrgyógyász által felírt szteroidos krémeket. Nagyon örülök, hogy rátaláltam! Azóta is csak ezt használom, ha előjön 1-2 folt, semmi szteroid! Csak ajánlani tudom. Amikor nem problémás a bőröm, akkor nem használom, mert elég drága ahhoz, hogy csak úgy kenegessem testre, de esti arckrémnek fel szoktam vinni, szóval nem csak a problémás bőrre ajánlom. Sminkalapnak viszont nem jó! Legalábbis nekem nem jött be. De ez mit sem számít, attól még szuper termék, reggel meg mást használok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 28.

Hidratálók: Urea, Sorbitol, Butylene Glycol, Sodium Lactate, Saccharide Isomerate
Vitaminok: Panthenol

Sorbitol h 1 1