Bell

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: maruani, Módosítva: 2017. október 19.

Kiszerelés:   6,5 g
Lelőhely:   Müller, online
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Elrejti a fáradtság jeleit, elfedi a szem alatti karikákat, csökkenti a ráncok láthatóságát, kipihent és sugárzó megjelenést ad, és tökéletesen illeszkedik a bőrszínhez. Illatanyagmentes. Bőrgyógyászok és szemészek felügyelete alatt tesztelve. Érzékeny, irritációra hajlamos bőrre.

Ár: 500 , Eladó: Pannamaris
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Rejetke

2019. július 24.

Nagyon könnyű, enyhén "dewy" finishű, amit imádok. Szépen egységesít, alapozót nem is használok már, csak ezt a szemem alá és az orrom köré. Mindig vannak karikáim a szemem alatt, azokat nem fedi el tökéletesen, de nem is zavar,így természetesebb hatású a sminkem, hidratál és nem ül bele az apró ráncokba se. Nagyon szeretem, az ára is nagyon baráti, többször újra vásároltam már, de egy ideje nem látom már a Rossmannokban, más foglalta el a helyét. Nem tudom, ez csak ideiglenes vagy nem lesz kapható többé, de akkor nagyon szomorú leszek, mert már kifogyóban van az utolsó tubusom és nem találtam más korrektort, ami ennyire passzolt volna hozzám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 24.

Julcsiturkyy

2019. július 18.

Enyhe közepes fedésű, a finise sima "normál" vagyis inkább fényes mint ami az én száraz bőrömön egyenletesen eldolgozhato korrektor. A szem alatti ráncaimba nem ül bele,ha mégis nem szárítja ki és emiatt nem észrevehető.
Nagyom szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 18.

Nagyom szeretem.

Bloom

2019. április 26.

Nagyon bevált. A fedése megfelelő, a helyén marad egész nap, nem ül bele a ráncokba. Nem irritálja a bőröm, kellemes viselet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

HNReni

2019. március 15.

Enyhe-közepes fedésű korrektor, a 02 árnyalat is elég világos, nyárra sajnos nem lesz jó. Egyáltalán nem ül be a ráncokba és nem szárítja a bőrt, viszont akinek komolyabb sötét karikái vannak a szeme a alatt, annak nem biztos, hogy elég a fedése. ( Nekem sajnos nem elég). Ezért nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

Tavasz tündér

2019. március 12.

Vadászok a hipoallergén sminkekre, így mikor megláttam a márkát a Rossmannban, azt mondtam na véégre! Abszolút a kedvencem lett, maximálisan elégedett vagyok a termékkel! A legfontosabb hogy nem irritál, nem pattogtam ki. A 02-es árnyalatot választottam, de ez is elég világos. A 01-est a nagyon világos bőrűek szerethetik igazán. Nem szárad porosra, a textúrája krémes, nagyon kellemes viselet, szinte szaténos. Nem terheli a bőrt, mintha ott se lenne! Sőt hidratál, nagyon tetszik! Szárazabb bőrűeknek is beválhat ezért. Könnyen eldolgozható, építhető. Tartós, nem kell megigazgatnom és nem ül be a ráncokba. Így én sokszor le sem fixálom. Közepes fedése van, de nekem ez elegendő szem alá. Egyéb bőrhibákra is kipróbáltam, de nem az igazi, amivel nincs is gond, hiszen szem korrektor! Szép üde tekintetet varázsol, tökéletes! :) Ajánlom érzékeny bőrűeknek is! Biztos hogy a márka több termékét is kipróbálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 12.

Vikinca

2019. március 10.

A legvilágosabb színt vettem meg és amíg meg nem szárad jó is lenne az árnyalata, viszont idővel eléggé besárgul, a panda karikáimnak meg a fedése is kevés. De könnyű eldolgozni és szépen a helyén marad, az időnként a szemem alatt kiújuló ekcémás foltom se jött ki a használata mellett. Ez eléggé mellette szól. Ameddig nem találok valami több szempontból jobbat, addig maradok ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

vulpemania

2019. február 27.

Már vagy ezer éve keresek egy ilyen korrektort az extrán száraz bőrömre. Megkönyebbülés volt amikor kipróbáltam, mert végre nem dobtam ki a kukába a pénzt ennek a választásával. Nincs nagy fedése, de építhető, nem egy catrice camuflage korrektor, de nem is ez a dolga. (nekem az kiemelte a bőröm szárazságát mégjobban) Természetes hatást lehet elérni vele, szem alá kiváló, nem ül bele a szemráncocskákba csak minimálisan :) A drogériás repertoárban ez a legjobb eddig állagra. Nem irritálja a szemem nap végén, amikor folyik össze-vissza a sminkem már. Árban is tökéletes! Mindenkinek meleg szívvel ajánlom, akiknek ezek a paraméterek hiányoznak a korrektorukból, amit leírtam. Nekem ez 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

izabella73

2018. szeptember 13.

Már egy ideje gondolkodtam rajta hogy kipróbálom ezt a korrektort a jó vélemények,szép összetevők miatt.Amikor a Rossmannban jártam,megláttam hogy éppen akciós,rögtön meg is vettem a 2es árnyalatot.Nincs túl erős fedése,de nekem épp elég.Szépen eldolgozható,nem szárít,viszont kicsit tartósabb is lehetne,ettől függetlenül 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Lunalaluna

2018. szeptember 1.

A szemem alatti részt szárította, de korrektornak az arc egyéb részeire tökéletes. Már a másodikat használom. Az 1-es natural árnyalatot vettem meg. Én azt tapasztaltam, hogy pár perc múlva oxidálódik, de pont olyan lesz így a színe, mint a bőrömé, ezért ragaszkodom hozzá, mint korrektor.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Zsusci

2018. július 3.

Akinek nincsenek komolyabb sötét karikái, annak tökéletes választás lehet. Olcsóbb cuccost kerestem szemem köröli világításra, és nagyon szépen helytáll erre a célra. Natural árnyalatot választottam. Szépek az összetevői. Szépen frissíti a szemkörnyéket, nem irritál, nem áll össze, és ami nagyon fontos, hogy egyáltalán nem szárít. Szépen el lehet dolgozni.Transzparens púderrel fixálom, minimálisan azért belecsüccsen a redőcskékbe, de szépen fennmarad hosszú órákon át.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 3.

Emulgeálószerek: PEG/ PPG-18/ 18 Dimethicone, Polysorbate-80
Szilikonok: PEG/ PPG-18/ 18 Dimethicone, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Polysorbate-80
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.