Bell

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: maruani, Módosítva: 2017. október 19.

Kiszerelés:   6,5 g
Lelőhely:   Müller, online
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Elrejti a fáradtság jeleit, elfedi a szem alatti karikákat, csökkenti a ráncok láthatóságát, kipihent és sugárzó megjelenést ad, és tökéletesen illeszkedik a bőrszínhez. Illatanyagmentes. Bőrgyógyászok és szemészek felügyelete alatt tesztelve. Érzékeny, irritációra hajlamos bőrre.

pannababo

2020. június 4.

Éltem korrektora a legvilágosabb fajta. Imádom. Nincs könnyezés, remekül fed. 💕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

Éltem korrektora a legvilágosabb fajta. Imádom. Nincs könnyezés, remekül fed. 💕

MissKenedy

2020. január 23.

Nagyon kellemes meglepetés. Valóban nem egy mac erősségű korrektor, de hétköznapokra nem is szükséges számomra az a vastag fedés, főleg, mert nagyon könnyű elérni, hogy öregebbnek látszódj vele:(
Az állaga kellemesen krémes, már-már géles állag, nagyon könnyű ujjal is eldolgozni. Nem köt teljesen szárazra, picit krémes marad, szerintem ezért jobb választás száraz bőrűeknek. Megfelelő mennyiség mellett garantáltan nem fog beleülni a szem körüli ráncokba. Az ára pedig maga a csoda, szerintem hétköznapi használatra mindig lesz itthon egy :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

manitia

2020. január 18.

Engem nem győzött meg. Nekem genetikailag sötét árnyék van a szemem alatt. Ez semmit sem csinál vele, mintha oda se kentem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

Danielllla

2019. október 25.

Jól fed, könnyen eldolgozható, kényelmes viselni. Picit oxidálódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 25.

Jól fed, könnyen eldolgozható, kényelmes viselni. Picit oxidálódik.

Rejetke

2019. július 24.

Nagyon könnyű, enyhén "dewy" finishű, amit imádok. Szépen egységesít, alapozót nem is használok már, csak ezt a szemem alá és az orrom köré. Mindig vannak karikáim a szemem alatt, azokat nem fedi el tökéletesen, de nem is zavar,így természetesebb hatású a sminkem, hidratál és nem ül bele az apró ráncokba se. Nagyon szeretem, az ára is nagyon baráti, többször újra vásároltam már, de egy ideje nem látom már a Rossmannokban, más foglalta el a helyét. Nem tudom, ez csak ideiglenes vagy nem lesz kapható többé, de akkor nagyon szomorú leszek, mert már kifogyóban van az utolsó tubusom és nem találtam más korrektort, ami ennyire passzolt volna hozzám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

Julcsiturkyy

2019. július 18.

Enyhe közepes fedésű, a finise sima "normál" vagyis inkább fényes mint ami az én száraz bőrömön egyenletesen eldolgozhato korrektor. A szem alatti ráncaimba nem ül bele,ha mégis nem szárítja ki és emiatt nem észrevehető.
Nagyom szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 18.

Nagyom szeretem.

Bloom

2019. április 26.

Nagyon bevált. A fedése megfelelő, a helyén marad egész nap, nem ül bele a ráncokba. Nem irritálja a bőröm, kellemes viselet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

HNReni

2019. március 15.

Enyhe-közepes fedésű korrektor, a 02 árnyalat is elég világos, nyárra sajnos nem lesz jó. Egyáltalán nem ül be a ráncokba és nem szárítja a bőrt, viszont akinek komolyabb sötét karikái vannak a szeme a alatt, annak nem biztos, hogy elég a fedése. ( Nekem sajnos nem elég). Ezért nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

Tavasz tündér

2019. március 12.

Vadászok a hipoallergén sminkekre, így mikor megláttam a márkát a Rossmannban, azt mondtam na véégre! Abszolút a kedvencem lett, maximálisan elégedett vagyok a termékkel! A legfontosabb hogy nem irritál, nem pattogtam ki. A 02-es árnyalatot választottam, de ez is elég világos. A 01-est a nagyon világos bőrűek szerethetik igazán. Nem szárad porosra, a textúrája krémes, nagyon kellemes viselet, szinte szaténos. Nem terheli a bőrt, mintha ott se lenne! Sőt hidratál, nagyon tetszik! Szárazabb bőrűeknek is beválhat ezért. Könnyen eldolgozható, építhető. Tartós, nem kell megigazgatnom és nem ül be a ráncokba. Így én sokszor le sem fixálom. Közepes fedése van, de nekem ez elegendő szem alá. Egyéb bőrhibákra is kipróbáltam, de nem az igazi, amivel nincs is gond, hiszen szem korrektor! Szép üde tekintetet varázsol, tökéletes! :) Ajánlom érzékeny bőrűeknek is! Biztos hogy a márka több termékét is kipróbálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 12.

Vikinca

2019. március 10.

A legvilágosabb színt vettem meg és amíg meg nem szárad jó is lenne az árnyalata, viszont idővel eléggé besárgul, a panda karikáimnak meg a fedése is kevés. De könnyű eldolgozni és szépen a helyén marad, az időnként a szemem alatt kiújuló ekcémás foltom se jött ki a használata mellett. Ez eléggé mellette szól. Ameddig nem találok valami több szempontból jobbat, addig maradok ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Emulgeálószerek: PEG/PPG-18/18 Dimethicone, Polysorbate-80
Szilikonok: PEG/PPG-18/18 Dimethicone, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Polysorbate-80
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.