Bellapierre

Ár:   8750 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: szyrup, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. április 10.

5 világos highlightert tartalmazó kompakt paletta.

Ár: 4000 , Eladó: marimar
Állapot: új, Helyszín: Budapest 3. kerület, fizetés: banki átutalás,posta, személyes átvétel
Bellapierre Heatwave Highlighting Palette - új
Ár: 2500 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+600 Ft)

jomosono

2020. március 6.

Az egyik kedvenc márkám az amerikai piacról..Vártam már nagyon ,hogy kipróbáljam ezt a higlihter palettát.
Aki az Anastasia palettákat szereti,ezt nem fogja!!
Én ötből kettő színre tudom mondani,hogy szeretem az árnyalatát..A többi ,hogy is mondjam.......
A tartóssága is sajnos csak 3 csillag..
összefoglalva vártam Őt,de sajnos kissé csalodott vagyok, maradok az Anastasia higlihtereknél ez már tuti..........

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 6.

Aki az Anastasia palettákat szereti,ezt nem fogja!!
A tartóssága is sajnos csak 3 csillag..

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.