Ben & Anna

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 2899 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 13.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 2899 Ft

Az édeskés vanília és a bőrnyugtató körömvirág kombinációja sokak kedvence, akár egy finom desszert. Megbízható védelmet biztosít a szagokkal és az izzadsággal szemben. Nem ragad és nem hagy zsíros érzést a bőrön.

Fő illatjegyek: vanília, mandarin, ylang-ylang

• 100% természetes összetevőkből készült
  • Szódabikarbóna alapú
  • Alumínium-vegyület mentes
  • 100% vegán

Ár: 2899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ben & Anna Vanilla Orchid Deo Stift - új
Ár: 1500 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+500 Ft)
800 Ft - Ben & Anna Vanilla Orchid Deo Stift
Ár: 800 Ft+posta , Eladó: Kremcica
Állapot: leírás szerint, Helyszín: --, fizetés: Előreutalás után ajánlott postán maradó/MPL automata
LadySpyro

2019. július 25.

Egyenlőre azt kell mondjam, hogy egy nagy kedvenc lett ez a termék. Nem hagy maga után ragacsos érzést, mintha semmit nem kentem volna oda, könnyed érzése van. Cserébe azonban nincs izzadtságszag se erős illatanyag, tökéletes natúr termék.

Update1: nekem valamiért sötét rózsaszínes-barnás folt keletkezik a hónom aljára tőle. Viszketést vagy égést nem érzek, csak "látványban" ütközik ki az irritáció, és azt se merem kijelenteni, hogy 100% ettől a terméktől van, de ilyet eddig soha nem tapasztaltam. De saját szakállamra kísérletezek vele tovább.

Update2: már lassan a végén járok, eközben eljutott az irritáció odáig, hogy kicsípte a bőröm, fájdalmas vörös foltok lettek a hónom alatt. Visszaálltam más termékre és el is múlt a panasz. Sajnos a kapcsolatunk ezzel véget ért, nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

Erina

2019. június 24.

Végre nem tégelyes kiszerelés!!! Ez már abszolút pozitívum. Illatát egyáltalán nem érzek, pedig vártam a vaníliát (az orchideát nem, mert nem tudjuk pontosan milyen orchideára gondol a gyártó, mert ugye a legtöbbnek nincs is illata, bár a Liodoro isteni). Az állaga pont jó, se túl kemény se túl puha, könnyű a felvitele, bár mindig kerül a kipakba is, és emiatt én két három naponta megtisztítom, bár így azért megy pocsékba is belőle. Sokáig elég egy ilyen flakon. Tényleg nem lesz a használata mellett kellemetlen testszag. Viszont! Nekem több pólómat is "befogta", olyan mintha vizes lenne, pár árnyalattal sötétebb lett a ruha színe és mosás után sem nyeri vissza az eredeti színt. Ez az egyetlen negatívum ami miatt nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

kivike

2019. június 20.

Pixiboxban jutott el hozzám, és nagyon örültem neki, mert szemeztem a márkával a DM-ben, de drágállottam, így sosem vettem meg. Annak viszont elsőre nem örültem, hogy ezt az illatot kaptam, jobban szerettem volna valamilyen citrusost, de végül kellemesen csalódtam, mert az illatát alig érzem, és azt sem tartom zavarónak. Ellenben nagyon jól teljesít a nagy melegben is, igaz, hogy kissé izzadok ezalatt is, de az nem baj, sőt kell is, viszont nincs kellemetlen szagom (legalábbis én magamon nem érzem, illetve a környezetem sem fordul el tőlem undorodva :) Szóval jó kis termék ez, ha féláron adnák (szerintem ez lenne a reális ára), simán megvenném. Kicsit szárítja a bőrömet, de ezért nem vonok le pontot, valamit valamiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 20.

betteez

2019. június 19.

Alumínium-mentes dezodor-tesztelés egyik állomása volt ez a deo és úgy gondolom meg is találtam az igazit, kiadós, sokáig elég, hatékony és természetes összetevőkből áll, egyáltalán nem irritálta a bőröm, már 4-5 hónapja használom, az illatok is nagyon finomak. Engem maximálisan meggyőzött.
Érdemes hűvös helyen tartani, használatkor kicsit hagyni melegedni a bőrön, aztán kenni.

Update: ez a változat valamivel krémesebb, mint a tesói, hűtőben tartom, de így is kicsit gyorsabban fogy, mint a grapefruitos vagy levendulás. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 19.

eztak

2019. június 17.

Szerintem nagyon jól semlegesíti a szagokat és véd a túlzott izzadástól. A vanília és egyéb fantázia illatokat mondjuk nem éreztem rajta, inkább a szódabikarbóna ami nagyon erős benne. Az állagát a szemcsék miatt is szokni kell, nem egy szépészeti termék de a célnak szerintem 35 fokban jobban megfelel, mint az olcsó tömegmárkák. Kár, hogy ilyen borsos az ára, hazai kiadásban mástól biztos be lehet szerezni olcsóbb variációkat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

DJilla

2019. június 14.

Elfogyott a kézműves alu-mentes stiftem és sos-ben kellett találnom egy alternatívát, amely jól bírja a kánikulát. Az itteni vélemények alapján vettem meg ezt a deo-t és nem csalódtam. Bírja 30 fok felett is, sőt olyankor bújik belőle elő ez az enyhe, különleges édesség-illat, ami engem talán Mugler Innocent-jének vagy a Cacharel Amor amor absolu-jának pralinés jegyére emlékeztet. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 14.

kovtunde80

2019. június 5.

Nagyon kíváncsi voltam erre a dezodorra. Nagyon jól dezodorál, nincs izzadtságszag még nap végére sem, viszont nekem nagyon kicsipte a bőrömet :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 5.

Sophia00

2019. június 2.

Nagyon jó kis termék. Nekem bevált, ápolja a bőrt kellemes natúr illata van, hatékony az izzadással szemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

Nussancs

2019. május 26.

Pixiboxban volt, alig vàrtam, hogy kipróbàlhassam. Az izzadàst elég jól gàtolja, viszont cserébe nagyon kiszàrìtja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Mandarinhéj olaj. A Dermaxime szerint a mandarin olajnak sejmegújító és antiszeptikus hatása van, segít a bőrt megtisztítani és egyensúlyba hozni. Ugyanakkor más citrusfélék olajához és kivonatához hasonlóan potenciális bőrirritáló.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.