Ben Nye

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Sminkbolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsofikjry, Módosítva: 2014. november 3.

Lelőhely:   Sminkbolt, online
Bőrtípus:   Normál

zsofikjry

2015. január 29.

Nagyon szépen eltünteti a szem alatti karikákat, DE a száraz bőrűeknek nem ajánlom, mivel igencsak kiemeli a problémás részeket, illetve mikor kicsit hidegebb időben hámlott az arcbőröm, akkor inkább úgy döntöttem, hogy addig lecserélem. Ecsettel szoktam felvinni, szépen eldolgozható. De viszont az én véleményem szerint ennyi pénzért vannak (nekem legalábbis) jobb korrektorok, szóval ezért csak egy 3-ast kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 29.

Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben

Kaolin 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.