Ben Nye

Ár:   2900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Sminkbolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Flora, Módosítva: 2011. december 13.

Lelőhely:   Sminkbolt, online

Talc 1 0Zinc Stearate sz 0 0Methylparaben ta I par 0 0Propylparaben ta I par 0 0Butylparaben ta I par Iron Oxides sz 0 0CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz

muszika

2018. május 18.

Legkedvencebb púderem lett! Bakingeléshez is és csak simán is. Super white árnyalatban van meg, ami tökéletes a szuper fehér bőrömhöz..:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

alexandra_domotor

2017. október 30.

A hatása olyan szempontból kiváló, hogy ahova rakom, ott kétszer olyan sokáig bírja a sminkem átfényesedés nélkül, mint az egyéb ezzel a termékkel be nem púderezett területek. Remekül kiemeli a kiemelendő részeket az arcon(face bake). A parabén még mindig zavar mindenben(-1*). Ami még nagyon zavaró, hogy van illata(-1*). Jobb szeretem, ha nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

GNóri

2016. július 29.

Hibátlan. Az üzletben a Fair árnyalatot ajánlotta az eladó lány, ami először túl világosnak és rózsaszínesnek tűnt az én sárgás bőrömhöz, de mivel a többi árnyalat sokkal sötétebb volt, így végül őt választottam. Jól tettem, hiszen az arcomon tényleg idomul a bőr és az alapozó színéhez, egyáltalán nem világos. Jól egységesít, nagyon szuperül mattít, és fixál. A reggel felkent sminkem este is ugyanolyan szép. Nagyon meg vagyok vele elégedve, az ára sem vészes, és hatalmas mennyiség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

stellacadente

2016. május 18.

Ez a tökéletes púder számomra. Bár egész nap magammal cipelem, nincs szükség frissítésre, olyan hibátlanul pihen egész nap az arcomon, fixálva a sminkemet. Egyáltalán nem fényesedik át az arcom. Transzparens púder lévén tökéletesen illeszkedik mind az alapozóm, mind pedig az arcom színéhez. Még nem használom olyan régen, úgyhogy nem tudom megítélni, meddig elég ekkora mennyiség, de az biztos, hogy nem fog 1-2 hónap alatt elfogyni. Kíváncsi vagyok, a nyári hőségben hogyan fog teljesíteni, de egyelőre megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

anna990

2016. április 20.

Véletlenül a NEUTRAL SET változatot vettem meg a Fair helyett, de nem voltam tőle elájulva. Az 42 gramm és 3100 forint. Lehet, hogy én használtam rosszul, vagy nem volt megfelelő az alap, de természetellenesen matt fejet csinált, és mintha csomósodott volna tőle az alapozó. Olyan érzésem volt, mintha egy finomabb babapúdert használtam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

CandyCurses

2015. június 13.

Évek óta tartó szerelmünk töretlenül halad előre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 13.

Évek óta tartó szerelmünk töretlenül halad előre.

Lotheg

2015. április 26.

Én is a fair árnyalat birtokosa vagyok, és óráisi ez az adag. Bár én nagy púder felhasználó vagyok, szóval kell nekem. Érdekes nekem a tárolóval nincs bajom, kicsit furcsa volt de én ebből anagy kiszerelésből rakok kicsit a kézfejemre onnan vesezm fel az ecsetemmel és úgy dolgozom a bőrömbe. Eddig amiekt púdereket haszbnáltam mindegyik kiömlüs volt szóval ahhpz képest nekem ez haladás, persze nyiéván viszonyíás kérdése. De a beltartalom mindenek előtt a lényeg, és az szuper :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

mstindigo

2014. június 11.

Soha-soha nem volt még ilyen szuper púderem. Imádom! :) A Fair árnyalatot vettem. Nekem állandó gondom, hogy a zsíros bőrömről elmászik az alapozó, és nagyon csillogok is. Ez sokkal jobban rögzíti az alapozót, mint az eddig próbált púdereim, és még a matt hatás is tovább tart. (Bár én mindennel átfényleg a T-vonalban pár óra után.)
Óriási adag, évekig elég lesz. :D Az ára most 2.900 Ft, ha hozzátesszük, milyen óriási adag, kiderül, hogy árban is nagyon olcsó. A csomagolása teljesen szerencsétlen szerintem, túl kicsi a kupakja, én végül vettem neki egy "rendes" paris berlines púderes tégelyt plusz 900 Ft-ért, de így most a kis neszeszerembe is be tudom dobni. De most a csomagolás miatt nem akarok pontot levonni, mert a benne lévő cucc szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 11.

dorus

2014. január 8.

Szuper termék! Kenterbe veri az összes púdert... Természetes hatást kelt, tartós és nagyon baráti az ára. Megtaláltam az Igazit. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 8.

surrealbrain32

2013. július 19.

Mar a 2. flakonnal hasznalom (minden nap), ennyi tapasztalat utan elmondhatom, hogy remek, tokeletesen illeszkedik minden borhoz es viszonylag sokaig matt is marad (bar T-vonalban fenyesedik, de azt lehet javitani). Nem foltosodik, nem szarit, egyszeruen szep egyseges borkepet ad. Az ara is nagyon kedvezo, tekintve, hogy 49g-ot kapunk 2600 ft-ert es ez kb. untiglan eleg. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 19.

Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, Iron Oxides, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.