Ben Nye

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Sminkbolt, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a szepsegcenter-n megnézem

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2015. április 24.

Lelőhely:   Sminkbolt, online
Vedd meg online: szepsegcenter,

Egyaránt luxus érzést és látvány nyújtó, selymes finom textúrájú porpúder. Nagyon közelről is teljesen egyenletes, kifejezetten természetes hatást biztosít.

Ár: -- , Eladó: szepsegcenter
Banana árnyalat

Oila

2019. május 8.

Féltem tőle, hogy túl sárga lesz, de nem, egyszerűen pont ilyennek kell lennie. A bőrtónusom alapvetően semleges lenne szerintem, biztosan nem sárgás alaptónusú, de nem is természettől fogva rózsaszíne,s hanem rosaceára és pirosodásra hajlamos semleges. Bakingelni soha nem szoktam, hanem nagy kabuki ecsettel viszem fel leheletvékony mennyiségben az egész arcra, szem alá is csak nagyon vékonyan, érintőlegesen. Nem használok alá alapozót, de korrektort a problémás helyekre igen. Az eredmény könnyed színkorrekció, teljesen láthatatlan púderezés, soha nem poros, nem ül meg sehol, nem emel ki semmilyen nem kívánatos részt, és így használva nem túl sötét, nem túl sárga. Egyszer próbaképpen nagyobb mennyiséget tettem a korrektorozott szem alatti részre, na úgy tiszta májbajosnak néztem ki, de ilyen fedésre és púderezésre nincs is szükségem igazából. A csomagolása érdekes módon nekem kifejezetten szimpatikus, sokkal kellemesebb és kevésbé pazarló nekem a nagyon kicsi tetejéből a tenyerembe önteni egy picit, és onnan felvinni az ecsettel, mint a tetőbe öntögetni, mint más púdereknél szükséges.

A W7 Banana púdere is megvan, az kissé világosabb, viszont az összetétele nem ilyen egyszerű, van benne erősen szárító hatású kaolin és és azt ellensúlyozandó paraffinolaj is, így annak a formulája valamivel krémesebben terül a bőrön, nem rosszabb, de egységnyi mennyiségre lebontva nem is sokkal olcsóbb az eredeti Ben Nye termékhez képest. Én azt a kaolin miatt nem szívesen használom szem alá, de egyébknét nagyon kellemes termék az is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 8.

Andzsella

2018. május 28.

Nagyon jó, finom porpúder, igazi baking powder. Nem lesz porózus hatása miután felvitted, a sminked sima és egyenletes lesz - tökéletes bőr hatás :) gyönyörű, egészséges mértékben mattít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

wineherd

2018. május 6.

nagyon túl van árazva.
de szinte teljesen ugyanezekkel az összetevőkkel replikája aliexpressen 400 ft. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

nagyon túl van árazva.

annareka

2017. október 10.

Szintén Banana árnyalat, és egyszerűen tökéletes. Oda kell rá figyelni, mert nem mattít, de nem is ez a dolga. Az eredmény pedig bőven kárpótol érte, hogy néha igazgatni kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

thewildone

2017. május 22.

A Banana árnyalatot ajánlotta a kozmetikusom, így nap mint nap azt használom jó ideje. Elégedett vagyok, szépen felvihető és tartós, engem már az illata is elvarázsol. A kiszerelése persze nem vásárlóbarát, külön kis tégelyt használok hozzá, amiből könnyebben fel tudom venni a port az ecsettel, emiatt kissé körülményes, de talán még ezt is megbocsájthatjuk neki a tökéletessége miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 22.

Rebeka020

2017. február 14.

A szemem alá használom, és gyönyörű a végeredmény!
Tartós, nem áll össze, nem ül bele a ráncokba sem.
A csomagolást én sem értem, de már megszoktam... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

A szemem alá használom, és gyönyörű a végeredmény!
Tartós, nem áll össze, nem ül bele a ráncokba sem.
A csomagolást én sem értem, de már megszoktam... :)

Kmanci

2017. február 3.

A Banana-t használom a szemem alá és a kontúrvonal alá az arcomra, plusz a szemhéjamra is, mert sokkal tartósabb a szemfestés, ha ezt használom "primerkén". Imádom, hogy úgy nézek ki tőle, mint aki Photoshopoltak. Szerintem must-have darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

Dike01

2016. július 8.

Régóta szemeztem a Banana árnyalattal ami azóta már a napi rutin része . Szem alatti korrektor fixálására , világosításra használom. Teljesen elégedett vagyok magával a termékkel viszont a csomagolás ez a kiszórós megoldás valami borzalom, legalábbis nálam minden olyan a ruhámtól kezdve a sminkes asztalon át bár lehet csak én vagyok a béna :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

Anxiety

2016. május 20.

Nagyon megörültem anno mikor rátaláltam egy webshopban. ( igen-igen Kim Kardashian és társai, ha másért nem, a sminkjükért irigylem őket ) Banana színben rendeltem meg. Ez a hintőporos megoldás nem a legjobb, de különböző praktikákkal ki lehet küszöbölni. ( kupakba öntöm stb. ) A por tényleg nagyon finom, nekem nem ül bele a "ráncokba". Sajnos rá kellett jönnöm, hogy világos bőrömre nem volt a legjobb választás, így újra fogom rendelni egy világosabb változatra, de csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 20.

zsuzsu92

2016. május 19.

A Banana van meg, párszor használtam, de beleül a 'ráncokba' (amik amúgy nincsenek :D), szerintem csak ügyetlen vagyok, így még próbálkozom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, Iron Oxides, CI 77492, CI 77499, Red 30 / CI 73360
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.