Benecos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: saethara, Módosítva: 2014. augusztus 11.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Natúr kézápoló krém 7 féle, ökológiai gazdálkodásokból szedett gyógynövény ápoló kivonatával gazdagítva.

BDIH által minősített natúrkozmetikum.

Zsuzsi216

2015. május 19.

Nagyon tetszik ez a kézkrém. Könnyen beszívódik. Én illatot nem érzek, de nem is baj. Ha elfogy tuti, hogy újra rendelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 19.

tonic

2015. március 16.

Nagyon jó,minden családtag rájár,puha,selymes bőr,és nagyon szép a csomagolása!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 16.

Nagyon jó,minden családtag rájár,puha,selymes bőr,és nagyon szép a csomagolása!

vinter

2015. február 19.

A Müllerben figyeltem fel az érdekes csomagolására, kipróbáltam egy tesztert és rögtön landolt is egy példány a kosaramban. Az ureás kézkrémek nekem pl. valahogy nem jöttek be, filmes réteget hagynak maguk után, ráadásul a hidratáló hatásukkal se voltam megelégedve. Ezzel szemben ez a krém nagyon gyorsan beszívódik, nincs filmes réteg vagy ragacsos hatás, csak puha, selymes bőr. A nagyon enyhe, gyógynövényes illata nekem kifejezetten tetszik. Valószínűleg újraveszem, ha elfogy, ami nálam kézkrém esetében ritka :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 19.

saethara

2014. augusztus 30.

A Blahás Müllerben akadtam rá, ki volt rakva teszter, és mivel tényleg gyorsan beszívódott és kellemesen selymes lett tőle a kezem, azonnal landolt is a kosaramban, potom 790 forintért.

Az ára ahhoz képest amennyit tud és amilyen szuper összetevői vannak nevetséges. Továbbra is szuper gyorsan beszívódik, könnyű az állaga, nem hagy zsíros érzetet. Illata gyakorlatilag nincs, de így legalább nem kenem ha kell ha nem notórikusan. Jól hidratált, selymes lesz tőle a kezem, nem lesz rögtön száraz az első kézmosás után.

Szvsz, simán felveszi a versenyt a yves rocher kézkrémjével, és mivel szilikonmentes, le is körözi.
Csillagosötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

Csillagosötös.

Antioxidánsok: Arctium Lappa Fruit Extract, Tilia Cordata (Linden) Flower Extract, Sambucus Nigra (Elder) Fruit Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Sambucus Nigra (Elder) Fruit Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Tilia Cordata (Linden) Flower Extract, Glycerin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Hársfavirág kivonat. A CosIng szerint is nagyon sokféle hatással lehet a bőrünkre: frissíti, kondícionálja, védi, puhítja a bőrünket, és még gyulladáscsökkentő is. A Cosmeticscop szerint a hársfavirág flavonoidjai, és glikozidjai azok, amik felelősek a kivonat erős antioxidáns, és vízmegkötő sajátságaiért.

Fekete bodzaként ismert. Hatásos antioxidáns, köszönhetően a természetes flavonoid összetételének. Gyulladáscsökkentő és immunerősítő hatása is van.

Ecocert által is jóváhagyott természetesnek számító összetevő, aminek hivatalos funkciója emulgeálószer. Ezen túlmenően az összetevő képes a formulában lévő tartósítószerek hatását erősíteni.  (forrás)

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0