Benecos

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Vegán

Az utolsó tizenkét összetevő árnyalatfüggő.

Kiszerelés: 9 ml

Wandus

2018. október 20.

Nagyon szeretem ezeket a lakkokat, könnyen és szépen kenhető, gyorsan szárad, csodás színekben kapható. Talán kicsit hamarabb elkezd kopni, mint a hagyományos társai, de ennek ellenére az egyik kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 20.

Purnima

2018. április 15.

24 órával lakkozás után, mikor zárt cipőt húztam a lábamra és sétáltam egyet, az egész lakkréteget feltolta a körmöm közepéig. Jól szárad. Aha. Aztán a kezemen 3.napon már felpúposodott a 2 réteg és húzhattam le egyben az egészet. Mind ez 1700 forintért. Egyetlen egy pozitív tulajdonsága, hogy nem büdös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

midore

2018. január 29.

Leginkább nyáron szoktam használni, lábra, és imádom. 5 színe van meg, kellemes, vidám és szép színek. Az ecsettel szépen kenhető, és ráadásul tartós is, pedig natúr termék. (Lábon simán minimum egy hét!) Mivel jó árban van, lehet készletezni, változatossá tenni a hétköznapokat, és használata közben persze az ember lánya nem mérgeződik annyira a káros kemikáliáktól. Ami pedig a hab a tortán: a lemosójától nem fuldoklok és nincs hányingerem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 29.

Emimo

Korcsoport: >54
2017. december 30.

My scret és you-nique színekben van. Egyik jobb, szebb, mint a másik. A színek csodásak, már egy rétegben is szépek, a kiváló alakú és méretű ecsettel (széles és lekerekített) remekül kenhetőek. Nagyon jól bírják, bár én nálam ez nem fontos szempont, 1-2-3 nap után mindent lemosok. Kiváló választás a méregmentes kozmetikumok között. Normális áron van, vannak igen eltúlzott bio cuccok, ez nem az. Csak ajánlani tudom. Mostanában ezek és a terra naturis miatt a nem bio körömlakkokat kissé hanyagolom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. december 30.

ildyy

2017. november 28.

Én sajnos nem tudok annyira pozitívan nyilatkozni, mint az előttem szólok többsége. Az ecsete szerintem jó, és nagyon könnyű felvinni a lakkot. A kiszerelése is jó, nekem tetszik az egyszerűsége, a minimalitása. Nagyon megörültem neki, hogy természetes(ebb) lakk, és nagyon nagy pakkal felvásároltam belőle: sharp rose, be my baby, cherry red, desire, lavender, vintage red és átlátszó. Nem volt olcsó mulatság, de akkor még úgy éreztem, hogy minden oké lesz, főleg, hogy a vásárlás alapja a sok pozitív vélemény volt :D Az első kettő katasztrófa volt, csíkosan tudtam csak felvinni, a többinél ilyen problémám nem volt, talán mert sötétebb színek. Sajnos az én tapasztalatom az, hogy lassan szárad, és száradás után is nagyon hamar, hát csíkozódik a felszíne, meg kopik, már a semmitől is. Festés után általában már 1-2 órával "hiányos" volt a manikűr. Alaplakk és fedőlakk nélkül tehát soha, de azokkal sem sikerült egy egész napot kitartsanak, legalábbis az én körmömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 28.

kisanna20000

2017. augusztus 17.

Nekem a rose passion van meg. Nagyon jo a szine 2 retegben csak kar hogy ilyen vekonyka az ecset...ez egy kicsit nehezebbe teszi a felvitelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Vivvancs

2016. október 15.

Több árnyalatban is megvan, a Vintage Red és a My Secret a kedvencem.A Vintage Red -két rétegben- gyönyörű "igazi" piros, a My Secret pedig egy nagyon menő rózsaszín, ami se nem túl halvány, se nem túl rikító. Az összetevők miatt pedig külön nagy respekt. A tartóssága teljesen oké.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

encibajbi

2016. október 13.

Nem bántam meg, hogy megvettem. Állítólag az összetevők is jók.(Nem tartalmaz káros hatású formaldehidet
Toluol, ftalát és kámfor mentes ) Két rétegben mutat szépen (nekem egy "babakék" árnyalatom van). Szép fényes, tartós. Több színt is ki fogok próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

lydiadeathtrance

2015. december 11.

A Sharp Rose árnyalat van meg és tökéletesen elégedett vagyok vele. 1 rétegben és 2 rétegben is jól teljesít és nekem nagyon tartós is, sok napig nem kopik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 11.

Ttamara

2015. szeptember 7.

Két színben van meg: French lavender és Peach sorbet. Mindkettővel elégedett vagyok, utóbbi árnyalat a kedvenc színem volt ezen a nyáron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 7.

Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77499, Red 6 / CI 15850, Red 34 Lake / CI 15880, Black 2 / CI 77266, Ferric Ferrocyanide, Yellow 5 Lake / CI 19140

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Színezék. Piros.