Benecos

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: idusmidus, az összetevőket feltöltötte: bnonikaa, Módosítva: 2014. február 26.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Müller

Természetes arcpúder matt végeredménnyel.

Kiszerelés: 9 g

(Az utolsó hat összetevő árnyalatfüggő.)

hfancs

2018. szeptember 6.

Nem egy heavy duty por, de mattítja a reggeli fényvédőmet és szépen illeszkedik az aránylag világos bőrszínemhez. Ha elfogy szerintem ki fogok próbálni valami mást, mert azért naponta 3x- 4x újra kellene púdereznem magamat vele. Illetve a szép összetevőket elrontja az első helyen szereplő zsírkő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Októberi Lány

2018. június 23.

Sajnos a "porcelán" színről nekem nem a világos narancssárga jut eszembe. Felkenve ugyanis ez az állítólag legvilágosabb árnyalat (melynek "porcelain" a fantázianeve) az én sápadt, fehér fejemből konkrétan rézbőrű indiánarcot varázsol... Ennél fogva több hatásról nem tudok beszámolni, mert gyorsan lemostam az arcomat. Nagyon nagy kár mert agyagos púderem még nem volt, és jó lett volna ha beválik. Elhasználom pirosítónak vagy nem is tudom... Csalódtam, tessék a világos bőrűekre is gondolni!! :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 23.

negyesinoemii

2017. augusztus 3.

Nagyon jól mattít, tartóssá teszi a BB krémet. 5-ös :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Nagyon jól mattít, tartóssá teszi a BB krémet. 5-ös :)

Horest

2016. október 13.

Még csak egy hete használom, de eddig elégedett vagyok vele :) szépen illeszkedik a bőröm színéhez, nincs maszkhatás és ugyan egész nap nem bírja, de elég sokáig matt tőle az arcom. A csomagolása sztem kifejezetten igényes, főleg a hasonló árkategóriában található társaihoz képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

feketebodza

2016. augusztus 19.

Púder, teszi a dolgát, semmi extra, újraveszem mindig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

Púder, teszi a dolgát, semmi extra, újraveszem mindig.

Lierre

2015. december 2.

A márka bb krémjével együtt használva egész napos matt arcbőrt eredményez, még extrém módon zsírosodó bőrömön is. Finom fedést biztosít, természetes hatású. Csillagos ötös :D
Viszont muszáj tesztelni az árnyalatot, mert míg a krémből a Beige volt a megfelelő, púderből csak a megnevezése alapján tettem bele az azonos árnyalatút a kosaramba, hát sajnos borzalmasan okkersárga lettem tőle, szóval azt eltettem nyárra és visszamentem egy világosabb árnyalatért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 2.

Edina1015

2015. október 17.

Egy ideje nem kapok régóta használt púderemből. Kinéztem egyet-kettőt, amiket esélyesnek láttam utódnak, de csak világosabb árnyalatok voltak, mint ami az én kreol barna bőrömhöz illik. Majd itt utána nézve láttam, az összetevőik rémisztőek... és még drágábbak is. Majd megpillantottam ezt a púdert, ami mellett eddig elmentem a Müllerben és végre az én árnyalatom ^^ A beiget választottam. Nagy ecsettel viszem föl, szépen fed, nincs maszk hatása, tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 17.

jzsofi

2015. július 24.

Annyira nem fed jol mint amennyire szerettem volna, de jol egysegesiti az arcszinem. Viszonylag keson zsirosodik at. Osszessegeben nem rossz puder, de nem tudom h ujra vennem e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 24.

Trixi

Korcsoport: >54
2013. december 29.

Jól mattít, natúr, nem porzik, tartós, ezek a pozitívumai. Nem tetszik, hogy egy kis tükröt nem voltak képesek tenni bele. Inkább lenne picit drágább, de a tükör nagyon hiányzik. Három árnyalatban kapható, a középsőt választottam, de egy kicsit vöröses árnyalatú, mintha a nap megégetett volna (olyan árnyalat, mint a Börlind Apricot bársonykréme számomra). Alapozó nélkül használom, nekem szivaccsal felvive nagyon gyenge a fedése, ecsettel viszont szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. december 29.

OAdrienn

2013. december 24.

Szuper púder. Nem porzik, matt hatást biztosít hosszú órákon át és még natúr is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.