Benecos

Ár:   1460 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: idusmidus, az összetevőket feltöltötte: Vir, Módosítva: 2017. augusztus 1.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Müller

Árnyalatok: Clouds, Fruits, Jungle, Noblesse

Vegán

Marietta1977

2017. október 4.

Nekem lilás színű van, nem igazán pigmentált, párszor próbáltam használni.
Picit porol, és így macerás vele dolgozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 4.

Nekem lilás színű van, nem igazán pigmentált, párszor próbáltam használni.
Picit porol, és így macerás vele dolgozni.

redakkrisztinaa

2016. december 27.

Egy barnás-rózsaszínes van a birtokomba , a világos szín nem túl pigmentált , viszont a barna annál inkább , szépen építgethetőek a színek , alappal pedig egész szép végeredmény lehet elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 27.

gilmorelany

2014. május 24.

Nekem a 4es van meg (de az nincs felrakva), a blahas Mullerben vettem; a barnas-lilas-rozsaszines van meg.
Eleg jol pigmentaltnak tunt, de felrakva mar nem olyan eros a szin, alapozoval egyutt sem tart sajnos sokaig (max 3 ora); persze jo pont, hogy natur termek, nincsenek benne mindenfele vackok, legszivesebben 3.5 adnek, de az nincsen, igy marad a 3as

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 24.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.