Benecos

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,13 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Kiszerelés:   1,13 g
Lelőhely:   Müller

Parfüm-és talkummentes. Vegán

Árnyalatok: barna, szürke, zöld, középkék, éjkék, oliva, fekete, fehér

Kiszerelés: 1,13 g

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

idonthaveaname

2021. május 25.

Nem tudok rá rosszat mondani, legfeljebb annyit, hogy egy kicsit puha nekem, illetve a színe lehetne eggyel intenzívebb fekete.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 25.

Guinevere97

2019. június 26.

A barna, zöld, középkék, olíva és lila árnyalat van meg. Én speciel szeretem, hogy puha, nem karcolja a szem körüli bőrt, könnyű eldolgozni. Szem alatti vonalban tényleg kophat kicsit, de én pl. pont csak cicaszem rajzolásához használom és ahhoz tökéletes. Nem maszatolódik nap közben, de lemosni is könnyű, nem kell súrolni a szemem hozzá :) (és még az összetevői is szépek!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 26.

gangix

2018. július 20.

Éjkék színűt használok, nagyon szuper, erős és puha, rajtam egész nap tart. Még a gőzkabint is bírta. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 20.

encibajbi

2018. február 19.

Éjkék színben vettem meg,gyönyörű szín,de nekem hamar lekopik,elmaszatolódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Éjkék színben vettem meg,gyönyörű szín,de nekem hamar lekopik,elmaszatolódik.

midore

2018. január 29.

Nagyon jó, már többször vásároltam, mert bevált. (Fehér, barna és éjkék színekben.) Nem túl kemény se nem túl puha, erősen és egyenletesen fog, nekem nem mászik el. Persze valamivel előbb lekopik, mint a nem natúr smink, azonban ez nem is árt a bőrömnek! Talán lehetne még több színben

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 29.

Emimo

Korcsoport: >54
2017. október 5.

Sok fekete szemceruzám (bio) volt, mindegyik közül ez a legjobb nekem belső vonalra és satírozáshoz. Mert erős fekete és jó puha. (Rendes szemceruzának talán túlzottan is.) A szemhéjamra nem ez a legjobb nekem felülre és alulra, de füstösnek igen, a legjobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 5.

GalambSz

2017. szeptember 29.

Szuper! Tartós, nem maszatolódik el a nap végére sem. A feketének nagyon szép intenzív fekete színe van. Puha ceruza, nem karcolja a szemet, könnyű hegyezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Tvylvis

2017. augusztus 29.

Lila és olajzöld színben van meg, de el fogom ajándékozni. Egy húzásra elég halványak, egyenletlenül adják le a színt, ráadásul hajlamos mindkettő apró morzsákat maga után hagyni. A tartóssággal nincs gond, bár azzal nekem szinte soha sincs. Mondjuk vízvonalon én nem használok ceruzát, kizárólag a szemhéjon. A színek szépek lennének, de a minőség sajnos nem az igazi. Még natúr vonalon is van ennél sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

negyesinoemii

2017. augusztus 3.

Feketében vettem meg, könnyű felvinni, kellemesen krémes az állaga. Ha felviszünk rá egy kis púdert azzal remekül lehet fixálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

danikin

2017. május 6.

még szerencse, hogy olcsó volt, nekem a kék van, de könnyen elmosódik, rögötn felvitel után is, és úgy néz ki mintha összetollaztam volna magam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate