Benecos

Ár:   1959 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Ár:   1959 Ft
Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Sminkek szájra

Kiszerelés: 4,5 g

(Az utolsó tíz összetevő árnyalatfüggő.)

Tvylvis

2020. január 15.

Kellemes natúr ajakrúzs. Klasszikus krémes állagú formula, az ezzel járó tartóssággal. Nem szárítja az ajkakat, könnyű újrakenni. Nagy színválasztéka közül mindenki talál neki tetsszőt. Nem csodaszer, de kiváló ár-érték aránya van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 15.

KPA

2019. december 8.

Számomra a legfontosabb, hogy ne tetszteljék állatokon a terméket amit használok. Amúgy kellemes illatú, nem zavaró. Krémes allagú, hidratál. Szép fénye van. Egy jó kis rúzs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

zizz89

2019. augusztus 20.

A Marry Me árnyalat volt meg: az első rúzsom ami - nem folyamatos használat mellett! - teljesen elfogyott. Imádom az árnyalatát és a krémes textúráját. Gyönyörűen fénylő finish és nemhogy szárít: hidratál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Rommie77

2019. január 4.

Kicsit gondolkoztam, hogy 4 vagy 5 csillagot adjak-e, de annyira szerelmes vagyok a szerzeményembe (Muse árnyalat) , hogy még a hibái sem zavarnak. Ez a nude szín csodálatos, classy, tökéletes, stb... Főleg a sápadt bőr + barna haj-szemöldök típusú archoz lehet ideális. Nagyobbnak és dúsabbnak mutatja az ajkakat. A fedése, pigmentáltsága is megfelelő.
Az illata kellemes, szolid, a kis fekete tokja imádnivaló.
Hatalmas plusz nálam az INCI-je valamint a márka cruelty free hozzáállása és az egész imidzse.

És a negatívumai: valóban hajlamos elmászni minden irányban. Ez egy nude színnél nem olyan kínos, viszont valószínűleg én sem adok ennyi csillagot, ha egy feltűnőbb színt választottam volna, mondjuk egy élénkpirosat. Azt hiszem, nem ez a rúzs az ideális választás egy olyan munkahelyre, ahol a tökéletes megjelenés az elvárás órákon keresztül, vagy egy evős-ivós buliba. Talán inkább egy színezett ajakápoló ez, mint igazi rúzs.

Az ápoló hatása amúgy rendben van, a szőlőzsír nem is hiányzik mellé.
Nekem őszintén szólva megérte a 2000 Ft-ot - pedig nem szeretek sokat költeni sminktermékekre - főleg ha azt nézzük, mennyibe kerülnek a rúzsok általában. A legtöbb 3000-nél kezdődik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Az illata kellemes, szolid, a kis fekete tokja imádnivaló.

Az ápoló hatása amúgy rendben van, a szőlőzsír nem is hiányzik mellé.

despoina

2018. szeptember 27.

A márka “szívszerelemem” sok terméket használok a termékeik közül és a nagyrészével meg is vagyok elégedve. Lelkes környezetvédőként a naturkozmetikumok az egyik kedvenceim (Nah meg a Sisley is de kevésbé natur/természetes mint ahogy tartja magát) ez a rúzs se maradhatott ki. Egy nagyon szep pinkes árnyalat tulajdonosa vagyok. A színe, finishe tökéletes de szárít és kopik ami hosszútávon derült ki. Mindennapokba használom, de az itteni időjárási és háztartási körülmények (magas páratartalom/hideg/erős szél/kemény víz) durván szárítják a bőrőm igy ez a rúzs csak ront az ajkaim állapotán. Nagyon szeretem de lehet átmenetileg atvaltok a Guerlain rúzsomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

camouflage

2017. április 25.

Szerencsém volt. A bolt ,ahol vettem bezárni készült így rengetek termék le volt akciózva, köztük ez is. Rég óta szerettem volna egy natúr ajakrúzst, meg is vettem a pink honey nevezetű árnyalatban, valahogy 500-600 ft között. Színét imádom, állaga tetszik, talán egyetlen negatívum,hogy annyira nem nevezném tartósnak,de az árát bőven megérte,2 ezer forintért valószínűleg már nem vásárolnám meg :) 4 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 25.

Emimo

Korcsoport: >54
2017. március 26.

Jó rúzs, de én a szilárdabb, jobban tapadó rúzsokat kedvelem. Alverdéket. A színe nagyon szép, az első kenést zsepivel leitatva, majd újra kenve, ecsettel bedolgozva tartósabb, de nem jellemző a tartósság rá. Talán a színétől is függ,. az enyém csillám nélküli, lazacos pirosas. Viszont nagyon szépen kopik, szépen, természetesen és egyöntetűen.

Új vélemény egy új rúzsról 2017 márciusában:
Látom, tilos új véleményt írni, nem frissíteni, pedig amiről most írok, az teljesen más, mint amiről évekkel ezelőtt, korábban írtam. Más összetétele van színtől függően annak a rúzsnak, amit most vettem, nem az, mint amit itt látok.

Az én mostani rúzsom legelején olivaolaj van, a ricinusolaj csak a 3. helyen található, avokádóolaj is van benne, az elején egy kis silica, de nincs napraforgó, mint az itteninél, van viszont még babassuolaj is, és a végén egy kis kukoricakeményítő is. Vaj nincs, olaj van több is, waxok relatíve hátul, szóval egészen más, mint ami egy igazán jó, krémes, tapadó rúzshoz kéne. A régi lazacpiros állaga más volt. Az is csak 4-es volt nekem, de ez alig üti a 3-ast meg.
Erősen pigmentált, lekopás után is ott marad a szájon a zsírtalan pigment színe, de nagyon hamar kopik, nagyon mázgálódik. Teljesen más összetevők, teljesen más sorrendben (az nem lényegtelen, hogy ricinus van-e elöl vagy valami más).

Én azt mondom, hogy ez nem egy jó rúzs, nem tapad jól, maszatolódik, túl olajos, de egyben száraz is és szárít is kissé, csúnyán kopik. Kétségtelen, az összetevők természetesek és biok is, de ez nem elég ahhoz, hogy valami igazán jó legyen. Ha egy lábosban összevegyítek egy csomó elsőosztályú bio összetevőt, de az arányok, ízesítők stb. rosszak, az étel nem lesz sem ízletes, sem finom, sem igazán egészséges. Ártani nem fog, de az nekem kevés. Ilyen ez a rúzs. Ez egy catwalk, de nem jó. Többet nem veszek ilyet, és nem ajánlom konkrétan ezt senkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. március 26.

Új vélemény egy új rúzsról 2017 márciusában:

LittleSpark

2016. december 7.

A Marry Me árnyalat az enyém, ami egy meggypiros kissé csillámos árnyalat. Kellemes illata van, nem zavaró. Az állaga nagyon krémes, nem szárít egyáltalán. Vigyázni kell vele, hogy az ajkak szélén szép legyen a vonal pont emiatt. De egy kis korrektor/ecset kombóval csodaszép lesz a végeredmény. Nem túl tartós de a krémessége miatt erre számítani is lehet. Én szeretem, jó kis rúzs szerintem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

DianaS

2016. március 4.

Just red színben van meg, kicsit világosabb árnyalat mint ami a képen van, de így is szép élénk. Sajnos tartósnak nem mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 4.

silver

2016. január 24.

Nyilvánvalóan nincs épp elég barna rúzsom = Toffee megrendelése viharos sebességgel. Hosszas agyalás után rájöttem, a Terra Naturi kis tégelyes ajaknektárjára hajaz. Amilyen krémes, nyárra tuti kifolyik a tubusból, jobban szeretem az Alverdéhez hasonló keményebb állagot. Tartóssága sem valami kiemelkedő igazából, bár szerencsére diszkréten kopik. Nem feltűnően, de szárít. Igazából eléggé átlagos rúzs, vagy inkább átlagon aluli. Tényleg csak a színe az ami miatt totál elfogult vagyok...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 24.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.