Benecos

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   5,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Kiszerelés:   5,5 g
Lelőhely:   Müller

Árnyalatok: mallow rose, sassy salmon, toasted toffee

Kiszerelés: 5,5 g

(Az utolsó hét összetevő árnyalatfüggő.)

Ár: 1000 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

dbogi

2019. március 18.

Toasted toffee árnyalat van meg. Kis mennyiség is elég belőle, nagyon pigmentált. Szerintem hosszú időre elég lesz.. :) Szépen el lehet dolgozni, nem porzik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

novagycsakno

(!)
2017. november 20.

Nekem ebből a Toasted toffee, jött be, leheletvékony, nem ül meg a bőrben. Brillánál vettem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 20.

senskin

2017. október 30.

Nagyon jó a mallow rose, mert enyhe a színe. Pont amilyet szeretek és ecsettel egy kisebb mennyiség is megteszi. Pirosítót csak a hűvösebb időben használom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 30.

despoina

2015. március 26.

A rozsaszínt probáltam ma, meggyőző a hatása. Erősen pigmentált, szép, hosszantartó pirosító. Könnyen felvihető, szépen terül és nem porzik. Tényleg nagyon megéri az árát és nagyon nagy mennyiség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

Lulic

2014. november 16.

Nem vett le a lábamról, de rosszat se tudok mondani róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 16.

Nem vett le a lábamról, de rosszat se tudok mondani róla.

OAdrienn

2013. december 24.

Nekem egy rózsás árnyalat van meg, ami tényleg tartós és szép szín, de sajnos nekem nem áll jól. Ez persze nem a termék hibája, de emiatt csak négy pontot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 24.

kiscsibe

2013. szeptember 20.

Mallow rose, a mienk.:-)Nagyon szépen pigmentált, szép üde rózsaszín. Könnyű felvinni és tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.