Benefit

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: pizsiafalon, az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2014. május 13.

Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Hidratáló, E vitamint tartalmazó korrektor, mely világosítja a sötét karikákat.

Lamelinite

2016. március 31.

Gyerekkorom ota lila a szemem alatti resz, nemelyik foton ugynezek ki mint akinek monoklija van :). Ezt a korrektort minden nap hasznalom, nem szarit, szepen hidratal. Nem fedi el tökeletesen, de nem is törekszem ra. Ecsettel szoktam elkenni, hogy mindenhova jusson. Draga cucc, de szerintem egy evig eleg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 31.

j.sule

2015. július 1.

Kb. 3 hónapja vettem, először nagyon szerettem, kifejezetten tetszett, hogy a színes korrektort körbeveszi a hidratáló rész. Néhány hete azonban azt vettem észre, hogy 1) még a délelőtt folyamán eltűnik a szemem alól, 2) mintha szárítana egy kicsit, pedig alatta is van krém, és ugye ő is hidratál. Talán csak a meleg miatt van. De így nem tudok 5 csillagot adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 1.

vtina85

2015. június 15.

Azért választottam ezt a terméket, mert kifejezetten szem alatti bőrhibákra kerestem korrektort, aminek lehetőleg ápoló, hidratáló hatása van. Szerintem a csomagolása is praktikus és nagyon cuki. A strawberrynet-ről rendeltem éppen akciós volt, de ott is csak ritkán lehet látni. Sajnálatos, hogy itt nálunk nem forgalmazzák a Benefit termékekt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 15.

LuciaNora

2014. augusztus 16.

Kremes allagu korrektor, amit a szemhej sminkeles utan szoktam felkenni, de akar napkozben is ha kell...mar majdnem elfogyott az egesz, ami nalam nagy dolog, tehat nagy kedvenc :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

lauran

2014. július 13.

Hát nem is tudom. Valamelyest takarja a szem alatti karikákat, de beül a ráncocskákba (legalábbis így meleg időben igen). A felvitele nekem nem tűnik felhasználóbarátnak, jobb szeretem az ecsetes, szivacsos vagy tégelyes korrektorokat. Pillanatnyi tévedés műve volt a vásárlás, próbálom használni, de nem hiszem, hogy hosszú távon szeretni fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 13.

Livomivo

2014. május 2.

A Benefit eddigi termékei közül egyikben sem csalódtam. Magas minőségűek, tartósak és cuki a csomagolásuk úgy mellesleg. Számos korrektort kipróbáltam már a szemem alatti karikák optikai tuningjára, de csak ez az egy vált be igazán. Végre egy korrektor, ami nem szárít, de nem is ül bele a ráncokba, sőt még természetesnek is hat és tartós. Bárkinek javaslom, hogy szánja rá a pénzt, mert megéri hosszútávon (ugyanis annyira kiadós).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Hexyldecanol, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.