Benefit

Ár:   £20.50   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mintia, az összetevőket feltöltötte: Vjudit10, Módosítva: 2019. december 11.

Ár:   £20.50
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Egy világosabb és egy sötétebb árnyalatból álló szemöldökpor duó, mini ecsettel, tükörrel ellátott kompaktban. Akár 12 órán keresztül tart.

3 árnyalatban kapható: Light, Medium, Deep

Ár: 5500 Ft , Eladó: Stelly02
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Elsősorban személyes átvétel
Benefit Foolproof Brow Powder 3-as árnyalat
Ár: 4000 Ft (+ posta / Foxpost) , Eladó: galambi
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Pécs, fizetés: banki előre utalás, személyes átvétel

Vjudit10

2019. december 10.

Annak ajánlom, aki természetes szemöldököt szeretne.
Egyenletesen kitölti a hiányzó részeket, nagyon természetes színt ad.

Egyszerűen használható, nem kenődik el, egész nap tartós.
Szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 10.

Annak ajánlom, aki természetes szemöldököt szeretne.
Egyenletesen kitölti a hiányzó részeket, nagyon természetes színt ad.

Egyszerűen használható, nem kenődik el, egész nap tartós.
Szuper termék.

kovre91

2019. október 5.

Szuper jó termék! A használata is könnyű, szivacs és fésű is van benne, szépen lehet tölteni vele a szemöldököt és nagyon tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 5.

mattmania

2019. február 28.

Nagyok szépen megtolti a szemoldokot és jó hogy nem egy szint tartalmaz hanem kettőt és tartosnak is tartós :)
Mondjuk én a szemöldök zselevel használom együtt és így szépen nagyon mutat :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 28.

Mondjuk én a szemöldök zselevel használom együtt és így szépen nagyon mutat :)

zsucci93

2019. január 3.

Szuper szemöldök púder. A benne lévő szivacsos cuccot nem tudom használni, de egy sima ferde ecsettel nagyon szépen felvihető. Nem adnék ki érte önmagában ennyi pénzt, egy 6 az egyben szettben kaptam meg, így megérte. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

Szilva86

2018. december 27.

Nagyon jó kis termék. Sokkal természetesebb hatást tudok elérni vele, mint az ABH Brow Pomade-el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 27.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.