Benefit

Ár:   €27.50   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. augusztus 5.

Ár:   €27.50
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Természetes megjelenést kölcsönző szemöldökzselé, praktikus ecsettel.

6 színben kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

erika81

2022. március 12.

Csak mintát próbáltam belőle, amelyhez két árnyalat tartozott.
Könnyen használható, tartós festék viszont én évek óta ceruzát használok a szemöldököm kiemeléséhez, mert az természetesebbnek tartom és ezután is maradok a ceruzánál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 12.

Csak mintát próbáltam belőle, amelyhez két árnyalat tartozott.

piroslili

2021. augusztus 16.

Igazi kulttermék, nagy szerelem. Ha a ceruzánál egy kicsit erősebbre vágyom, vagy több időm van, akkor együtt használom őket.
Egy izzadós edzést is simán kibír.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

Egy izzadós edzést is simán kibír.

pont

2021. január 23.

veletlen ezt sikerult megrendelnem a gimme brow helyett es mikor rajottem, olyan merges lettem magamra, hogy ezt kapasbol elkonyveltem kidobott penznek. minek nekem szemoldokzsele, amikor evek ota van bevalt ceruzam ennek az aranak a toredekeert?!

nyilvan nem dobtam ki, szoval gondoltam, egye fene, ha mar nalam van, nezzuk mit tud, es egeszen pozitiv csalodas! a mini valtozata van meg, ami hat.. tenyleg mini, szoval ugyeskedni kell vele, de az ecsete szerintem kifejezetten rendben van es szep, termeszetes hatasu szemoldokot lehet vele alkotni, ami tartos. a bajom az, hogy ezt nagyon precizen kell tenni es igy nekem eleg sokaig tart a folyamat, a folyamatos martogatassal, festek lehuzkodassal stb. a ceruza latvanyra ugyanezt hozza, csak rovidebb ido megcsinalni vele, bar ez lehet reszben a rutinossagnak is betudhato.

amugy mivel a termeszetes megoldasok hive vagyok es nem szeretek semmibol tul sokat magamra kenni, ezert szerintem nekem a mini festeke is elobb szarad majd be, mint hogy elfogyjon.

osszessegeben egyaltalan nem rossz, de nekem ennyi penzt nem er a fentebb leirt idoigenyesseg miatt, es mert tudom, hogy massal ugyanezt a latvanyt elerem olcsobban, gyorsabban (bar teny, hogy a ceruza baromi gyorsan fogy, szoval az olcsosag relativ). plusz ez korulmenyesebb abbol a szempontbol is, hogy az ecsetet allandoan tisztitgatni kell. amugy nagyon cuki a csomagolasa!
nem hinnem, hogy ujraveszem, de szivesem elhasznalgatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

nem hinnem, hogy ujraveszem, de szivesem elhasznalgatom.

sparksy

2021. január 19.

Csak ugyanazt tudom mondani, amit előttem már leírtak, tartós, klassz színskála, precíz ecset.
Annyira jól tart, hogy amikor végigsírtam egy napot sminkben akkor is precízen a helyén maradt, meg sem mozdult.
Drrágának drága, de akcióban nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 19.

Drrágának drága, de akcióban nagyon megéri.

Masnuci

2020. július 7.

Ettől jobb szemöldök készítővel még nem találkoztam! Precíz kis ecsete van, jól lehet vele dolgozni maga a festék pedig nagyon tartós. Már két hete használom minden nap és semmi fogyás nem látszik :o) Tuti sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 7.

manetto

2020. január 21.

Nagyon megéri, a teljes kiszerelés nagyon sokáig ki fog tartani. Tök jó az applikátor, nagyon tartós, este egy 8 órás meló után + délutáni program után is ugyanúgy néz ki, mint reggel. Elsőre nem sikerült eltalálni a színt, nekem a 2-es árnyalat maga a tökély. Szerintem kezdők is nagyon könnyen magukra tudják kenni szépen és igényesen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

Dici

2019. július 11.

KIszőkült a szemöldököm a nyári tengerparti nyaralás során, így a reptéren ebből vettem meg a 3-as árnyalatot találomra. Nagyon jó választás volt, tartós, nagyon természetes hatású, és könnyű használni. Remek vásárlás volt, és sokáig elég lesz. Még a férjem is használja, mert neki meg ki van helyenként kopva a szemöldöke.:) Megint nem csalódtam a Benefitben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 11.

Judita88

2019. július 3.

Szettben vettem egy Ultában, az eladótól csak annyit kértem, hogy a szerinte legjobb szemöldökös szettet adja a kezembe. Hármas árnyalatot használok, imádom, hogy milyen természetes és nagyon könnyű vele dolgozni, emellett tartós is. Teljesen kezdőként is könnyen tudtam használni, és szerintem nagyon sokáig elég lesz még. Az ára elég húzós, de abszolút megéri, különösen ha szettben jut hozzá az ember.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

Regi23

2019. április 27.

Eredetileg az Anastasia beverly hills dipbrow pomade-t szerettem volna megvenni, de amikor a Sephorában kipróbáltam ez sokkal szimpatikusabb volt, annak ellenére, hogy drágább es talán valamivel kevesebb termék van benne. Azert tetszett meg, mert nagyon könnyen tudtam vele dolgozni, es nagyon keveset kellett a termékből használni. Azóta is töretlen a szerelem, mindennapokban is használom , rövid idő alatt lehet szép természetes hatású szemöldököt formálni vele, és a színe is tökéletesen illeszkedik a szemöldököm színéhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 27.

MaFa

2019. március 20.

A kicsi kiszerelést vettem meg belőle,mivel intenzív és kevéske is elég belőle biztosan sokáig ki fog tartani. Természetes szemöldököt lehet vele készíteni. Nem kenődik el,szuper tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.