Benefit

Ár:   €27.50   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. augusztus 5.

Ár:   €27.50
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Természetes megjelenést kölcsönző szemöldökzselé, praktikus ecsettel.

6 színben kapható

Ár: 6500 , Eladó: Imrei
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Banki utalással

Masnuci

2020. július 7.

Ettől jobb szemöldök készítővel még nem találkoztam! Precíz kis ecsete van, jól lehet vele dolgozni maga a festék pedig nagyon tartós. Már két hete használom minden nap és semmi fogyás nem látszik :o) Tuti sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 7.

manetto

2020. január 21.

Nagyon megéri, a teljes kiszerelés nagyon sokáig ki fog tartani. Tök jó az applikátor, nagyon tartós, este egy 8 órás meló után + délutáni program után is ugyanúgy néz ki, mint reggel. Elsőre nem sikerült eltalálni a színt, nekem a 2-es árnyalat maga a tökély. Szerintem kezdők is nagyon könnyen magukra tudják kenni szépen és igényesen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

Dici

2019. július 11.

KIszőkült a szemöldököm a nyári tengerparti nyaralás során, így a reptéren ebből vettem meg a 3-as árnyalatot találomra. Nagyon jó választás volt, tartós, nagyon természetes hatású, és könnyű használni. Remek vásárlás volt, és sokáig elég lesz. Még a férjem is használja, mert neki meg ki van helyenként kopva a szemöldöke.:) Megint nem csalódtam a Benefitben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

Judita88

2019. július 3.

Szettben vettem egy Ultában, az eladótól csak annyit kértem, hogy a szerinte legjobb szemöldökös szettet adja a kezembe. Hármas árnyalatot használok, imádom, hogy milyen természetes és nagyon könnyű vele dolgozni, emellett tartós is. Teljesen kezdőként is könnyen tudtam használni, és szerintem nagyon sokáig elég lesz még. Az ára elég húzós, de abszolút megéri, különösen ha szettben jut hozzá az ember.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

Regi23

2019. április 27.

Eredetileg az Anastasia beverly hills dipbrow pomade-t szerettem volna megvenni, de amikor a Sephorában kipróbáltam ez sokkal szimpatikusabb volt, annak ellenére, hogy drágább es talán valamivel kevesebb termék van benne. Azert tetszett meg, mert nagyon könnyen tudtam vele dolgozni, es nagyon keveset kellett a termékből használni. Azóta is töretlen a szerelem, mindennapokban is használom , rövid idő alatt lehet szép természetes hatású szemöldököt formálni vele, és a színe is tökéletesen illeszkedik a szemöldököm színéhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 27.

MaFa

2019. március 20.

A kicsi kiszerelést vettem meg belőle,mivel intenzív és kevéske is elég belőle biztosan sokáig ki fog tartani. Természetes szemöldököt lehet vele készíteni. Nem kenődik el,szuper tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

Vanda234

2019. február 20.

Nagyon tartós tökéletes a szín könnyű vele dolgozni a kis ecset is tökéletes bár az ára elég húzós nagyon nagyon sok termék van benne kicsi is elég én nagyon szeretem és ajánlom mindnekinek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 20.

zsucci93

2019. január 3.

Egy 6 az egyben szettben vettem meg, 3-as színben, Tökéletes szín, állag, tartósság, praktikusság. Nem hiába isteníti mindenki! Csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

mattmania

2018. augusztus 16.

Szép szemoldokot lehet vele varázsolni ÉS kibírja a 40 fokot is akar 18 órában! Szerintem ennél többet nem kell írnom 😀

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Boriskajuliska

2018. július 24.

NYC-ben vettem, szintén Sephorában a 2-es árnyalatot, impulzus vásárlás volt. A mennyisége elég kevésnek tűnik, de biztos sokáig fogom tudni használni mert a világos szín ellenére pigmentált és intenzív. Ráérősebb reggeleken veszem kézbe, mert picit pepecselősebb mint 1-2 társa, de megéri mert a végeredmény természetesebb, szebb. Jár az 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 24.

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.