Benefit

Ár:   £20.50   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,08 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mintia, Módosítva: 2018. november 7.

Ár:   £20.50
Kiszerelés:   0,08 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Ultra vékony szemöldökceruza a hihetetlenül természetes hatás elérése érdekében. A másik végén egy spirálkefe is található. Szuper könnyűvé teszi a szemöldök kitöltését és formázását. 12 órán át vízálló.

8 árnyalatban kapható

Benefit Precisely, My Brow Pencil - 03-as árnyalat
Ár: 5000,- Ft (+szállítási költség) , Eladó: vtina85
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalást követően foxpost
4000 Ft/2db - Benefit Precisely, My Brow Pencil - TRAVEL SIZE - 3,5
Ár: 4000 Ft/2db , Eladó: hajnalcsillag
Állapot: Az egyik új, a másik félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten a Nyugatinál HÉTKÖZNAPOKON/Foxpost/Ajánlott postán maradó előre utalás után
Natalie

2019. október 19.

Akartam volna spórolni,de nem jött össze. Annyi marha terméket megvettem már,de igazán egy sem vált be. Én nem szeretnék insta szemöldököt,csak egy szép természetes hatásút,vékony vonalakat húzkálni. Tetovált a szemöldököm,szálas,de alapjáraton sötét sűrű,asszimetrikusak voltak ,ezért így csaltunk,javítottunk picit a helyzeten. Az egyik picit feljebb lett csalva. A 6-os árnyalat tökéletes, nem üt el a saját "szőrszínemtől",így szinte láthatatlanul javítok a lekopott részen. A tartósságával semmi bajom,igaz nem vagyok zsíros bőrű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 19.

zsucci93

2019. január 3.

Nekem nagyon tartósan megmarad vékony vonalakat lehet vele húzni. Nagyon nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

reka0122

2018. december 17.

Vegyes érzelmeket kelt bennem ez a termék de nagyon. Ultra könnyű vele dolgozni és eszemeletlenül szép végeredményt lehet vele elérni de iszonyatosan hamar kopik. Pedig 12 órán az tartósnak kellene lennie, de egy garbó felvételét vagy éppen levételét nem bír ki. Nagyon tetszik a csomagolása, egészen különleges. Nem túl kemény viszont nem túl puha, szinte tökéletes az állaga. Bármennyire is haragszom azért hogy hamar kopik, négy csillagnál nem tudok rá kevesebbet adni mivel ezt leszámítva igazán jó kis cucc. Én emiatt a szemöldök géllel egyszerre használom a korrigálásokhoz. Összehasonlítva a mac önhegyezős ceruzájaval, inkább ezt venném újra, mert a machez képest sokkal lágyabb így könnyebben kenhető az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 17.