Benefit

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2020. augusztus 5.

Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Színtelen szemöldökformázó-zselé

Természetes hatással formálja és fixálja a szemöldököt.

Tvylvis

2014. szeptember 24.

2-3 havonként a Benefit Brow Bar szolgáltatás keretében szedetem ki a szemöldököm (Németországban élek), és mindig kipróbálok a lányok segítségével egy-egy új terméket. És persze nem tudok ellenállni, veszek valamit. Na, ez a termék igazi elcsábulás volt, utólag feleslegesnek tartom, hogy megvettem, mert nem volt olcsó. Kifejezetten jó szemöldökformázó, tartós, nincs színe, jó a keféje. De a harmadába, negyedébe kerülő drogériás termékek is tudják ugyanezt. Szóval ha már Benefitet vesz az ember lánya, ne ezt vegye, vannak ennél jobb és egyedibb dolgaik is. Négyes, mert amit ígér, azt hozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

Emulgeálószerek: Triethanolamine
Tisztítószerek: Triethanolamine
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben

PVP 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.