Benefit

Ár:   $12, $31 és $49   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,5 ml, 22 ml és 44 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: Yndre, az összetevőket feltöltötte: ammy, Módosítva: 2018. március 12.

Ár:   $12, $31 és $49
Kiszerelés:   7,5 ml, 22 ml és 44 ml
Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Selymes, könnyű balzsam amely minimalizálja a pórusok méretét és egyenletes bőrfelszínt biztosít. Minden bőrtípuson alkalmazható.

Benefit The POREfessional Primer mini
Ár: 3000 ft +posta , Eladó: oaxaca
Állapot: Bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Utalás után posta/foxpost
Lizz07

2019. augusztus 12.

Kis kiszerelésben szereztem meg, mert hajtott a kíváncsiság. Főleg a T-vonalamon használom, így lehet vele spórolni. Tartósan mattít, szépen tartja a sminket és a pórusaimon is segít. Tény, hogy nincsenek extrém tág pórusaim, így lehet, hogy csak azért tudja úgy elrejteni őket, hogy kb. mikroszkóp alatt lehessen csak látni. A bőröm sem veszi zokon a használatát. Állandó darab lesz nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Csenge7

2019. július 11.

Nekem bevált, bár nincsenek hatalmas pórusaim, nagyon szép arcképet ad.
MAC studio fix, illetve Sephora 10hr wear alapozót használok felé, gyönyörűen illenek rá.
Tényleg nem tudok rosszat mondani róla, egyedül az ára húzósabb egy picit. De mindenképp újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

Nekem bevált, bár nincsenek hatalmas pórusaim, nagyon szép arcképet ad.

Terkabarka

2019. július 10.

Férjemtől kértem, amikor Amerikában járt, ő rögtön a legnagyobb kiszerelést hozta. Jó sokáig elég lesz, mert nagyon kevés elég belőle, pláne, hogy én csak oda kenem, ahol tágak a pórusaim. Smink alapnak nem rossz, de csodát nem művel a pórusaimmal. Önmagában (alapozó nélkül) sem rossz, egy is optikai tuningot ad.
Ha elfogy, nem hiszem, hogy újraveszem, full szilikon primerek itthon is vannak dögivel, jóval olcsóbban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 10.

Kitti-91

2019. július 7.

A nagy hype miatt tobbet vartam, de alapvetoen szep egyseges pihe puha bort varazsol, jo sminkalap, kellemes erzete van, de a tag porusaimmal csodat nem muvelt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

Qwerty1234

2019. június 13.

Régóta szemeztem ezzel a primerrel! Aztán kaptam egy rendelésem mellé ajándékba, egy kisebb kiszerelést, aminek nagyon de nagyon örültem!!! :)
Aztán most várok még egy adagot belőle! Alig várom, hogy ismét legyen ilyen termékem! :)
Mattítani szépen mattit, sminkelni lehet rá. A pórus összehúzó hatást annyira nem vettem észre de nekem az annyira nem kritikus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

k0alaa

2019. május 20.

1 éve ruháztam be, nagyon kíváncsi voltam rá. Először megijedtem, milyen pici és drága, de hála égnek sokáig kitart egy tubus. Főleg a T-vonalban szoktam haszálni, szép, tartós matt hatást ad az alapozónak és a pórusokon is segít. Egy észrevétel: óvatosan kell bele "nyomkodni" a bőrbe, mert ha az ember sokáig kenegeti az arcon, akkor kis darabokban lepotyog.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

annaklari

2019. május 17.

Imádom, nagyon jó!! Szuper a tág pórusokra és zsírosodás ellen! Nekem az alapozó is szép rajta, nagyon megérte, mindenképp újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

Marietta1977

2019. május 16.

Mini változatot vettem meg, próbaképpen. Nem bántam meg, nekem szuperul egységessé tette a bőröm, az alapozó is szépen tartott a nap végéig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 16.

InternationalTraveller

2019. május 14.

Ajándékba kaptam egy mini változatot. Mattítani mattított, de használat után egyszerre éreztem száraznak és síkosan csúszósnak az arcomat. Örülök, hogy nem fizettem érte, mert a mintában nagyot csalódtam. Sminkelni szépen lehet rá, de vannak olcsóbb és jobb termékek is ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

NickyFerrum

2019. május 13.

Őszintén szólva én nem értem a hype-ot a termék körül.
Mattítani szépen mattít, de nálam a pórusokat sajnos ugyanúgy nem halványítja (kicsit sem). Sminkelni legalább jól lehet rá, de ennyi.
Nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 13.

Őszintén szólva én nem értem a hype-ot a termék körül.
Nem veszem újra.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.