Benefit

Ár:   $24   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. szeptember 15.

Ár:   $24
Kiszerelés:   1,4 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Az első szemhéjtus, mely befedi a szempillák tövét is

• vízálló
  • tartós

4000.-Benefit They're Real! Push-Up Liner
Ár: 4000.- , Eladó: Pirosarany
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: Utalás/postán maradóval küldöm+költség:745ft-lesz

Eedina

2018. december 3.

Az első szemhéjtus, amivel különösebb gyakorlás, majd idegesitő korrekciós folyamatok nélkül szép vonalat tudok húzni. Köszönhető a gumiháznak, mely biztosítja a festék elosztását, és a tökéletes vonalvezetést. Mélyfekete színű, sűrű jól tapadó festék, nem jön le a nap végére, dörzsölésre elkenődik, bár nekem ezt a könnyen zsírosodó szemhéjam is elősegíti. A festék mennyisége a tus alján tekeréssel szabályozható. A kivezetést már megoldotta a gyártó egy kis narancssárga benyomós fedőkupakkal, ami gátolja a festék kiszáradását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 3.

eve57

2018. január 27.

Elég negatív véleményem van erről a termékről. Rövid idő után az anyag megkeményedik benne, majd ilyen darabosan húzza a vonalat. Maga a kivitelezés egész jó ötlet, de ha nem működik még sem lehet ezt pozitívumnak venni. Az ára miatt, meg még sírhatnékja is lesz az embernek, hogy kidobott ennyi pénzt egy terméket, amit pár héten belül nem tud használni. Sokkal olcsóbban már lehet találni ezerszer jobb tus terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

zoeyshy

2016. július 29.

Az elején nem jó kézügyességgel rendelkezőknek (ld én) is ultra könnyű vele a tusvonal, aztán hamar beszárad, darabossá válik. Szerintem kezdő tusozóknak a legjobb választás lenne, HA ( és tényleg nagybetűvel HA) nem lenne extrém drága és gyorsan csomósodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

vasilissa

2016. június 26.

Imádom! Az egyetlen tus amivel szép vonalat tudok húzni. És tartós is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

Imádom! Az egyetlen tus amivel szép vonalat tudok húzni. És tartós is

scisneros

2016. június 13.

Könnyű vele vékony és vastagabb vonalat is rajzolni, tartós, szép ébenfekete színű és tényleg vízálló.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 13.

LaNara

2016. február 18.

Hihetetlenül jó tus, amikor először a kezembe vettem elképzelésem sem volt, hogy mi a fenét kell vele csinálni, de viszonylag hamar rájöttem és már az első alkalommal olyan gyönyörű cicaszemet varázsoltam vele, hogy öröm volt nézni. A tartóssága is lenyűgözött pont az első bevetésén oriási eső volt de hősiesen tartotta magát. Meglepően kényelmes a használata, szép fekete és tényleg tartós/vízálló, ha tehetném több csillagot adnék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 18.

HeniM

2016. február 4.

Igen! Igen! Igen! Tartós, könnyen rajzolok vele és nincs szaga. Kezdőknek is a legjobb! Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.

Tvylvis

2015. november 12.

A fekete verziója van meg, és újra fogom venni, ha elfogy. Könnyű vele dolgozni, szépen kézre áll. A festék gyönyörűséges mély fekete, és ha pár másodperc alatt megszáradt, lerobbanthatatlan. Tényleg lerobbanthatatlan. A termék egyetlen hibája, hogy kell hozzá egy jó szemfestéklemosó, mert egyébként nehezen lehet lemosni. Átbulizott éjszaka, véletlenül elkapott zápor meg sem kottyan ennek a terméknek. Nem olcsó, de nagyon megéri. Illata nincs, és nekem egyáltalán nem száradt ki, pedig 10 hónapja használom. Egyértelmű ötös.
(Ajándékba kaptam egy zöldet, ami hihetetlen szép smaragdzöld, csak sajnos az én olajzöldes szememmel annyira nem barátok. Keresi új gazdáját az eladó termékek közt.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 12.

lauran

2015. szeptember 19.

Ez az egyetlen olyan eszköz, amivel képes vagyok az ügyetlen mancsommal tusvonalat húzni :)) Nem kopik, egész nap ott van. Én barnában vettem, nagyon tetszik, igaz még az elején tartok, ezért nem tudom, mennyit bír ki száradás nélkül. Egyelőre húzom, nyúzom... És az ára is húzós, ennyiért már lehet Chanel ecriture-t i vásárolni, csak valahogy ennek jobban bíztam a technikájában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

GlamourAndStyle

2015. június 24.

Nahát, nem tudom, hogy hol kezdjem...úgy érzem muszáj hosszabban kifejtenem a véleményem egy ilyen agyon-hypeolt termékről, ami 3 hónap elteltével (március elején vettem) már azért elég objektívnek mondható.

Talán kezdjük ott, hogy ha nem 100 videót, swatchot, blogbejegyzést néztem meg róla, akkor egyet sem. A videókban úgy siklott a sminkescsajok szemhéján ez a tus, mint a vaj, tökéletes, cicás tusvonalat eredményezve, ami a legfeketébb fekete volt, amit eddig valaha láttam. "Egyszerűen KELL" gondoltam magamban, így amikor megláttam a Sephorában úgy csaptam le rá, mint egy eszelős, nézegettem, próbálgattam, csodáltam, ráadásul még valami promóció is volt akkor, így ajándékba kaptam mellé a They're real mini szempillaspirált is.
Otthon persze azonnal használatba vettem, de mondanom sem kell a gondolat, miszerint én ezzel úgy fogok tusvonalat varázsolni magamnak, mint a sminkes guruk a videókban azonnal tova szállt. (Itt szeretném leszögezni, hogy nem vagyok kezdő tusvonal-húzigáló (jobb szó nem jutott eszembe, bocsi), az égvilágon mindenféle fajtájú, állagú tust próbáltam már).

- Először is, a videókban látott lágyan sikló festék nem tudom hol maradt, de az én ceruzám, egy viszonylag kemény, nehezen eloszlatható, néha darabos festéket tartalmaz. Így eloszlatni nemhogy egyszerű, mint ahogyan ígéri, hanem kifejezetten nehéz feladat.

- Másodszor azt ígéri, hogy befedi a szempillák tövét is. Na, mivel én azt tapasztaltam, hogy a festék kifejezetten kemény állagú, szinte száraz, így a szempilláim tövét egyáltalán nem fedi be és látható hézagokat hagy.

- Végül pedig az újszerű kialakítás az, ami annyira nem nyerte el a tetszésemet. Adagolni nem olyan nehéz, de egy kattintás nem elég, kettő viszont már túl sok, így többször kell egyet-egyet kattintani (ami persze így nem egy rövid folyamat). A szilikon tollal számomra nem olyan egyszerű szép, vékony véget húzni, azért nem lehetetlen, de nekem így sokkal nehezebb, mint egy ecsettel. Ez végülis egyébként a legapróbb hátránya, az első kettő viszont megbocsáthatatlan.

Nem tudom, hogy ez a termék vajon mindenkinél így viselkedik-e, vagy csak az enyém száradt be? Sajnos, úgy gondolom, hogy nem az utóbbiról van szó, mivel a sok tömjénezés mellett azért olvastam olyanokról is, akiknél ugyanez a probléma állt fent mint nálam. Az egyik beautyblogger azzal orvosolta a problémát, hogy tusecsettel viszi fel a festéket, ezt kipróbáltam és így nálam is működik. Ecsettel használva tényleg gyönyörű, mélyfekete és lerobbanthatatlan tusvonal az eredmény, azonban mivel ennek nem ez lenne a rendeltetése így tőlem csak 2 csillagocskát kap, majdnem 20 eurót egyáltalán nem ér meg. A szempillaspirálja viszont maga a tökély, így nem bánom, hogy megvettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.