Benefit

Ár:   $24   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yndre, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. május 9.

Ár:   $24
Kiszerelés:   8,5 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Drámaian hosszító, dúsító és göndörítő szempillaspirál.

Ár: 3000 ft +posta , Eladó: oaxaca
Állapot: Bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Utalás után posta
Ár: 2000 Ft + postaköltség , Eladó: zalla
Állapot: új, bontatlan - 3 gr, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után posta
oaxaca

2019. augusztus 17.

Nagyon jó ez a spirál! Nagyon jól szétválaszt és a végén található kis labda olyan jól eléri a kis szempillákat. Egy álom vele spirálozni. Viszont ez az első olyan spirál ami nem kökeménnyé száradt a pilláimon, emiatt szempillagöndörítővel nem olyan mint a többi spirál, a göndörség nem annyira marad meg sajnos. Ennek ellenére 5 csillag, mert szép pillákat csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Dici

2019. április 11.

Először el voltam kettyenve, hogy ennyi pénzt kiadtam egy szempillaspirálért, és nem jó. Nem kell megijedni, az első 2-3 használatkor rengeteg festéket felvisz a spirál, és nem szép. De azóta imádom! Nekem csutka pilláim vannak, de szépen kiemeli, szétválasztja, és korom feketévé színezi. Tartós, talán túlságosan is az, nehezen tudom levakarni este.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Massacre

2019. március 28.

Ezt a spirálomat is utazó méretben rendeltem meg, mert szeretem kipróbálni őket mielőtt a teljes kiszerelést választom, így legalább van esély arra hogy el is használom még ebben az évszázadban. Nagyon szép pillákat varázsol, felkenve kicsit vizesnek tűnik elsőre, de aztán szépen megszárad és nagyon fekete színe lesz. Ez alapján akár a kedvencem is lehetne, DE egyszerűen annyira nehéz lemosni még olajos sminklemosóval is, hogy elmegy a kedvem attól hogy minden nap használjam, pedig amúgy a hatás amit el lehet érni vele kifejezetten tetszik. Csak emiatt nem fogom megvenni a teljes kiszerelést.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 28.

herczeghedi

2019. március 27.

Utazó méretben jutottam hozzá egy sminkcsomag részeként és egyszerűen imádom. Alapból hosszúak és göndörek a szempilláim, de mivel szőkék mindig szükség van a kiemelésükre. A színe igazi fekete, egyáltalán nem kenődik el, nap végére is éppen olyan szépek a pilláim, mint reggel. Használni is nagyon egyszerű, a keféje éppen megfelelő. Az egyetlen negatívum az ára; teljes kiszerelésben nem valószínű, hogy megvenném, hiszen sokkal kedvezőbb áron is kaphatóak hasonlóan jó termékek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

kytty

2019. március 20.

eleinte szerettem, de nagyon hamar beszaradt, Too Faced BTS siman veri

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

eleinte szerettem, de nagyon hamar beszaradt, Too Faced BTS siman veri

MaFa

2019. január 13.

Ez valami hihetetlen,annyira gyönyörű hosszú szempillákat varázsol,imádom. Nem ragadnak össze a pillák sem. Az első pár használatnál nagyon sok festéket visz fel a pillákra és kicsit nehezebb vele dolgozni, de pár használat után nincsen vele probléma. Nem pereg le, nem kenődik,nem irritálja a szemeimet sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

beszterke

2019. január 10.

Kedvenc szempillaspiralom, nagyon szeretem es tetszik, nem ragasztja össze nekem a szempillakat, egyeltalan nem kenödik, egeszen termeszetes de szep pillakat csinal, nekem abszolut nyero, mar legalabb 5-t elhasznaltam. Az egyetlen dolog ami kicsit fura, hogy talan az utobbi evben a receptjet/hatoanyagait kicsit megvaltoztathattak, mert jobban ragad össze a pillam mint azelött. Meg mindig a legjobb, mert nekem soha nem kenödik el, de el tudom kepzelni, hogy kicsit olcsobba akartak tenni es ezaltal talan a minösegen kis csorba esett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

orsisro

2018. november 19.

Felkenődök egyfolytában a szemöldököm alá, nem csinál rossz pillákat, de semmi extra. Összességében nem szívesen nyúlok hozzá, mert mindig a szemöldököm alatt végzi, ami nagyon kiábrándító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

VelvetTeddy91

2018. október 17.

Elnézést kérek mindenkitől, aki szereti, de én nem értem, hogy miért lett ennyire népszerű ez a spirál. Folyós állagú, nem dúsít, tapaszt. Egy szenvedés applikálni, már az elején érzem, hogy katasztrófa, aztán minden kétségbeesett korrigálási kísérletem csak tovább ront a helyzeten. A végeredmény olyan, hogy nem mennék úgy utcára. Az egyik legrosszabb spirál, amit valaha próbáltam.
A legfőbb versenytársa (Too Faced BTS) szerintem keresztben lenyeli.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

A legfőbb versenytársa (Too Faced BTS) szerintem keresztben lenyeli.

Annacska25

2018. szeptember 28.

Már rengeteg szempillaspirált kipróbáltam, de az olcsók ezen a területen nem teljesítenek. Ez a termék az egyik kedvencem, megfelelően dúsít, formáz, nem ragad és extra fekete a színe. Nem irritálja a eszemet, tehát mindenben kiváló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A selyemhernyó által a selyem készítés során kibocsájtott fehérje féle. A CosIng szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrsimító összetevő. Egy szabadalom szerint pedig a sericin megfelelő mennyiségben antioxidáns és pigmentfoltok ellen is hatásos összetevő.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.