Benefit

Ár:   $24   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yndre, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. május 9.

Ár:   $24
Kiszerelés:   8,5 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Drámaian hosszító, dúsító és göndörítő szempillaspirál.

Benefit They're Real Tinted Lash Primer
Ár: 5 000 Ft , Eladó: Vicki13
Állapot: Egyszer próbált., Helyszín: Cigánd, fizetés: Fizetés banki utalással (+ postaköltség), a terméket Postán maradó ajánlott levélként vagy csomagautomatába (Magyar Posta) tudom küldeni

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Ertwins

2021. január 19.

Eddig ez a legjobb spirál,amit próbáltam.Rövid is,ritka is a szempillám,de ez szépen meghosszabbította,ívelte őket.Nem kell többször megmártani a kefét,amint kihúzom mát kenem is fel,s 3-4 rétegben eloszlatom.Jó krémes,de abszolút nem ragacsos,a pillákat sem tapasztja össze ennyi réteg dacára sem.A lemosása valóban nem megy egykönnyen,de cserébe tartós,nem kenődik el vagy pereg le a nap végére sem.Mini verzióban szereztem be,ennek kezelése igényelt némi gyakorlást,ilyennel még nem dolgoztam.Legközelebb is ezt választanám,mert többet tud ennyiért (kb 3000 Ft),mint az ismertebb spirálok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 19.

jibjab

2020. október 18.

Szép és hatalmas pillákat csinál, bár nekem ezzel alapban sincs gondom. Az első, amit használtam kis mérete ellenére 5-6 hónapig kitartott, ráadául úgy, hogy csak a vége felé lett érezhetően sűrűbb és picit csomósodásra hajlamos. Tetszik, hogy miniben lehet kapni, szempillaspirálból nem veszek teljes méretet, főleg első kipróbálásra, mert így nem tudok nagyon befürödni vele, és nálam volt amelyik mini spirál fél évig is bírta, aztán meg úgyis cserélni kell. Most használom belőle a harmadikat, ez az első, amivel gondom van, mert csomósabb és potyog. Olvastam ezt a többieknél is, és csodálkoztam is, mert nekem az első kettő nálam annyira szépen ívelt, szétválasztott, szénfekete pillákat csinált. Arra tippelek, hogy nem túl felkapott márka, lehet, nem pörög úgy az árúkészlet és ezért fogtam ki most egy olyat, ami már felbontés után 1-1 1/2 hónappal csomósodik és sűrűbb állagú. Lemosni nehéz, nekem igazán csak kétfázisú szemfestéklemosóval sikerül szépen és maradéktalanul leszedni. Az utóbbi, immár 3. minispirál állaga miatti csalódottságom okán vonok le egy csillagot, ennek ellenére újravevős nálam, hátha tényleg csak egy olyat fogtam ki, ami kevésbé volt friss. Az első tapasztalataim viszont nagyon jók voltak, bár a keféjét szoknom kellett, ilyennel még sosem dolgoztam, főleg az alső pillákon nem. Ami a legnagyobb pozitívum volt nálam, a látványon túl, az az hogy nem pergett kb.4-5 hónap mindennapos használatnál, csak utána vettem észre a festék állagának a romlását, illetve nem törte le a szempilláimat, sőt nem is hullottak tőle, amit sajnos több, ennél drágább márka esetében is tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 18.

Szamelin

2020. október 3.

Nem potyog nap végére sem, de nyáron hamar felkenődik a szemöldökcsontomra, mivel mélyen ülő szemeim vannak. Nekem semmi extrát nem művel a pilláimmal. Az árához képest én többet vártam. Biztosan nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 3.

maow

2020. március 29.

Érdekes, hogy a Roller Lash jobb értékelést kapott, mint ez, nekem pont, hogy ez jött be jobban. Eszméletlenül hosszú és szépen definiált pillákat csinált, babaszemeket varázsolt nekem. Valamennyire dúsított is, de ez inkább egy hosszabbító/elválasztó spirál. A festéke szép fekete, tartós, ez nem potyogott le a szemem alá, mint a Roller Lash. Mini kiszerelésben jutottam hozzá, és örömmel használtam. Mivel 2 havonta cserélem a szempillaspirálokat, nem vennék drágábbat, a drogériásokkal is maradéktalanul meg vagyok elégedve (pl. Maybelline Lash Sensational, L'Oreal Telescopic), de ez tényleg nagyon tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

Rittus89

2020. január 11.

Nem rossz szempillaspirál de 24 euró a teljes méret és ugyanazt tudja mint a Loreal Miss Baby Roll és az csak 9 euró körül van. Szerencsére csak a mini verziót vettem meg 13 euróért. Tényleg nem rossz, nem kenődik, szép hosszú pillákat csinál de összetapasztja a szempillákat és a keféjével legalábbis az utazós verzióéval nem annyira könnyű a spirálozás mert túl egyenes a kefe. Szóval nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 11.

zsuzzzsi

2019. december 10.

Nagyon befürödtem ezzel a szempillaspirállal. Számos ódát hallottam róla zengedezni hát gondoltam kipróbálom mi ez a hype körülötte, és persze rögtön a teljes kiszerelésért nyúltam nagy mohón. Nem kellett volna, még nem volt olyan spirál ami ilyen gyalázatos lett volna a szempilláimon, a legolcsóbb drogériás is jobban muzsikált. Nem túl dús, de hosszú pilláim vannak, egy átlagos spirál is szép eredményt ad, gondoltam ez csodát tesz majd vele. Hát olyan szinten ragasztotta össze a pillákat, hogy a végeredmény vállalhatatlan lett, ahogy előttem is írta valaki: ha korrigálnál bármit csak egyre rosszabb lesz. 3x próbálkoztam eddig vele, lehet, hogy ha kicsit sűrűsödik és nem vesz fel annyi terméket a kefe, akkor jobb lesz majd, de annyira megutáltam, hogy kedvem sincs próbálkozni vele. Nem jön be a buzogányszerű kefe sem, sem a nagyon kemény anyaga, sem a formája. (Viszont a mellé kapott mini benefit BADgal Bang spirál na az már döfi...! Azzal álomszép pilláim lesznek. )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 10.

oaxaca

2019. augusztus 17.

Nagyon jó ez a spirál! Nagyon jól szétválaszt és a végén található kis labda olyan jól eléri a kis szempillákat. Egy álom vele spirálozni. Viszont ez az első olyan spirál ami nem kökeménnyé száradt a pilláimon, emiatt szempillagöndörítővel nem olyan mint a többi spirál, a göndörség nem annyira marad meg sajnos. Ennek ellenére 5 csillag, mert szép pillákat csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Dici

2019. április 11.

Először el voltam kettyenve, hogy ennyi pénzt kiadtam egy szempillaspirálért, és nem jó. Nem kell megijedni, az első 2-3 használatkor rengeteg festéket felvisz a spirál, és nem szép. De azóta imádom! Nekem csutka pilláim vannak, de szépen kiemeli, szétválasztja, és korom feketévé színezi. Tartós, talán túlságosan is az, nehezen tudom levakarni este.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 11.

Massacre

2019. március 28.

Ezt a spirálomat is utazó méretben rendeltem meg, mert szeretem kipróbálni őket mielőtt a teljes kiszerelést választom, így legalább van esély arra hogy el is használom még ebben az évszázadban. Nagyon szép pillákat varázsol, felkenve kicsit vizesnek tűnik elsőre, de aztán szépen megszárad és nagyon fekete színe lesz. Ez alapján akár a kedvencem is lehetne, DE egyszerűen annyira nehéz lemosni még olajos sminklemosóval is, hogy elmegy a kedvem attól hogy minden nap használjam, pedig amúgy a hatás amit el lehet érni vele kifejezetten tetszik. Csak emiatt nem fogom megvenni a teljes kiszerelést.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 28.

herczeghedi

2019. március 27.

Utazó méretben jutottam hozzá egy sminkcsomag részeként és egyszerűen imádom. Alapból hosszúak és göndörek a szempilláim, de mivel szőkék mindig szükség van a kiemelésükre. A színe igazi fekete, egyáltalán nem kenődik el, nap végére is éppen olyan szépek a pilláim, mint reggel. Használni is nagyon egyszerű, a keféje éppen megfelelő. Az egyetlen negatívum az ára; teljes kiszerelésben nem valószínű, hogy megvenném, hiszen sokkal kedvezőbb áron is kaphatóak hasonlóan jó termékek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A selyemhernyó által a selyem készítés során kibocsájtott fehérje féle. A CosIng szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrsimító összetevő. Egy szabadalom szerint pedig a sericin megfelelő mennyiségben antioxidáns és pigmentfoltok ellen is hatásos összetevő.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.