Benefit

Ár:   $24   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yndre, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. május 9.

Ár:   $24
Kiszerelés:   8,5 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Drámaian hosszító, dúsító és göndörítő szempillaspirál.

Ár: 3000 ft +posta , Eladó: oaxaca
Állapot: Bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Utalás után posta
Ár: 2000 Ft + postaköltség , Eladó: zalla
Állapot: új, bontatlan - 3 gr, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után posta
Zsanna84

2014. június 30.

Annyit hallottam már róla, hogy egy hónapja megvettem a mini változatát 10 euróért a Sephorában (a rendes azt hiszem 28 euro). Nagyon szép, látványos a hatása, a szempillák hosszúak, dúsak, nem valami göndörek, de mindenképpen látványosak. Tart rendesen egész nap, ami nekem fontos, mert a munkám miatt nem mindig van időm sminket igazítani napközben. Nem tudom megveszem-e a rendes kiszerelésűt, mert nagyon szeretem az ívelt pillákat, ez viszont nem adja meg azt a hatást. De még kipróbálom szempillagöndörítővel is :) 4 csillag a göndörítő hatás hiánya miatt, de ismétlem, abszolút megéri és kiváló minőségű szempillaspirál!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 30.

Adrienn

2014. június 28.

Nem rossz spirál, de drámainak abszolút nem nevezném a hosszító hatását. Nem is dúsít, nem is göndörít, cserébe viszont iszonyat nehéz lemosni. Pozitívumként annyi, hogy tartós és nem tapasztja össze a szempillákat. De ennyi pénzért sokkal többet várok. Maradok a Lovely spirálomnál, az fényévekkel jobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 28.

cafeconsal

2014. június 19.

Hát vagy az én példányom rossz (ezt tartom valószinűbbnek), vagy csak szimplán nagyon nem vált be. Fura, nyúlós az állaga, ezért elég nehéz vele dolgozni, a kis bumszlin összegyűlik egy csomó festék, amitől meg se tudok szabadulni, úgyhogy azzal már nem is kisérletezem. Azon kívül, hogy összetapasztja a pilláim mást nem nagyon csinál. Nem dúsít, nem hosszít, pláne nem göndörít. És lemosni is szörnyen nehéz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 19.

fruzsi94

2014. május 16.

Megvettem, mert külföldről annyi jót hallottam, és kijött az őrült szempillaspirál gyűjtögető énem..
Megjött, kipróbáltam, imádom, megtértem.
Nem szoktam általában az ilyen műanyagos keféjű szempillaspirálokat szeretni, de ezt imádom.. nem tudom milyen varázslat történik mikor a spirál a szempilláimmal találkozik, de imádom!
Ajánlom mindenkinek!

(a benfefit oldaláról rendeltem, szerintem onnan nagyon megéri!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 16.

Megjött, kipróbáltam, imádom, megtértem.
Ajánlom mindenkinek!

(a benfefit oldaláról rendeltem, szerintem onnan nagyon megéri!)

Jasmin Lalique

2014. április 10.

Amikor külföldön járok, sosem tudok ellenállni, hogy felmérjem a helyi sminktermék-felhozatalt. Netről nem szeretek rendelgetni, szeretem a saját szememmel látni és kipróbálni, amit később az arcomra kenek. Igy volt szerencsém hozzá is. Az első használat után beleszerettem! Azt kaptam, amit ígér: extra hosszú, dús pillák. Nekem alapból is hosszúak a szempilláim, de amit a Benefit művel velük, az tényleg tuti. Később már a nagy dobozos kiszerelést vásároltam meg, ami a normál méretű mellett tartalmaz egy kisebbet is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 10.

AnnaK

2013. november 25.

Gyönyörű, hosszú és dús szempilláim lettek, de tényleg nem göndörít eléggé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 25.

Gyönyörű, hosszú és dús szempilláim lettek, de tényleg nem göndörít eléggé.

marokaciroka

2013. szeptember 27.

Próbáltam már nagyon sokféle spirált, YSL-től a 600 HUF-os Essenceig mindent, de valahogy mégis vágytam még mindig valami tökéletesebbre. Aztán vaskosra spórolt brifkóval az illatszerosztályon megkérdeztem az eladót, melyik A legjobb spirál, pénz nem számít. Ő kétfélét ajánlott: Lancome baby doll eyes vagy ez. Aztan a kíváncsiság hajtott az ismeretlen felé, illetve az ára jóval alacsonyabb volt a Lancome-hoz képest, szóval gondoltam, miért ne, illetve az eladók is le voltak nyűgözve és mivel nem a legdrágább terméket akarták rám sózni és ugyanott gyártják, ahol a Dior termékeket, szóval meggyőztek, megvettem.Reggel alig vártam a sminkelést és tényleges Hoppálá hagyta el a számat, mert ugyan a szempilláim nem a rövid kategóriába sorolható, de ez a spirál szinte megtriplázta a hosszát, egyáltalán nem potyog-pereg le a nap végére sem, nem tapadnak össze a pillák. A kefe feje gömb alakban végződik, szóval a szemzugban lévő apró szálakat is el lehet könnyen érni. Rendkívül örvendek, hogy rátalaltam erre a spirálra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

Yndre

2013. május 7.

Amerikában és Angliában nagyon népszerű ez a szempillaspirál, úgyhogy nagyon kíváncsi voltam rá. Rengeteg videót láttam róla, hogy mindenki csak ámul és bámul, hogy mennyire fantasztikus pillákat csinál...

Első látásra annyira nem ájultam el tőle, mert a keféje nagy és bumszli, a sörtéi nagyon kemények, kissé irritálják a szemem. Hosszítani szépen hosszít, viszont nem érzem, hogy túlságosan göndörítene vagy dúsítana. Tartóssága teljesen jó, még a nap végén sem potyog le. Igazából nem tartom rossznak, de azért nem csodaspirál. Ráadásul elég drága is, Angliában közel 20 font ami legalább 6000 Ft és ennyiért már klasszisokkal jobb spirálokat is kaphatunk.
Úgyhogy az ár/érték arány miatt -1 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

Úgyhogy az ár/érték arány miatt -1 pont.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A selyemhernyó által a selyem készítés során kibocsájtott fehérje féle. A CosIng szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrsimító összetevő. Egy szabadalom szerint pedig a sericin megfelelő mennyiségben antioxidáns és pigmentfoltok ellen is hatásos összetevő.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.