Best of Beauty 2019

Bentley Organic

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rori, Módosítva: 2012. március 24.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hajápolók

Kondícionáló minden hajtípusra. A Shea vaj, napraforgó, és a gyengéd kamilla kombinációja a puha és jól kondícionált hajért. Az extra kondícionálás érdekében ne öblítse ki, alkalmazzuk nedves hajon, melyet előzőleg törölközővel szárítottunk. *Ellenőrzött ökológiai gazdaságból. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

szzh01

2018. október 8.

Bent hagyós ill. kiöblíthető balzsamként egyaránt funkcionál. Nagyon szépek, természetesek az összetevői. Nekem is van egy kis hiányérzetem hidratálás tekintetében abban az esetben, ha törölközőszáraz hajba teszem, de mivel nagyon vékony szálú a hajam (és sajnos elég száraz), gyakorlatilag mindentől elnehezül, így nem is merek sokat tenni bele. Szerintem akinek normál vagy erős haja van, az bátrabban használhat nagyobb mennyiséget, s úgy a hatása is jobb. Normál, kiöblítős balzsamként nagyobb mennyiséget használva nagyon széppé, selymessé, könnyen kifésülhetővé teszi a hajamat. Nekem 50 ml-es mini kiszerelésem van belőle, a flakon szájában nincs semmilyen szűkítő, emiatt elég nehéz pontosan adagolni - lehet, a nagy kiszerelés szája már normálisan le van zárva, nem tudom. Ezért nem vonok le pontot, egy gyengébb 5-öst megérdemel a nagyon szép összetevők és a hatása miatt, kategóriájában még az ára sem vészes.

UPDATE1:
Az INCI az én termékem flakonján, és a Naurel honlapján is, ahonnan vettem, kicsit más. Nincs benne (szerencsére) denaturált alkohol, viszont van benne aloe vera gélpor!

UPDATE2:
El kell vegyek egy csillagot hosszabb távú használat után. A hajam nem lesz tőle elég fényes, majdnem hogy matt lesz ezzel a balzsammal, és kicsit száll is 1-2 napig. Táplál, ápol, de nem eléggé. Sajnos a könnyed, el nem nehezítő hatás az ápolás rovására megy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 8.

UPDATE1:

UPDATE2:

Limadunia

2017. április 6.

Imádom! Könnyű állagú krém, akinek vékonyszálú és zsírosodásra hajlamos haja van, annak ez tökéletes, mert nem fogja elnehezíteni a hajat, akár fejbőrbe is nyugadtan bele lehet masszírozni. Az összetevők gyönyörűek, én a gránátalmás bentley-s samponnal együtt hazsnáltam nagyjából fél éve, és a hajam puha, fényes volt! Biztos újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

hessviky666

2016. szeptember 13.

Na ez egy jó kis termék! Hajmosás után a vizes hajamra kenem, 10-20 percet hagyom hatni, majd kiöblítem. Szinte nincs is mit kiöblíteni, mert beszívja a hajam. Nagyon szép selymessé és puhává teszi a hajamat (fejbőrre nem kenek, csak a hajhosszra). Nagyon jó krémes állaga van, és kellemes illata. Tényleg hatékony, ráadásul remek összetevőkkel. Kettő flakonnal is rendeltem belőle, nagyon rendben van az ára is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

aivil

2015. június 12.

Rengeteg hajkondicionálóval kísérleteztem, de az első, ami igazán bevált. Általában olyan problémáim voltak hajmosás után, hogy seprűszerűvé vált a hajam, nem tudtam kifésülni, vagy száradás után ragadtak össze a hajszálaim. Szerintem ezt a balzsamot pont nekem találták ki, mert nagyon puha tőle a frizurám, simán ki tudom fésülni és még napokkal a használatot követően is jól kezelhető a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 12.

rori

2012. április 30.

Benthagyós kondícionáló, lágyabb állagú, ami nekem pont tetszik benne, mert nem lesz zsíros kinézetű a hajam tőle. Tele van minden jóval, de száraz, töredezett hajvégre nem elég hidratáló. Egyébként sokáig elég, az illata olyan narancsos-citrusos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 30.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbic Acid
Hidratálók: Betaine, Glycerin, Lactic Acid