Bentley Organic

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Naurel.hu-n 2690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. június 18.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Naurel.hu, 2690 Ft

Aloe verával, shea vajjal, sárgabarackmag olajjal, valamint kamillával ápolja a napsugaraknak kitett bőrt.

Mentes a káros adalékanyagoktól, nem tartalmaz mesterséges színezéket és illatanyagot. A Soil Association minősítésével rendelkezik.

Ár: 2690 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

bingus86

2016. július 18.

Nagyon jó az illata,kellemes az állaga,minden strandolós nap után használom.Szépen ápol és bebarnul tőle a kicsit megpirult bőr.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

aivil

2016. július 6.

Szeretem az illatát és annyira jól ápol. Szinte issza a bőröm. Minden napozás után alaposan bekenem vele a bőrömet - fincsi nyugtató. Az aloe vera és az E-vitamin szuper páros!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 6.

rosetta5

2015. július 7.

Múlt hétvégén pecsenyére sültem sajnos a Balcsin, nem voltam elég elővigyázatos, hólyagos lett a bőröm. Régen Panthenollal próbálkoztam, de most épp nem volt otthon, úgyhogy kipróbáltam az unokatesóm krémjét. Nagyon jól esett a bőrömnek, hamar beszívódott. Reggelre érezhető volt a változás, nem húzódott már úgy a bőröm és a pirosság is sokat enyhült. Máskor van, hogy egy égéssel akár 5-6 napot is szenvedek, most kb. 2 nap alatt túl voltam rajta. Annyira jó az illata is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract