Bentley Organic

Ár:   5090 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Naurel.hu-n 5090 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. június 18.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Naurel.hu, 5090 Ft

A Bentley Organic speciális készítménye shea vajjal, olíva-, kókusz- és napraforgó olajjal, valamint aloe verával ápolja a kismamák bőrét.

Nem tartalmaz mesterséges adalékanyagokat. A Soil Association minősítésével rendelkezik.

Ár: 5090 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Rchenge

2018. december 28.

Picit nehéz elkenni, de cserébe pikk-pakk beszívódik. Kicsit natur, ám nagyon finom az illata. Sokáig elég. Tetszik! Csíkjaim még az utolsó hetekben sincsenek, bár nem vagyok biztos abban hogy a krém nélkül kialakultak volna, viszont azt hiszem könnyebben vissza fog húzódni a hasam, mert szépen hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

ronicic

2018. május 6.

A harmadik trimeszter legelejétől használtam a 36. hétig napi kétszer. Még nem született meg a babánk, így a csíkmentességért továbbra is drukkolnom kell. :D Amit el tudok erről mondani, hogy nagyon jók az összetevői, szuper az illata, csodásan hidratál és annak ellenére, hogy testvaj, gyorsan be is szívódik. Az utolsó pár hétre az Alverde makadámdiós testvajára váltottam, meglátjuk a végeredményt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 6.

regerbeatrix

2017. október 3.

Kiváló! Tele jobbnál-jobb összetevőkkel. Szépen beszívódik, nem ragad, nincs tele mindenféle mesterséges adalékanyaggal. És az eredmény? Nekem teljesen megőrizte a bőröm a rugalmasságát, egyáltalán nincsenek terhességi csíkjaim.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 3.

Nono1322

2017. február 23.

A várandósságom idején szinte rettegtem attól, hogy striás lesz a bőröm és nem leszek képes semmivel eltüntetni. Az egyik barátnőm ajánlotta ezt a készítményt. Utánaolvastam: természetes, jók a vélemények - meg is rendeltem. Már az első használatkor éreztem, hogy kellemes állagú, tápláló krém. Nem csoda, a shea vaj amúgy is óriási kedvencem. Minden nap megvolt a kis szertartásom, amikor alaposan bemasszíroztam a bőrömbe. Jelentem, tejesen csíkmentes maradtam. Imádom és csak javasolni tudom minden kismamának!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

denisawry

2016. március 17.

Semmilyen drogériás termékben nem bízom már lassan, mert gyakran többet ártanak, mint használnak, vagy éppen teljesen hasznavehetetlenek. Striák ellen kerestem valamilyen organikus testvajat, és jelentem, ez a bentleys verzió egyelőre működik, ugyanis állapotos vagyok, csíkok viszont még nincsenek!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 17.

aivil

2015. augusztus 14.

Semmiképp sem akartam olyan krémet választani, amelyben mesterséges tartósítószer és egyéb káros anyagok vannak. A Bentley-nek már használtam több termékét, amiket imádok, így nem volt kérdés, hogy ezt a krémet is kipróbálom. Ismét nem csalódtam. Könnyen beszívódott és nagyon puha lett tőle a bőröm. Lekopogom, terhességi csíkoknak egyelőre nyomuk sincs.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 14.