Bentley Organic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rori, Módosítva: 2012. március 23.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Samponok

Sampon gyakori használatra. Minden hajtípusra. Élénkítő citrus olajjal és nyugtató hatású kamilla kivonattal az ápolt és élettel teli hajért. A Bentley Organic sampon a Soil Association által elismert környezetbarát termék. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

ayse

2016. február 9.

A hajamat es a fejboromet is tönkretette.viszkettem de nagyon.minusz szaz csillag

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 9.

Gyevocska

2015. augusztus 7.

Nagy várakozással vettem meg ezt a sampont. Az illata miatt választottam: nagyon kellemes, igazi citrus, nem mű.
Este aztán ahogy hazaértem, nekiestem a hajamnak vele.
Én már a normál samponokat is csak higítva használtam, soha nem töményen, így ezzel is így tettem. A samponozásnál még nem volt baj, bár éreztem, hogy picit szárazabb lett a hajam. No, gondoltam, adok neki egy kis balzsamot. Sajnos a kicsi nem volt elég, jó nagy adag kellett, mire kit tudtam fésülni. Akkor is csak kínlódva.
Mire elhasználtam egy flakonnal, már a hajam vége olyan száraz lett, hogy kénytelen voltam levágatni.
Szóval: az összetételét és az illatát leszámítva nekem nem jött be. Soha nem fogom újra venni. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

Este aztán ahogy hazaértem, nekiestem a hajamnak vele.

kovikata

2015. június 16.

Sajnos olyan hajkoronával áldott meg a sors, hogy minden nap hajat kell mosnom, de legjobb inkább naponta kétszer. Nagyon sok samponnal próbálkoztam, de egyik sem hozta azt, amit vártam tőle, megviselte a hajamat az állandó mosás. Ezt a Bentley sampont ajándékba kaptam, sok reményt nem fűztem hozzá. Sokáig nem is használtam, csak ott állt a fürdőszobában. Nemrég kipróbáltam és nagyon meglepett, hogy mennyire kellemes állagú lett tőle a hajam. Azóta sokkal jobb a tartása is és nem gond, ha sűrűn használom. Az illatát is szeretem, nekem bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 16.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!