Benton

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: garden32, Módosítva: 2016. április 29.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A rendkívül sikeres Benton esszencia továbbfejlesztett változata.

Magas koncentrációban tartalmaz fermentált összetevőket, amelyekkel sikerrel veheted fel a harcot a ráncok ellen. A fermentált összetevők még hatékonyabban hasznosulnak a hagyományos változatoknál. A rendkívül sikeres Benton esszencia továbbfejlesztett változata.

Hatása:

• Száraz és feszülő bőrre
  • Érzékeny bőrre

Stella1993

2020. február 22.

Lányok, a csomagolás szerint ez egy FIRST essence, és a gyártó is közvetlenül arctisztítás után ajánlja, ergo ez egy toner, csak jelzem, hogy ne tévesszen meg senkit a név. Toner állaga van, híg, de kézzel még kényelmesen fel lehet vinni, nem kell hozzá vattakorong. Színtelen, szagtalan, gyorsan beszívódik, bár nekem kicsit húzódik használat után a bőröm, de ha tovább megyek a rutinomban, akkor ez kiküszöbölhető. 7skinhez szerintem is tökéletes lenne, ha nem lenne ilyen kib.szott drága :D egyértelmű hatásáról még nem tudok beszámolni, mert nem használom olyan régóta, de majd jövök updatelni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 22.

selmeczireka

2019. május 18.

Nagyon rákattantam az utóbbi időben a fermentált termékekre, Cosrx esszenciája egy csoda, amikor az elfogyott, ezt vásároltam meg. Csomagolás profi, megvett, nagyon kifinomult a fekete. De a termék csalódás :( nagyon híg, vízszerű állaga van, használtam egy ideig, nem nyújtott élvezetet a használat sem, hatását sem láttam. Lehet hogy én vagyok a kakukktojás, de nekem nem tetszik :( úgyhogy pár alkalmas használat/próba után eladóvá vált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 18.

ciseklusek

2018. október 18.

Nem is tudom, eddig miért is nem írtam még róla, hiszen ez az egyik kedvenc termékem mostanság.
Valóban vízszerű, könnyű folyadék, ami pikk-pakk felszívódik. Rajtam jól működik. Nagyon szép, egységes lesz utána az összkép, különösen, ha több rétegben kenem fel. Amióta ezt használom, a piros foltok is mérséklődtek az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 18.

Fincsodrett

2018. március 5.

4 hónapja használom, de sajnos nem vettem észre semmi pozitív hatást. Nagy reményeket fűztem hozza, de nem fogom újra venni.
Esti rutinba építve használom tisztítás és cosrx aha/bha után. Mást fogok helyette venni, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 5.

saffron

2017. november 26.

Nem vagyok elájulva tőle, nem érzem sokkal többnek egy egyszerű vizes tonernél. 7skinezéssel értem el vele azt a tipikus jól feltöltött hidratáltságot, de azt hiszem, ez egy egyszerű krémmel vagy aloe verás permettel is elértem volna, ehhez pedig kissé drága dolog. Más Benton termékhez képest nekem ez csalódás volt, ugyan beépült a rutinomba (amíg el nem fogy), de semmi extrát nem ad a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 26.

rtteszvesz

2017. november 25.

Vizes állagú, nagyon sokáig elég. Szép bőképem van, , de hogy ettől-e vagy a rutintól kiderül majd most, hogy elfogy. Jó, de most kipróbálok mást, ha hiányozni fog a rutinomból újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 25.

steffy

2017. november 11.

Szeretem a Benton termékeket, ez az egyik kedvenc. Eredményt csak hosszú távon és rendszeres (heti 2-3) használat mellett hoz. Arcra, nyakra és dekoltázsra használom én is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 11.

nekoSX

2017. november 9.

Első Benton termékem, nem tudom miért pont ezt választottam és nem a csiga-méh eszenciát, így utólag meg végképp nem. Olvasgatva az értékeléseket fel voltam készülve a vizes állagra (de ennyire??), nekem ez az állag megnehezíti a használatát. A tenyerembe öntök belőle, majd próbálom bepaskolni-kenni mindenhova, de általában lecsorog (ok akkor a nyakamon-dekoltázson-karomon is szétkenem), beszívódni akár a víz, nem szívódik be olyan gyorsan, egy réteggel is várni kell kb.10-15percet (akkor meg 7-el mennyit? lol). Utána egyenlőre csak olajakat használok, hogy lássam nem érzékenyít-e. Mivel nem minden nap használom, próbálom keresgélni a különbséget a napok között, amikor használom és amikor nem és egyenlőre (2hét) semmit sem látok v érzek. El fogom használni és akkor még visszajövök értékelni, de most úgy gondolom 2 hétx 3napi használat után már mutatkoznia kellene valami-némi kis pozitív érzetnek v eredménynek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 9.

Lencseee

2017. október 25.

Nagy butasag volt a snail-bee esszencia tovabbfejlesztett valtozatanak hivni. Mig az egy suru es egybol latvanyosan feltolto esszencia, ez inkabb tonerszeru, amolyen FTE, es a hatasa hosszabb idő alatt erezheto...ha!csak egy reteget tesz oda az ember. Nekem olyan japan,hadalabos (arbutinosra gondolok) erzesem van ezzel kapcsolatban: a 7skinezeshez kivalo,de csak azért arra hasznalni, mert úgy van hatása...hááááát....:azért draga szer. Tetszik is meg nem is...ha azt nezzuk,hogy nem valoszinu,hogy ujraveszem,akkor inkabb nem tetszik holott a rendszeres hasznalatakor latom hogy feltolti a boromet,ha 5-6 reteget teszek az arcomra...Azt hiszem erre mondhatom azt,hogy ar-ertek-hatas aranyban kozepesnel jobban teljesit,messze nem csodaszer.4☆
Update közel félév után. Megrendeltem ismét (közben már egy üveg Missha FTE is elfogyott), mert végülis beépült a rutinomba. De továbbra sem csodaszer, de kifogástalanul felszívódik (nyáron kifejezetten jól jött a nagy melegben), és kenhető rá a következő réteg, de továbbra sem tartom musthave-nek bőrápolás terén...talán csak a zsírops bőrüeknek, vagy nagyon melegben...Nekem marad négy csillag...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 25.

mókincs

2017. szeptember 26.

Elhasználtam tavaly egy flakonnal és nagyon nincsenek jó emlékeim róla.
Lehet azért, mert csodát vártam, az pedig elmaradt. Akkor még nem volt ennyire profi a rutinom, így szerintem ez lehetett az oka. Merthogy ezek az esszenciák a többlépéses rutinban fejtik ki hatásukat.
Mindegy, nem próbálkozom többet vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Elhasználtam tavaly egy flakonnal és nagyon nincsenek jó emlékeim róla.
Mindegy, nem próbálkozom többet vele.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Betaine
Peptidek: Human Oligopeptide-1
Vitaminok: Panthenol

Élesztőgombából, fermentálással előállított összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartani a nedvességet. In vivo megfigyelések szerint a GFF-tartalmú hidratálók segítenek megvédeni a bőrt a sérülésektől, ezáltal óvnak a külső hatások okozta kiszáradástól.

Szintetikusan előállított peptidféle, mely arra hivatott, hogy leutánozza az EGF-et (=Epidermal Growth Factor), vagyis az Epidermális Növekedési faktort. A növekedési faktor egy olyan természetben előforuló fehérje, mely serketi a sejtek osztódását és szaporodását. E szerint a forrás szerint az EGF a kozmetikumokban gyorsítsa a sebgyógyulást, és csökkenti a hegesedést.

További info a Truthinagingen >>>

A mályvarózsa gyökerének kivonata. Nyálkás anyag, amelyet általában textúrajavítóként használnak a kozmetikumokban, valamint bőrnyugtató hatása is van.

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a japán vagy sanshō bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre. Az INCIDecoder szerint viszont leggyakrabban antibakteriális és természetes tartósító hatása miatt használják, és része egy Koreában népszerű, Euro-Napre néven futó három növényi kivantból álló (Usnea Barbata és Pulsatilla Koreana-val kombinálva) tartósítószernek.

Egy hagyományos koreai gyógynövény, a koreai kökörcsin kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerin bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a kutatás szerint gyulladáscsökkentő hatása révén hatásosan lehet vele különféle gyulladásos megbetegedéseket kezelni (pl. a szepszist), e szerint a kutatás szerint pedig a kivonat egy igen széles antimikrobiális spektrummal rendelkező szer.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.