Benton

Ár:   8500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Beauty Lab-n 8 190 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: garden32, Módosítva: 2021. augusztus 17.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Beauty Lab, 8 190 Ft

A rendkívül sikeres Benton esszencia továbbfejlesztett változata.

Magas koncentrációban tartalmaz fermentált összetevőket, amelyekkel sikerrel veheted fel a harcot a ráncok ellen. A fermentált összetevők még hatékonyabban hasznosulnak a hagyományos változatoknál. A rendkívül sikeres Benton esszencia továbbfejlesztett változata.

Hatása:

• Ráncos és fakó bőrre
  • Száraz és feszülő bőrre
  • Érzékeny bőrre

Ár: 8 190 Ft , Eladó: Beauty Lab
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:GLS, Foxpost, Pick Pack Pont, saját átvevőpont

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

epipremnum

2023. május 3.

Kellemes használni, szépen csendben teszi a dolgát, rutinba illesztve rendkívül sokat segít a hidratálásban. Nem ájultam el tőle, de később még lehet, hogy visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 3.

inspiredina

2023. február 11.

Nagyon jó az állaga, selymessé teszi a bőröm. Hidratáló hatása szerintem remek, de ráncok ellen nem tudom mennyire hatàsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. február 11.

ginterzsofi

2022. szeptember 30.

szuperul feltolti a borom ha ejszakara hasznalom, es semennyire nem ragacsos igy nappal is jo egy mist utan/helyett, hidratalo elott

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 30.

b69a7n

2022. július 24.

Azért vettem meg mert kíváncsi voltam mi van a hype mögött. Engem meggyőzött, nagyon szeretem használni, puhább, hidratáltabb lesz tőle a bőröm. Természetesen irreális elvárásokat nem szabad támasztani, ez csak egy essence, nem egy erős hatóanyagokkal megpakolt cucc. Most mást is ki szeretnék próbálni, de biztosan újra fogom venni. Tény, hogy nem a legolcsóbb, de még szerintem megéri az árát, meglepően sokáig elég volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 24.

cicafun

2021. május 14.

Nehéz megítélni, hogy önmagában mennyit tesz hozzá a bőröm állapotának javításában, minden esetre kitartóan használom. Elsőre kicsit meglepődtem, hogy mennyire híg, vízszerű állaga van, egyből beszippantja a bőröm. Gyakorlailag azt igéri, hogy minden bőrproblémára megoldást nyújt, hát úgy legyen! A szkeptikus énem azt mondja, hogy önmagában biztos nem csodatermék, de hátha...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 14.

molniniki5

2021. április 15.

Eléggé folyékony, hamar beszívja a bőröm, de egyelőre nem sok extrát nyújt. Hosszabb távú tapasztalatom nincs még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

Stella1993

2020. december 8.

UPDATE:
Konkrétan nincs egyértelmű hatása :D megnyugtat a tudat, hogy teszek valamit a bőröm fiatalságának megőrzéséért, de látszatja nincs - legalábbis ez miatt a kence miatt biztos nem. Nincs hatása és nagyon drága, szerintem nem éri meg az árát. Ha már Benton, akkor inkább a csigás esszencia.

2020. február 22:
Lányok, a csomagolás szerint ez egy FIRST essence, és a gyártó is közvetlenül arctisztítás után ajánlja, ergo ez egy toner, csak jelzem, hogy ne tévesszen meg senkit a név. Toner állaga van, híg, de kézzel még kényelmesen fel lehet vinni, nem kell hozzá vattakorong. Színtelen, szagtalan, gyorsan beszívódik, bár nekem kicsit húzódik használat után a bőröm, de ha tovább megyek a rutinomban, akkor ez kiküszöbölhető. 7skinhez szerintem is tökéletes lenne, ha nem lenne ilyen kib.szott drága :D egyértelmű hatásáról még nem tudok beszámolni, mert nem használom olyan régóta, de majd jövök updatelni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 8.

UPDATE:

2020. február 22:

Telihold

Korcsoport: >54
2020. október 31.

Ezzel indítom a napot, arctisztítás után ő az első. A Snail Bee esszenciát váltotta a nyár vége felé. Igazából nem is tudom, melyik a jobb, a megfelelőbb számomra, mindkettőt szeretem. A fermentált összetevők miatt választottam, és nem bántam meg.
A Benton készítményeivel egy gondom van: a viszonylag rövid lejárati idő. De nyilván valamit valamiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. október 31.

balazskrisztii

2020. augusztus 26.

Alapvetően elégedett vagyok, természetesen nem elég önmagában, de a többi esszenciával, szérummal együtt nagyszerű bőrképet eredményez. Ha elfogy, valami újat fogok keresni, de ha semmit nem találok (amit nehéz elhinni) ez egy biztos pont

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

selmeczireka

2019. május 18.

Nagyon rákattantam az utóbbi időben a fermentált termékekre, Cosrx esszenciája egy csoda, amikor az elfogyott, ezt vásároltam meg. Csomagolás profi, megvett, nagyon kifinomult a fekete. De a termék csalódás :( nagyon híg, vízszerű állaga van, használtam egy ideig, nem nyújtott élvezetet a használat sem, hatását sem láttam. Lehet hogy én vagyok a kakukktojás, de nekem nem tetszik :( úgyhogy pár alkalmas használat/próba után eladóvá vált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 18.

Antioxidánsok: Arginine
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Betaine, Arginine
Peptidek: Human Oligopeptide-1
Vitaminok: Panthenol

Élesztőgombából, fermentálással előállított összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartani a nedvességet. In vivo megfigyelések szerint a GFF-tartalmú hidratálók segítenek megvédeni a bőrt a sérülésektől, ezáltal óvnak a külső hatások okozta kiszáradástól.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag, mely bőrünkben a sejten kívüli mátrixban is megtalálható, és fontos szerepe van számos fiziológiai folyamat szabályozásában. A bőrben sejtkárosodás (gyulladás, isémia) hatására az adenosine koncentrációja megemelkedik, hogy sejtvédő funkciót biztosítva védjen a szövet károsodásától. Az adenosine állati sebeken való alkalmazása nagymértékben gyorsította  a szövet regenerálódását, az emberi sebeken való használat jelenleg klinikai vizsgálatok alatt áll. Az azonban már most is valószínűnek látszik, hogy az adenosine hatásos gyulladáscsökkentő anyag.

Szintetikusan előállított peptidféle, mely arra hivatott, hogy leutánozza az EGF-et (=Epidermal Growth Factor), vagyis az Epidermális Növekedési faktort. A növekedési faktor egy olyan természetben előforuló fehérje, mely serketi a sejtek osztódását és szaporodását. E szerint a forrás szerint az EGF a kozmetikumokban gyorsítsa a sebgyógyulást, és csökkenti a hegesedést.

További info a Truthinagingen >>>

Aloe vera növény leveléből származó kivonat. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint némi antibakteriális hatással is bír. Segíti a sebgyógyulást és a bőr regenerálódását is .

Cukorrépából kivont aminosav származék, amit főleg mint szuper hidratáló összetevő használnak a kozmetikumokban. Különlegessége, hogy egy ozmolita, ami képes a sejtek vízháztartását fenntartani. További pozitívuma, hogy sok más hidratálóval szemben nem tapad, sőt kifejezetten kellemes és selymes érzete van. Irritáció ellen is segít védeni, emiatt arra is használják, hogy pl. lemosókat gyengédebbé tegyen. A Cosing szerint továbbá antisztatikus (pl. a haj összetapadását gátló), hajkondicionáló és viszkozitásnövelő tulajdonsága is van.

A mályvarózsa gyökerének kivonata. Nyálkás anyag, amelyet általában textúrajavítóként használnak a kozmetikumokban, valamint bőrnyugtató hatása is van.

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a japán vagy sanshō bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre. Az INCIDecoder szerint viszont leggyakrabban antibakteriális és természetes tartósító hatása miatt használják, és része egy Koreában népszerű, Euro-Napre néven futó három növényi kivantból álló (Usnea Barbata és Pulsatilla Koreana-val kombinálva) tartósítószernek.

Egy hagyományos koreai gyógynövény, a koreai kökörcsin kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerin bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a kutatás szerint gyulladáscsökkentő hatása révén hatásosan lehet vele különféle gyulladásos megbetegedéseket kezelni (pl. a szepszist), e szerint a kutatás szerint pedig a kivonat egy igen széles antimikrobiális spektrummal rendelkező szer.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.