Benton

Ár:   $7   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a HelloSkin-n 890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2018. augusztus 8.

Ár:   $7
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: HelloSkin, 890 Ft

Megújult változat

Védi a bőrt, ellátja tápanyagokkal, növeli vitalitását és ellenálló képességét. Egységesíti a bőrtónust, hidratál és simít. Parabéntől, ásványi olajtól, alkoholtól, szteroidtól, benzofenontól, szintetikus parfümtől, mesterséges színezéktől mentes. Anyaga 100% tiszta pamut.

Ár: 890 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

hdori23

2022. július 23.

Szeretem az ehhez hasonló maszkokat, nagyon megvoltam vele elégedve. Sokáig várt a fiókban mire megtaláltam a tökéletes alkalmat a kipróbálására..gyulladt kinyomhatatlan pattanások lettek az arcomon és sürgősen kellett valami az arcomra amikor eszembe jutott.

előtte a Geek Apad szérumját tettem fel a maszkot pedig 30 percig hagytam az arcomon. Majd jól bemasszíroztam. Szépen teszi a dolgát mint sos termék vagy ha valaki csak plusz hidratásra vágyik. Újravevős lesz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 23.

bartazsuzsanna

2022. június 12.

Nem vagyok egy nagy maszkhasználó, nem érzem különösebb szükségét a rutinom mellett, de a lotion mellé ezt is bedobtam a kosaramba. Hámlasztás után hasznaltam, a borom nagyon szerette, puha és egységesebb lett tole. Ha rendszeresen nem is, de biztos újra fogom venni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 12.

Dorotii66

2022. április 11.

Ha az ára egy picivel is alacsonyabb lenne, tuti mindig betáraznék belőle. Így általában 1-2 darabot veszek, amit gondosan tartogatok otthon. Szépen nyugtatja és hidratálja a bőrömet, az egyetlen dolog ami zavart, hogy túl nagy volt a maszk az arcomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 11.

Mute311

2022. március 19.

Ez volt az első koreai arcápolóm. Imádom, ebben fürdenék legszívesebben. Olyan puha lett tőle az arcom, levitte a pirosságot is. Tökéletes, de csak néha engedem meg magamnak, mert arcmaszkhoz képest kicsit drágának tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 19.

szamina

2022. március 7.

Ez volt az első olyan termék a tudatos bőrápolás útjának kezdetén, amibe nagyon "belenyúltam" és azóta is rajongója vagyok. Alapvetően nem szeretem a maszkokat, főleg télen nem esik jól a hideg vizes érzet, de az eredmény frenetikus. Soha semmi nem tudta önmagában ezt a mélyen hidratált érzetet nyújtani, babapopsi puhaságú a bőröm tőle minden használat után. Erős hamlasztas után luxus kezelésként tud hatni. Száraz, vízhiányos bőr egyik jóbarátja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 7.

simpe_dora

2022. február 3.

Imádom ezt a maszkot! Kb kéthetente használok a rutin kiegészítéseként fátyolmaszkot a plusz hidratálásért és többször is újra vettem már ezt a terméket. Kiadós cucc van a tasakban, nagyon jó érzés, míg az arcomon van a maszk. Hidratált, puha lesz az arcbőröm utána, ha van esetleg pattanásom, akkor szépen lenyugtatja. Jó kis kiegészítő termék szerintem, meg hozzáad valamit egy esti relaxáláshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 3.

Kajla

2022. január 27.

Sajnos/nem sajnos abba kellett hagynom a fogamzásgátlót, aminek a következményeként újra előjöttek ezek a hatalmas kinyomhatatlan dudorszerű pattanások. Végső elkeseredésemben próbáltam ki a terméket, hát őszintén szólva ez az eddigi legcsodálatosabb maszk, amit használtam.
Nagyon szép pihe-puha lett tőle az arcom, a gyulladásos, piros részeket is lohasztotta, nagyon kellemes, feltöltött bőr a végeredmény. Egyébként rengeteg “felesleg” maradt a csomagban, szóval ez is plusz pont.
Biztosan újra fogom vásárolni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 27.

Biztosan újra fogom vásárolni!

oszdaniella

2021. december 24.

Lemosós glikolsavat használtam előtte, annyira puha lett a bőröm. Első termék a márkától,lehet később betárazok még másból is. Nem irritált, kellemes érzés volt,feltöltötte a bőröm. Néha-néha egy kis ápolós péntek estére simán belefér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 24.

bernadettu

2021. december 20.

Első termék, amit a márkától próbáltam, értékeléseket nézve láttam, hogy pár ember bőre túl érzékenynek bizonyult a termékcsalád hatóanyagaira, így úgy voltam vele, hogy ezen a maszkon bukom a legkevesebbet ha mégsem válik be, viszont pozitívan csalódtam, hidratált, puha bőrrel gazdagodtam a hatóidő lejárta után és volt annyi szérum a tasakban, hogy hűtőbe téve másnap reggel is tudtam használni.
Irritációt egyáltalán nem tapasztaltam, maga a maszk könnyen kezelhető, felhelyezhető, de én mindig fekve várom ki a hatóidőt, szóval arról nem tudok nyilatkozni, hogy lecsúszik-e használat közben.
Ha valakinek gyors segítségre van szüksége és tudja hogy nem allergiás az összetevőkre, jó választás lehet ez a maszk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 20.

linca002

2021. október 31.

AHA hámlasztó + ez a maszk = csoda :)

annak ellenére, hogy a pumpás kiszerelését nem szerettem meg (mászkál az arcomon, nagyon macerás felvinni), ezt imádom! nagy szép kisimult, élettel teli, tömör bőröm lesz a használata után, a pattanás utáni foltjaim is hamarabb gyógyulnak tőle :) én egy 40-50 percig simán az arcomon hagyom, ameddig szinte száraz nem lesz a maszk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 31.

AHA hámlasztó + ez a maszk = csoda :)

Antioxidánsok: Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Beta-Glucan, Allantoin, Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Niacinamide, Sodium Hyaluronate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Betaine
Peptidek: sH-Oligopeptide-1
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az ázsiai útifű kivonata. A kozmetikumokban nagy valóüszínűséggel a lándzsás útifű kivonatához hasonlóan baktériumölő, sebgyógyító tulajdonsága miatt használják.

Délkelet-Ázsia, Kína és India ősi kultúrnövényének, a datolyaszilva levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és tonizáló hatású összetevő. E szerint a forrás szerint az összetevő kozmetikumokban használva segít enyhíteni a dermatitis (bőrgyulladás) tüneteit, enyhíti a bőr viszketését.

A mályvarózsa gyökerének kivonata. Nyálkás anyag, amelyet általában textúrajavítóként használnak a kozmetikumokban, valamint bőrnyugtató hatása is van.

Epidermális növekedési faktor, vagyis EGF, ami az INCI listákon sH-Oligopeptide-1 néven szerepel. Kémiailag egy nagyobb méretű (53 amino savból álló) peptide molekula, ami híres arról, hogy segíti a sejtek növekedését és osztódását. A kozmetikumokban ez a hatás általánosságban tudja javítani a bőrminőséget és csökkenteni a ráncokat.

Ugyanakkor az EGF (és általában a növekedési faktorok) egy eléggé vitatott molekula is. Az egyik fő aggodalom körülötte, hogy a rákos sejtek növekedését ugyanúgy tudja fokozni, mint az egészségesekét, ugyanakkor nem rákkeltő, vagyis egy egészséges sejtet nem alakít beteg sejtté. Minden esetre Psoriasis (sjetosztódással összefüggő bőrbetegség) esetén nem ajánlott. Részletes infó az EGF-ről az INCIDecoderen

Méhméreg, melyet a háziméhekből nyernek. A méhméreg fő alkotóeleme egy 26 aminosavból álló peptid, a melittin, mely bizonyítottan antibakteriális és antimikrobiális hatással rendelkezik. (A meltin aránya a méhméregben elérheti akár az 52%-ot is). Ezen kívül tartalmaz olyan anyagokat, amelyek gyulladást okoznak (pl. apamin, PLA2), ugyanakkor olyan anyagokat is, amelyek gyulladásgátló hatással bírnak (pl. adolapin). A kutatások szerint bőrön alkalmazva a méreg előnyös (gyulladásgátló) tulajdonságai érvényesülnek. Egy friss, 2014-es kutatás szerint a méhméreg bőrön alkalmazva hatékony fájdalomcsillapító, illetve képes enyhíteni az izmok feszülését, csökkentve ezzel a ráncok megjelenését.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a japán vagy sanshō bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre. Az INCIDecoder szerint viszont leggyakrabban antibakteriális és természetes tartósító hatása miatt használják, és része egy Koreában népszerű, Euro-Napre néven futó három növényi kivantból álló (Usnea Barbata és Pulsatilla Koreana-val kombinálva) tartósítószernek.

Egy hagyományos koreai gyógynövény, a koreai kökörcsin kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerin bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a kutatás szerint gyulladáscsökkentő hatása révén hatásosan lehet vele különféle gyulladásos megbetegedéseket kezelni (pl. a szepszist), e szerint a kutatás szerint pedig a kivonat egy igen széles antimikrobiális spektrummal rendelkező szer.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.