Benton

Ár:   $7   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2018. augusztus 8.

Ár:   $7
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Megújult változat

Védi a bőrt, ellátja tápanyagokkal, növeli vitalitását és ellenálló képességét. Egységesíti a bőrtónust, hidratál és simít. Parabéntől, ásványi olajtól, alkoholtól, szteroidtól, benzofenontól, szintetikus parfümtől, mesterséges színezéktől mentes. Anyaga 100% tiszta pamut.

Ár: 500ft/db , Eladó: CeliaFoote
Állapot: új, Helyszín: Szeged, fizetés: személyes átvétel, vagy posta
evaedinakiss

2019. szeptember 26.

Eddig a leghatékonyabb maszk amit próbáltam! Nagyon jól hidratálja az arcom, egy bomba.. és DURVA ahogy a kis ráncocskákat a homlokomon és a szemem körül feltölti, halványítja. SZUPER!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Csobanka

2019. szeptember 3.

Ez az egyik legjobb koreai maszk, amit próbáltam. Külön szeretem, hogy Budapesten is beszerezhető, az árkádi BioBarát boltban találtam 600-800 forintos áron.

Mivel heges, pattanásos és mitesszeres bőröm már elkezdett ráncosodni, ezért nem könnyű megfelelő terméket találnom de ez tényleg jó!

Kisimít és a bőrhibák is kevésbé látványosak utána és nem is irritál. Nálam nagy kedvenc én aromaxos vagy magisteres tonikkal használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

matine91

2019. július 22.

Egyszer volt szerencsém kipróbálni és meg kell, hogy mondjam, nagyon eltalálták. Sikerül a nagy szieszta alkalmával benne elaludni, és pihe puha bőrrel ébredtem. Nagyon durván tele van tolva a tasak esszenciával, már majd hogy nem kétszer is fel lehet használni. Igaz, hogy kicsit drága, de semmi pénzért nem vennék drogériás maszkot, mert tele van tömve minden hülyeséggel, ami nem hogy használna, csak még jobban árt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 22.

Bettiiyy

2019. június 28.

Szegény pont egy olyan időszakban landolt a polcomon, amikor hatalmas kihívást jelent bármi pozitívumot is tenni a bőrömmel. Nagy volt a nyomás ennek a fátyolmaszknak, és bevallom, elég nagyok is voltak az elvárásaim.
Nyaralásból hazaérkezve vetettem be ezt a maszkot, mivel annyi jót hallottam róla, és kellett a plusz törődés, mert az arcom egy rakás pattanás lett, tele lettem pattanásos sötét foltokkal, sebekkel és be volt sárgulva a bőröm (valamit elkaphattam?).
Nem mondom, hogy csodát tett, mert azt lehetetlen lett volna.
A maszk anyaga elég érdekes, masszív, kissé keményebb, mint azt a többi fátyolmaszktól megszoktam. Én kicsit hiányoltam belőle az esszenciát. Jól át volt itatva vele a maszk, de mégis olyan kevéske volt. Épp hogy elegendő volt a maszkra, az alján már semmi nem maradt. Úgyhogy ez hagyott bennem egy kis negatív érzést. Azért éreztem, hogy ennyi pénzért, miért spórolnak?
Összességében nem okozott semmilyen rövidtávú vagy hosszantartó wow hatást. Egy picit javított a bőrképemen, egy leheletnyit visszahúzódtak a pattanások, de alig észrevehetően. A bőröm nem lett puhább, selymesebb, szebb vagy bármi. Látszódni látszódott, hogy valami talán történt egy picit, de ezt egy sima centellás szérummal és krémmel is el tudom érni, sőt!
Most leírom ezt a maszkot, mert nem éreztem azt a nagy durranást, de még veszek egyet, és megnézem később újra, mit tud. Jelenleg azt érzem, hogy egy sokkal olcsóbb maszk, sokkal többet tud.
Ha változik a véleményem, mindenképpen frissítek.
(Herbaházban vettem, de most rendelek majd egyet Koreából, hátha más lesz.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

Nem mondom, hogy csodát tett, mert azt lehetetlen lett volna.
Ha változik a véleményem, mindenképpen frissítek.
(Herbaházban vettem, de most rendelek majd egyet Koreából, hátha más lesz.)

BHeni43

2019. március 31.

Nagyon szeretem. Hidratál simít, kényezteti a bőrömet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

Nagyon szeretem. Hidratál simít, kényezteti a bőrömet.

szandi08

2019. március 15.

Kicsit bizarr a csiganyál, de ez a maszk egy csoda! Annyira puha lett tőle a bőröm, hogy szinte el sem hittem. Két-három napig lehet érezni a hatását.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

Maraszt

2019. március 2.

Egyik kedvenc fátyolmaszkom. Igazi kényeztetés a bőrömnek. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 2.

Egyik kedvenc fátyolmaszkom. Igazi kényeztetés a bőrömnek. Nagyon szeretem.

BLili

2019. február 12.

Egész komoly ázsiai maszk arzenál kipróbálása és egy ultraérzékeny, mindenre reagáló bőr mellett nekem eddig ez a very best of, mivel hihetetlenül feltöltötte, ápolta a bőrömet, de ami kiemeli a többi közül az az, hogy 3 napig érződött a hatása, gyakorlatilag nem nagyon kellett semmit használni, mert nem éreztem szükségesnek, pedig több lépcsős rutint viszek már jó ideje. Ezen kívül még rengeteg szérum maradt a tasakban, ami még jó pár alkalomra volt elég. Csodálatos maszk! Egyedül a wishtrend c-vitaminos maszkja közelíti meg, de annak is csak egy napig éreztem még a hatását.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

niki123

2019. január 10.

Nem vagyok egy nagy fátyolmaszk rajongó, a legtöbben van alkohol vagy valami más csúnyaság és kicsti irritálják az arcbőröm. Csak két olyan maszkot próbáltam eddig, ami nem "csípett" és az egyik ez a maszk. Szuperül hidratál, nyugtat és élettel telivé varázsolja a bőrt. A csiganyál tényleg jó cucc és teljesen univerzális. Egyébként ez a maszk árban is egészen baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Kimwifey88

2019. január 6.

Fátyolmaszk rajongó vagyok, ezért gondoltam, kipróbálom a Benton általam egyébként is imádott termékcsaládjának ezt a tagját is, és azt kell mondjam, ebben sem csalódtam. Hidratált és selymes volt a bőröm tőle. Kiegészítő lépésként használtam, újra fogom venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

Antioxidánsok: Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Beta-Glucan, Allantoin, Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Betaine
Peptidek: sH-Oligopeptide-1
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az ázsiai útifű kivonata. A kozmetikumokban nagy valóüszínűséggel a lándzsás útifű kivonatához hasonlóan baktériumölő, sebgyógyító tulajdonsága miatt használják.

Délkelet-Ázsia, Kína és India ősi kultúrnövényének, a datolyaszilva levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és tonizáló hatású összetevő. E szerint a forrás szerint az összetevő kozmetikumokban használva segít enyhíteni a dermatitis (bőrgyulladás) tüneteit, enyhíti a bőr viszketését.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Epidermális növekedési faktor, vagyis EGF, ami az INCI listákon sH-Oligopeptide-1 néven szerepel. Kémiailag egy nagyobb méretű (53 amino savból álló) peptide molekula, ami híres arról, hogy segíti a sejtek növekedését és osztódását. A kozmetikumokban ez a hatás általánosságban tudja javítani a bőrminőséget és csökkenteni a ráncokat.

Ugyanakkor az EGF (és általában a növekedési faktorok) egy eléggé vitatott molekula is. Az egyik fő aggodalom körülötte, hogy a rákos sejtek növekedését ugyanúgy tudja fokozni, mint az egészségesekét, ugyanakkor nem rákkeltő, vagyis egy egészséges sejtet nem alakít beteg sejtté. Minden esetre Psoriasis (sjetosztódással összefüggő bőrbetegség) esetén nem ajánlott. Részletes infó az EGF-ről az INCIDecoderen

Méhméreg, melyet a háziméhekből nyernek. A méhméreg fő alkotóeleme egy 26 aminosavból álló peptid, a melittin, mely bizonyítottan antibakteriális és antimikrobiális hatással rendelkezik. (A meltin aránya a méhméregben elérheti akár az 52%-ot is). Ezen kívül tartalmaz olyan anyagokat, amelyek gyulladást okoznak (pl. apamin, PLA2), ugyanakkor olyan anyagokat is, amelyek gyulladásgátló hatással bírnak (pl. adolapin). A kutatások szerint bőrön alkalmazva a méreg előnyös (gyulladásgátló) tulajdonságai érvényesülnek. Egy friss, 2014-es kutatás szerint a méhméreg bőrön alkalmazva hatékony fájdalomcsillapító, illetve képes enyhíteni az izmok feszülését, csökkentve ezzel a ráncok megjelenését.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a japán vagy sanshō bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre. Az INCIDecoder szerint viszont leggyakrabban antibakteriális és természetes tartósító hatása miatt használják, és része egy Koreában népszerű, Euro-Napre néven futó három növényi kivantból álló (Usnea Barbata és Pulsatilla Koreana-val kombinálva) tartósítószernek.

Egy hagyományos koreai gyógynövény, a koreai kökörcsin kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerin bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a kutatás szerint gyulladáscsökkentő hatása révén hatásosan lehet vele különféle gyulladásos megbetegedéseket kezelni (pl. a szepszist), e szerint a kutatás szerint pedig a kivonat egy igen széles antimikrobiális spektrummal rendelkező szer.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.