Benton

Ár:   400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Babuin, az összetevőket feltöltötte: ágica, Módosítva: 2018. július 30.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kizárólag természetes eredetű tartósítószert tartalmaz. Mint minden Benton termék, ez is -parabén, -ásványi olaj, -alkohol, -benzophenon, -szteroid, -kémiai tartósítószer, -mesterséges illatanyag és -mesterséges színezék mentes! Nem okoz a legérzékenyebb bőrön sem irritációt vagy bőrszárazságot!
A Benton elvet követve gyakorlatilag nem tartalmaz vizet, helyette csiganyálka kivonat a hordozó közeg. Ezáltal maximalizált a hatóanyagok koncentrációja.

Főbb hatóanyagok:

• Csiganyálka kivonat: allantoint, kollagént és elasztint tartalmaz, sejtregeneráló és antibakteriális hatású
  • Méhméreg: melittin tartalmával rendkívül hatékony a hegkezelésben, illetve antibakteriális gyulladáscsökkentő
  • EGF (Epidermal growth factor): Epidermális növekedési faktor, mely segíti a sejtmegújulást
  • Aloe: gyulladáscsökkentő, regeneráló
  • Zöldtea: javítja a bőr rugalmasságát
  • Foltfehérítő
  • Anti-aging hatóanyagok
  • Többszintű hidratálók, a bőr felszínén, és a mélyebb rétegekben is.

lumen

2018. július 13.

Nagyon joleso plusz kenyeztetes az arcapolasi rutin legvegen. Csak hatradolsz a maszkban es relaxalsz mikozben a maszk dolgozik. Az apro mimikai rancomat szepen feltoltotte, remekul hidratal, bar a vegyes boromnek szerintem hetente 1-2 alkalommal boven eleg, mert tobb alkalom mar sok lenne a boromnek. Miutan elhasznaltuk a maszkot, a tasakban levo maradekot erdemes felhasznalni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

Venusz1984

2018. június 26.

Amikor felraktam először olyan érzés volt mintha vizet raktam volna fel az arcomra, na mondom ez semmit sem fog érni, fél óra után éreztem beszivta a bőröm az egész cuccot, na mondom ez gyenge lesz. Aztán levettem és belenéztem a tükörbe és jött a wow hatás. Ténleg szépen feltöltötte a bőröm, száraz foltjaimat hidratálta. Önmagában kevés a sok lépéses rutinom utolsó lépése lett heti 1x, mert egy csiganyálas terméket bele akartam építeni a kis száraz bőr rutinba. Azért kap 4 csillagot mert ár-érték arányban jó fátyolmaszk, de ha extra fegyver kell egy esemény/buli előtt akkor én csakis a Hsin arany arcmaszkhoz nyúlok mert Ő a fátyol maszkok királynője nálam. Ha elfogy a 10-es csomag nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 26.

Tmika

2018. június 8.

Gyönyörűen feltölt, hidratál, kisimít. Öt darabot mertem csak elsőre venni, de már úton a következő adag. Az első fátyolmaszkom volt, a csiganyálat már ismerem, a méhméregtől tartottam kicsit, de teljesen alaptalan volt a félelem. Semmiféle irritációt nem okozott, kifejezetten nyugtató hatású. A zacskóban maradt folyadékot szépen eloszlattam a nyakamon és a dekoltázsomon, hogy oda is jusson a jóból:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 8.

saraanna

2018. április 17.

Este filmnézés előtt feltettem, két óra múlva levettem (ha mozgok, akkor ahogy szárad jobban hajlamos lejönni) arcot mostam hideg vízzel, és újra felkentem ami a zacskó aljában maradt.
Hát én nem akartam elhinni.
- Puha, feszes bőrrel ébredtem, ami igaz, így 21 évesen nem annyira meglepő, de...
- Az orrom körüli pirosság megszűnt
- A kis miteszereim összehúzódtak
- A szemem alatti kis barázda halványodott

Az esszenciáját is nagyon szeretem, főleg azért, mert gyulladáscsökkentő, tényleg jobb a bőröm, mikor használom. Nem tudom, hogy valóban hosszú távon is segít-e, vagy csak tart, ameddig tart, illetve az arcomon lévő 1-2 kis hegen nem láttam a változást.
Egyetlen negatívum, ha valaki alapvetően nem szereti az arcmaszkokat, olyan hideg érzés a bőrön, én télen szinte fázok tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

Hát én nem akartam elhinni.
- Az orrom körüli pirosság megszűnt
- A kis miteszereim összehúzódtak
- A szemem alatti kis barázda halványodott

laural

2018. március 30.

Nagyon megtetszett ez a maszk, legszívesebben naponta használnám, nagyon szépen rendbeteszi a kombinált, de vízhiányos bőrömet. Sokat nézegettem különböző maszkok összetevőlistáját, és meglepve tapasztaltam, hogy milyen kevés alkoholmentes termék van. Ez is közéjük tartozik. A maszk maga nagyjából illeszkedik az arcomra, és bár először furcsa volt, hogy mennyi anyag van egy csomagban, de végül szinte maradéktalanul beivódik az egész. Egységesebb, símább és talán még egy kicsit tömöttebb is lett tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 30.

StrangerCreams

2018. január 29.

Húha, hát ez tényleg komoly...nagyon szépen feltölti a bőrömet, tényleg olyan, mintha egy nagy kozmetikai kezelésen vettem volna részt. Én az ordinary aha + bha hámlasztója után szoktam használni, lefekvés előtt, azután ugyanis nagyon szomjas a bőröm, de ez a kombináció így fantasztikus! Már rendelem is a következő adagot Koreából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

Marcsi66

2017. november 13.

Gyűjtöm a bátorságot hozzá,,,,,félek a méhméreg,az is van benne ( lehet h nem kéne,fogalmam sincs) Rendeltem 10 db-os kiszerelést,4500 ft szállítással, A férjem már kipróbálta,,,,,így látom az eredményt,hát ez durván jó cucc,az biztos,Teljesen feltölti az arcot,a mély ráncokat ( neki a homlokánál vannak) halványítja,simítja,nagyon látványos,( alkalomra bevethető) hatása 2-3 napig megmarad,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 13.

erynis

2017. október 21.

Imádom! Ez a kedvenc fátyolmaszkom! Olyan szinten kisimult és hidratált a használata után a bőröm, hogy kifejezni sem tudom. Rengeteg esszencia van benne, utána még kenegetek az arcomra, nyakamra, kézfejemre. Kicsit szúrós az illata, de nem zavaró. Segít a hidratáláson kívül a foltok halványításában is, úgy vettem észre. Nincs kellemetlen érzet a használata után, néhány fátyolmaszknál azt éreztem, alig várom, hogy levegyem vagy lemossam a maradékot, de itt ilyen abszolúte nincs. Aki még nem próbálta, tegye meg, érezni fogja a különbséget!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 21.

narramin

2017. október 7.

Első fátyolmaszk amit használok, de a hatása hihetetlen. Már a kezem is amivel felraktam, pihe-puha lett. Fent hagytam addig amíg elkezdett kiszáradni, aztán a maradékot meg a kezembe dolgoztam. Zseniális termék. Fogok ebayről rendelni 10es csomagot, és azt használni néhanapján. Esküvő, szalagavató, akármilyen nagy alkalom előtt kúraszerű használat (pár napig minden este egy) csodát fog tenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 7.

Eeve

2017. május 15.

Imádom :) Nagyon szépen feltölti, tömörebbé, puhává és simává varázsolja a bőröm. A maradék, ami tasakban marad, a nyakra és dekoltázsra pont tökéletes. Nagyon szépen helyreteszi a bőröm, az esetleg szárazabb részeket eltünteti, a gyulladt bőrt nyugtatja, a pattanások halványodnak. Én hetente egyszer használom, igazi kényeztető csoda nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 15.

Antioxidánsok: Arbutin, Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Beta-Glucan, Adenosine, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Butylene Glycol, Betaine
Peptidek: Human Oligopeptide-1
Vitaminok: Panthenol

Méhméreg, melyet a háziméhekből nyernek. A méhméreg fő alkotóeleme egy 26 aminosavból álló peptid, a melittin, mely bizonyítottan antibakteriális és antimikrobiális hatással rendelkezik. (A meltin aránya a méhméregben elérheti akár az 52%-ot is). Ezen kívül tartalmaz olyan anyagokat, amelyek gyulladást okoznak (pl. apamin, PLA2), ugyanakkor olyan anyagokat is, amelyek gyulladásgátló hatással bírnak (pl. adolapin). A kutatások szerint bőrön alkalmazva a méreg előnyös (gyulladásgátló) tulajdonságai érvényesülnek. Egy friss, 2014-es kutatás szerint a méhméreg bőrön alkalmazva hatékony fájdalomcsillapító, illetve képes enyhíteni az izmok feszülését, csökkentve ezzel a ráncok megjelenését.

Szintetikusan előállított peptidféle, mely arra hivatott, hogy leutánozza az EGF-et (=Epidermal Growth Factor), vagyis az Epidermális Növekedési faktort. A növekedési faktor egy olyan természetben előforuló fehérje, mely serketi a sejtek osztódását és szaporodását. E szerint a forrás szerint az EGF a kozmetikumokban gyorsítsa a sebgyógyulást, és csökkenti a hegesedést.

További info a Truthinagingen >>>

Az ázsiai útifű kivonata. A kozmetikumokban nagy valóüszínűséggel a lándzsás útifű kivonatához hasonlóan baktériumölő, sebgyógyító tulajdonsága miatt használják.

Délkelet-Ázsia, Kína és India ősi kultúrnövényének, a datolyaszilva levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és tonizáló hatású összetevő. E szerint a forrás szerint az összetevő kozmetikumokban használva segít enyhíteni a dermatitis (bőrgyulladás) tüneteit, enyhíti a bőr viszketését.

Fehér fűzfa kivonata. Szalicin tartalma révén az aspirinhez hasonlóan gyulladáscsökkentő hatása van. További info itt.

A mezei szil kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és szövetösszehúzó hatású összetevő.

Enzimes hámlasztó hatással rendelkező összetevő. A gyártó szerint enyhe, de hatásos alternatívája az AHA savaknak, vagyis a bőr legfelső rétegére hámlasztó hatással van, ezáltal simítja a bőrt, és felgyorsítja a sejtek életciklusát (cell turnover).  Az összetevőt általában 2% körüli koncentrációban használják otthoni hámlasztók esetén, és a krém pH-értékének 5 és 8 között kell lennie ahhoz, hogy hasson, ezért érzékeny bőrre is ideális.

Azelainsav, mely számos bőr- és hajkondicionáló része. Bőrgyógyászati készítményekben is alkalmazzák, általában más szerekkel kombinációban.

1. Pattanás: Az azelainsavat enyhe és közepesen súlyos akne ellen alkalmazzák, mind mitesszeres, mind fertőzéses esetben. Gátolja az aknét okozó baktérium növekedését, ezáltal tisztán tartja a bőr pórusait.
  2. Rosacea: A kivörösödött bőr kezelésére az azelainsav gyulladásgátló hatását használják helyileg alkalmazott gél formájában.
  3. Pigmentkezelés: Az azelainsavat különböző bőrszíneződések kezelésére használják, pl. melazma fertőzés utáni hiperpigmentáció, különösen sötétebb bőrűek esetén. Az azelainsav csökkenti a melanin mennyiségét.

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a japán vagy sanshō bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre. Az INCIDecoder szerint viszont leggyakrabban antibakteriális és természetes tartósító hatása miatt használják, és része egy Koreában népszerű, Euro-Napre néven futó három növényi kivantból álló (Usnea Barbata és Pulsatilla Koreana-val kombinálva) tartósítószernek.

Egy hagyományos koreai gyógynövény, a koreai kökörcsin kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerin bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a kutatás szerint gyulladáscsökkentő hatása révén hatásosan lehet vele különféle gyulladásos megbetegedéseket kezelni (pl. a szepszist), e szerint a kutatás szerint pedig a kivonat egy igen széles antimikrobiális spektrummal rendelkező szer.