Berber Beauty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet feltöltötte: hajasbaba, az összetevőket feltöltötte: Flami, Módosítva: 2014. március 7.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Ez az egyedülálló formula mélyen tisztítja a pórusokat, eltávolítja az elhalt hámsejteket. A bőr lágy, sima és ragyogó lesz!

Kiszerelés: 250 g

hzsuzs

2015. november 20.

Nekem nagyon szépen összehúzza a pórusaimat egy fél napra, de sajnos nagyon drága, ezért csak a T vonalban szoktam használni. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 20.

Kencemániás

2015. január 25.

Én nagyon meg vagyok elégedve ezzel a termékkel is, nem vártam, hogy a mély mitesszereket majd kiemeli, mert olyan termék nem létezik, azt bizony nyomkodni kell.
Kozmetikus után otthon ezt szoktam feltenni, szinte tökéletesre nyugtatja az összenyomogászott, kivörösödött bőrömet, pár óra után pedig tökéletesen puha és sima az arcom. A legutóbbi adag nem volt olyan fehér mint az előző kettő, de a hatása ugyanaz, csodás! Ha elfogy újra veszem, ha esetleg valaki felezésben benne lenne jelezze, Berber Beautyból sokmindent használok, más is szóba jöhetne megosztva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 25.

Prnr

2014. december 2.

Na ez egy nagy csalódás volt, de elsősorban azért, mert nagyon jó véleményeket hallottam róla, és hogy csodákat művel a bőrrel, a mitesszerek eltűnnek. Egyáltalán nem tüntetett el semmit, arcpakolásnak megteszi, de ahhoz elég drágának találom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 2.

KG

2014. augusztus 10.

Hónapok óta használom, és azt kell mondjam, tényleg puha és finom utána az arcbőröm, szeretem, de a mitesszerekkel (legalább is az enyémekkel) semmit sem csinál. Mint sima arcpakolás nagyon kellemes, de hát az a neve, hogy "mélytisztító", ezért sajnos kevesebb csillagot kell adjak neki (pedig a BB más készítményeit nagyon szeretem).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

hajasbaba

2014. február 23.

Fantasztikus termék! Már egy hónapja használom, heti 3-4 alkalommal és elmondhatom, hogy kitisztította az arcom. Már csak az orrom mitesszeres, de ott is látványosan kevesebb van. Falfehérre szárad, olyan mint a vakolat, amit az ujjammal szoktam finoman ledörzsölni és a maradék fehérséget langyos vízzel öblítem le. Bőrszínt is kiegyenlíti és a kisebb bőrhibákat is felszámolja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 23.

Flami

2014. február 1.

Az égvilágon semmit se csinált a bőrömmel, sokkal többet vártam tőle, azok után, hogy milyen jó véleményeket olvastam róla a neten, illetve, hogy a Berber Beauty Ghassoul agyagját meg imádom. Nem lettem sima, csillogó és az összes mitesszerem megvan. Pff. Mérges vagyok, mert kidobtam rá feleslegesen egy csomó pénzt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 1.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel), Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Hidratálók: Honey, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Kaolin 0 0