Berber Beauty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. január 14.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Ez a finoman lágy, algás, zöld színű agyagpakolás nagyon hatásosan ápolja az arcbőrt és a dekoltázs érzékeny területét. Feszesíti a bőrt, lassítja annak megereszkedését, késlelteti a ráncok kialakulását. Ásványi anyagai a bőrbe mélyen felszívódva regenerálnak.
Az esszenciális rózsaolaj illatossá és bársonyosan üde tapintásúvá varázsolja bőrét és kellemesen hidratálja.

Regina59

Korcsoport: >54
2016. április 25.

Ezt már nem gyártják. Az érzékeny bőrömre nem volt jó. Van új verziója fehér agyagos, ez már érzékeny bőrre is bátran használható. Az új keverésűre vonatkozik az öt csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. április 25.

Laracska

2014. szeptember 12.

Nagyon szuper pakolás, szép feszes és tiszta bőrt eredményez. Nekem az érzékeny bőrömre azonban sajnos sok, szárított kicsit, így nem szívesen használom tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 12.

antónia59

Korcsoport: >54
2014. május 26.

Ez igen jó pakolás. Illata rózsás, állaga sűrű, igyekezni kell vele a felkenéskor. Hatása nagyon jó. Mialatt a maszk száradt enyhe bizsergést tapasztaltam, de ez egyáltalán nem volt kellemetlen. Érzékeny, rozaceás bőrömet nem irritálta. Mielőtt lemostam volna vizes kézzel átmasszíroztam a megszáradt pakolást, utána könnyebb lemosni. Ajánlom, hogy a Berber termékek megvásárlása előtt a Bionom webáruház lapján keressünk rá a megvásárolni kívánt termékre, mert itt sok véleményt, alkalmazási tanácsot és a termékek használatát a legjobban itt írják le!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. május 26.

Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil
Tartósítószerek: Sodium Benzoate, Potassium Sorbate