BES

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ur.isten.ne.mar, Módosítva: 2012. június 13.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Balzsam Phytoplankton növényi kivonatokkal gazdagítva, hidratáló hatású és visszaállítja a haj és a fejbőr optimális víztartalmát. Különösképpen ajánlott elgyengült, színétvesztett, festett és dauerolt hajra.

Kiszerelés: 300 ml, 1000 ml

Fruzsina93

2013. december 27.

Finom az illata és szép lesz a hajam tőle! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

Finom az illata és szép lesz a hajam tőle! :)

Maniac

2012. szeptember 20.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, rendbe teszi a száraz hajvégeimet, ugyanis nekem a szilikonos cuccok eléggé kiszárították. Én több hajmosás után is érzem a hatását, nem csak két hajmosás között. Mondjuk én kicsit drágán szereztem be, 1200 Ft/300 ml, de kétezer valamennyi a literes kiszerelés (ami akkor éppen nem volt).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 20.

MademoiselleSumire

2012. szeptember 1.

Tényleg nagyon rugalmas és selymes tőle a haj,hajmosás után is teszek a hajamba belőle!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 1.

claudia

2012. június 22.

Hú hát nekem nagyon tetszik ez a cucc :) Sokkal jobb mint a serical latte (pedig őt szeretném szeretni az illata miatt is de sokat nem csinál a hajammal). Az illatát imádooom, még 3 nap után is olyan a hajam mintha most mostam volna meg. Fényes, puha és erős lett tőle a hajam, a végeit meg mintha "összetapasztotta" volna, már nem 3felé szálkásodik ki a sörényem :) Most fogyott el a hajvégápolóm és barbár módra kentem belőle a hajvégekre szárazan és tökéletes egyáltalán nem lett tőle zsíros (mondjuk nekem semmitől se lesz zsíros a hajam...) szerintem ha elfogy újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 22.

ur.isten.ne.mar

2012. június 13.

Hát ez valami csúcs! Ha ezt megismeri a világ, a Serical Latte el fog tűnni a süllyesztőben :D
A fodrászom szokta használni, és tökéletes a hajam, amikor tőle jövök, szóval muszáj volt nekem is megvennem, ráadásul a literes kiszerelés kb 1000 Ft volt, szóval még ha rossz lenne, akkor is abszolút megérné.
A színe és az állaga egészen különleges, de egyáltalán nem a jó értelemben, eleinte egyáltalán nem voltam benne biztos, hogy erről a bolygóról származik. Komolyan, nem is tudtam, hogy létezik ilyen világító neonsárga, de kicsit átlátszó és nagyon folyékony, szinte vízszerű, ami nem tűnt bíztatónak, de aztán bizonyított!
Puhává, fényessé és erőssé tette a hajamat, pedig most volt szőkítve, és az eléggé megviselte. Nem pont úgy használtam, ahogy le volt írva, én a nagyon vizes hajamra kente fel, és masszírozgattam, de max 1 percig. Amikor lemostam, szinte folyékonynak éreztem a hajamat, szárításkor és előtte kifésüléskor a fésű röhögve korcsolyázott végig rajta. Eléggé kisimította a göndör hajam (szóval ebből a szempontból nem biztos, hogy mindenkinek jó lesz), és aztán vasalni is sokkal könnyebb volt, utána pedig hihetetlen most-jöttem-a-samponreklámból fénye lett, de nem az a szilikonos műfény volt, hanem egészséges fény, amilyen csak a puha hajnak lehet.
Az illata nagyon erős, gyümölcsös, nekem szoknom kellett, de igazából nem rossz. Mondjuk a hajamban nem igazán marad meg, de annyira nem is bánom :D
Egy szó, mint száz, ha valaki csodaszert keres megviselt hajra olcsón, akkor ezt mindenképpen érdemes kipróbálnia :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 13.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol