Bettina Barty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. január 22.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók

Kiszerelés: 500 ml

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

theglamorous

2015. június 27.

Nekem a karamellás van, az is isteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 27.

Nekem a karamellás van, az is isteni!

Musil

2013. november 23.

Horvátországi nyaralás előtt vettem, mondván kellene valami jó kis testápoló, ami napégés után intenzíven hidratálja majd a bőröm. Vonzott a gondolat, hogy csokisat vegyek, ezért ezt választottam! Nos, az eredmény: első kenekedés után pár perccel elkezdtek beszivárogni a népek a szobába, hogy mi ez az isteni illat! Hát mondom csak a testápolóm... Azt javasolták erre, hogy ne menjek kocsmába részeg emberek közé, mert tuti a földre szorítanak majd és végig akarják nyalni a testem! :D
Tényleg szenzációs illata van! Könnyen kenhető, erősen vizes állagú, jó a felszívódása, gazdagon táplálja a bőrt. Viszont vigyázni kell vele, mert a ruha is átveszi az illatát, és a parfümöt is simán elnyomja! Ennek ellenére imádom, az egyik legjobb testápoló, amivel valaha találkoztam! Kicsit drága, de szívesen megveszem, mindig lesz helye a kenceficéim között (méghozzá igen előkelő, dobogós helye)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 23.

elfi777

2013. június 16.

Isteni illat, kissé fura állag, brutál tartós, de nem veszek többet, télen kevés, nyáron angolna-effekt, akkor inkább a fekete és a cserkós verzió. Szerettem amúgy, de napi használatra nem vált be sajnos, csak tavasz-őszre, de ez a márka össz termékére igaz esetemben.
Igényes, nagyon jó, ajánlom, de..nálam ott a pici "de".

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 16.

Igényes, nagyon jó, ajánlom, de..nálam ott a pici "de".

tamasbobe47

2013. június 11.

Nagyon finom illata van :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

Nagyon finom illata van :)

Mo0nlight

2012. július 31.

Húúúha, a Müllerben leltem rá és kétszer is visszamentem megszagolni, valami elképesztően fantasztikus illata van! :O Sajnos még elég sok van a mostani testápolómban, de az tuti, hogy ha elfogy ilyet veszek.

Update: Ugyan az előző testápolóim még nem fogytak el, akciós kuponnal végül csak megvettem ezt is. Nekem nincs extra száraz bőröm, de szépen beszívódik, kézkrémként is sokat használom napközben. Az illata valóban nagyon "masszív", használat közben néha már kicsit mű és tömény, de még nem zavar. Óriási adag, az életbe nem fog elfogyni. Pedig már kinéztem az utódját.. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 31.

queencessb

2012. május 15.

Nagyon nehezen szivodik be, pedig vizhianyos borom van. Az illata eleinte nagyon tetszett de tomenyen mar nem kellemes. Viszont ha egyszer beszivodik akkor meg masnap is hidratalt a borom:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 15.

Oslacrimale

2012. február 10.

Szeretem, kellemesen hidratál, hamar beszívódik. Az illata csúcs és még 1-2 óra múlva is simán érzem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 10.

Antioxidánsok: Theobroma Cacao Seed Extract, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak