Betty Barclay

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 4.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Kiadás éve: 2014

Illatcsalád: virágos

Fejjegyek: zöld jegyek, málna, feketeribizli

Szívjegyek: bazsarózsa, frézia

Alapjegyek: pézsma, fás jegyek, vanília, karamell

viragocskaa

2021. augusztus 16.

Ajándékba kaptam. Nagyon finom friss, virágos illata van és hosszú órákon át érezhető. Ezek a virágos illatok nem igazán illenek hozzám, de különleges alkalmakkor majd elhasználom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

gida80

2020. szeptember 22.

Egyszerűen imádom az illatát.Nekem az örök kedvenc.Mindig kipróbàlok valami ujjat,de ehhez mindig visszatérek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

Dhewilgirl

2020. július 14.

Most már olcsóbban, 3000.-ért lehet kapni a DM-ben. Egy kolléganőmtől kérdeztem meg, hogy mit használ, mert annyira jó illata van: friss, púderes, rózsaszín. Magamon másnak érzem, kevésbé púderes, de tetszik ettől függetlenül. Nem valami tartós, kb 2 óra alatt illan el az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

Barbacsek

2020. március 7.

A déemben találkoztam vele. Engem nagyon megfogott elsőnek maga az üveg is és az illata is. Gyors fújtam is magamra a teszterből, még este is érezhető volt a parfüm. 6 ezer Ft-ot sajnáltam azért egy 20 ml-s parfümért, így ott hagytam. Majd akciósan 3000 Ft-ért az enyém lett. Nagyon szeretem és tartós is. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 7.

Passerotta

2018. december 13.

Kellemes kis illat! Én is inkább édesnek mondanám. Bevallom, az üvegecske vett meg elsőre, mert szerintem nagyon cuki, de az illata is tetszik. Talán annyi a negatívuma, hogy gyorsan elillan. Ilyenkor, év vége felé féláron lehet hozzájutni a DM-ekben és a Rossmann-ban is. Féláron, kész ajándék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 13.

HDorina

2018. november 15.

Cuki üvegcse, cuki doboz és nem túlzó, finom édes illat. Aranyos, nőies illatú. Talán a hátránya az, hogy nem hosszantartó illat, gyorsan elillan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

sldaria

2018. augusztus 14.

Nagy Betty Barclay parfüm rajongóként ez is megtalálható a fürdőszobámban, de sajnos nekem ez nem jött be annyira és az illata is mintha hamarabb elillanna mint a többi parfümnek amit használok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

radioaktiva

2018. augusztus 9.

Impulzusvásárlásaim egyike 😉 Nem őt akartam, de kb. gombokért adták, hát jött velem. őszintén szólva sokat nem vártam tőle, de aztán jött a meglepetés. Nagyon kellemes illat és meglepően tartós is -nyilván a maga kategóriájában. Szerintem a hűvösebb idők beköszöntéig ő lesz a társam a hétköznapokban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Vicuska1

2018. április 5.

Isteni finom illata van,én leginkább a rózsát érzem belőle..És nagyon tartós is. :) Tökély! 😊😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 5.

MiniMazsi

2018. január 31.

Nagyon édes, púderes, finom illat. A tartósságával sincs gond. Egy időben szinte csak ezt használtam, de mostanra már kicsit kiszerettem belőle. Nem fogom újra venni, de attól még egy nagyon kis kedves parfüm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.