Betty Barclay

Ár:   5800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   20 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: boglarke, Módosítva: 2017. május 26.

Kiszerelés:   20 ml és 50 ml
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Illatjegyek: szeder, maracuja, citrom, gyöngyvirág, ibolya, rózsa, fehér pacsuli, pézsma, rózsafa

Bonnieoo7

2020. február 14.

Annyira csodás, hogy még el sem fogyott az egyik, karácsonyra máris ezt kértem /kaptam ajándékba. No és a "Moments párját" de az nem ennyire tuti! Így ő most a bronzérmes nálam, de dobogós! Jöhet velem randira, színházba, de csak 1 sima rohangálós napon is. Elég tartós, s kicsit túlárazott, érdemes akkor megvenni amikor akció van. Ami még fontos számomra visszajelzést is kaptam, ill. érdeklődést, hogy mi a neve? Hol vettem? 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 14.

Ennie86

2019. március 11.

Ma a Dm-ben mászkálva akadtam rá. Szerintem ez egy bájos, nem tolakodó, kellemes illat. Sajnos már csak a teszter volt kint, különben tutira jött volna velem haza. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

Anetty

2019. február 18.

A DM-be jutottam hozzá jó áron, mert kiárusítás alatt volt és féláron vettem meg. Nekem tetszik az illata.
Ez az első alkalom hogy ettől a márkától vettem parfümöt.
Tartósságát illetően kb. egy délelőttöt jól kibír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

Ez az első alkalom hogy ettől a márkától vettem parfümöt.
Tartósságát illetően kb. egy délelőttöt jól kibír.

BitterSweet

2018. szeptember 11.

Meg kell, hogy mondjam, egész kellemes csalódás. Nem voltak nagy elvárásaim vele kapcsolatban, idáig egyetlen Betty Barclay illatnak sem sikerült belopnia magát a szívembe. De rácáfolt :-)

Rajtam felfújáskor erősen aquás, mellékzöngében jönnek a finom lédús gyümölcsök. Szerencsére a citrom rajtam nem érződik. Aztán 2-3perc után összeáll az illat, és az marad is végig. Nagy meglepetést, örvénylően változó illatok okozta katarzist nem fog okozni, de ez a kategóriájától nem is várható el szerintem.

Tényleg meglepően kellemes, friss, gyümis kis illatocska, amolyan rohangálós fajta, komfortos, jó kedvet csináló, nyárra biztosan be fogom szerezni.

Ahhoz képest, hogy edt, 4 órája fújtam a kezemre, azóta mostam már párszor kezet, de halványan még érzem.....hm....nem rossz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Edina97

2017. augusztus 7.

Nagyon szeretem nyáron használni. Friss, kellemes illat. Nem egy hú de tartós, de nem fújom 5percenként.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Lory

2016. október 31.

Rajtam kifújáskor egy harsogó friss,majdnem hogy zöld illat vesz körül,majd negyed óra múlva csendesül kicsit és friss de citrusos illat marad.Valahol elvesztek belőle a gyümölcsök az én bőrömön,pézsmáról ne is beszéljünk,egy fikarcnyi sem érződik belőle.A rózsa és a gyöngyvirág is egy jellegzetes összetevő szokott lenni,hát rajtam azokból sincs belőle...nem is értem...Igy egy egyszerű friss-enyhén citrusos hétköznapi tavaszi-nyári fuvallatka,ami nagyon nem az én világom de mivel kaptam,egy-egy nap őt használtam tavasszal.Nyárra már annyira ellaposodott a viszonyunk,hogy egyáltalán nem nyúltam utána.Kis kiszerelés,úgyhogy jövőre biztos elfogy :))Tartóssága átlagos és normális lenne,3-4 órát kitart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 31.

Orsi0401

2016. szeptember 22.

A tesztert próbáltam, nagyon tartósnak éreztem, kellemes nyári lengedezős illat, zuhany után. Megvettem a 30 ml-s kiszerelést, és úgy érzem mintha nem is ugyanaz az illat lenne benne: a tartóssága csapnivaló, eleinte egy gyorsan elillanó erős gyümölcsös illat csap meg ami szerencsére hamar szelídül, de szinte nem is érezni azt az illatot, ami a teszter-próba után órákig megcsapott a csuklómról. Szerettem volna egy olyan nyári illatot, ami nem erős, friss és nem fojtogatóan erős, mert nem szeretek nyáron másokon sem nagyágyú illatokat fülledt testszaggal vegyítve érezni. A tartósságát nagyon sajnálom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

stefi90

(!)
2016. szeptember 10.

DM doboz által jutottam hozzá. Nagyon tetszik az illata és szerencsére rajtam tartós is. Nem mindennap használom, így még sokáig elég lesz. Az ára egy kicsit sok a kiszereléséhez képest, így gondolkodom, hogy ha elfogy akkor újra veszem-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

rocknrose

2016. augusztus 17.

Dm boxban jutottam hozzá. Számomra egynek elmegy, nem émelyítő, viszont tartós, csak hát nem illik hozzám. Ezért inkább csak rohangálós illatként használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

jomosono

2016. augusztus 4.

Hú,hát számomra nagy csalódás ez az illat,olyan közömbös,semmi finomat különlegeset nem érzek rajta.Mennie kell!!!!!!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

Antioxidánsok: BHT

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezőanyag. Zöld.

Színezék. Lila színű.