Betty Barclay

Ár:   4700 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anszan, Módosítva: 2013. szeptember 2.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

eeniko

2020. július 29.

Ez a parfüm tényleg egyszerűen nagyszerűen jó. Nagyon örülök, hogy nem az a túl édes, virágos illat, hanem egy kellemes, tiszta illat. Annyira megtetszett, hogy keresni fogom a Style by Night illatát is, ami inkább egy alkalmibb parfüm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 29.

0bikbik0

2020. február 8.

Nem hivalkodó az illata, olyan kis hétköznapi, egyszerű, semmi komplikáció, "csak" tisztaságillat. Az utóbbi időben gyakran megdicsérik rajtam, pedig tényleg semmi extra nincs benne szerintem. Mindennapi használatra, stabil, megbizható, nem lehet vele mellélőni. Nem nagyon tartós, az igaz, de nem is az az árkategória, ahol ez zavarna. Mivel van kis kiszerelésben is: újrafújom :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 8.

Ennie86

2018. január 29.

Ma ő volt a tesztalanyom. Légies, nőies, nem hivalkodó illat. Olyan igazi tisztaságillat. Hétköznapi szaladgálósnak szerintem jó választás. Sajnos tényleg nem túl tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

Ana84

2017. szeptember 22.

Puha, krémes-öblítős, valamiért mindig egy halvány levendulaillat jelenik meg bennem, pedig nincs ilyen az összetevők között. Hajon, ruhán tovább megmarad. Semmi csavar, nincs mélysége, egy könnyed kis kellemeske illat. Olyan ágybabújós, szaladgálós, szekrénybefújkálós... Az illat kellemes, csak ennyit egy öblítő is tud ha kicsit meglottyintom.

Megvan mire hasonlít picit, a Forever Relaxation massage lotion illatára. Na az olyan levendulás fuvallat, mint amilyet a B. B. Pure Style-ban érzek, megjegyzem ugyanilyen intenzitású az említett testápoló csak erőteljesebben levendulás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

korono

2017. június 29.

Teljesen oda vagyok az illatáért de a tartóssága sajnos elég gyenge.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

Teljesen oda vagyok az illatáért de a tartóssága sajnos elég gyenge.

jnka

2017. április 21.

Férjem kedvence, én is nagyon szeretem. Finom, nem tolakodó illat. Lehetne tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 21.

Sindy6

2017. január 11.

Oh de kis finom, letisztult, elegáns nőies illat. Hétköznapra tökéletes, nem tolakodó, nem erős karakteres, hanem lágy illat. Olyan illatú, mint egy tejes testápoló

Update végre egy illat amit nem utáltam meg 2 hét alatt!!! Annyira jó érzés viselni, mintha most léptem volna ki a zuhanyból és egy kellemes tiszta testápoló illata áradna belőlem + finom, kellemesen nőies aurát ad

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

dameliepoulain

2016. július 18.

Kellemes illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 18.

Kellemes illat.

Noncs

2016. április 28.

Nagyon kis bájos, nem édes illat. Nekem tartóssága is jó, tökéletes hétköznapokra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

fcsilla9112

2016. április 17.

Imadom az illatat, de nekem nem valami tartos! :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

Imadom az illatat, de nekem nem valami tartos! :(

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.