Betty Barclay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   20 ml / 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 4.

Kiszerelés:   20 ml / 50 ml
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Illatösszetevők: citrom, mandarin, körte, bazsarózsa, gyöngyvirág, narancsvirág, ámbra, pézsma, gyanta

Danina9592

2018. április 30.

Nekem nagyon tetszik, bár én alapvetően is az ilyen könnyed, friss, virágos illatokért rajongok. Tartós, visszafogott, igazán hozzám illő, fiatalos illat. :)

Update: Sajnos, mire a végére értem, már annyira meguntam, hogy kínszenvedés volt elhasználni. Nagyon átlagos, nagyon semmitmondó, többet biztosan nem veszem meg... -1 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

pacsalia

2016. április 10.

Remek illat, nőies, friss-citrusos-virágos, kezdetben a fanyarabb frissesség érződik jobban, az idő azonban hozza a változást: virágosodik, enyhül, szexibb lesz. :)

Tartósságával nem vagyok megelégedve, ezért a négyes. :( :) Ha tartósabb lenne, csillagos ötös lenne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

Detty0701

2015. december 3.

Most a Dm-ben féláron kapható, szerintem így meg is éri. :) Nap végéig nem, de azért sokáig érzem magamon az illatát, könnyed és üde! Igényes kivitelezés. Nekem 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 3.

Nittuska

2015. július 22.

Nekem valahogy túl erős volt. De alapjában véve nem egy "büdös" parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 22.

Nekem valahogy túl erős volt. De alapjában véve nem egy "büdös" parfüm.

senskin

2015. július 3.

Nagyon átlagos, olyan könnyed, de hamar felejthető illat. Már nem is emlékszem rá....!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 3.

Lory

2015. június 21.

Egy igazi bájos,romantikus illat.Elképzelek egy fehér vászonruhás leányzót,kócosan fonott szőke hajában virággal és ez az illat lengi körbe.Tökéletesen kiegészítené azt a letisztultságot és ártatlanságot amit önmagában egy ilyen karakterű lány megtestesít.Az illatban egyértelműen a gyöngyvirág dominál,kifújáskor is és leszáradásában is,csak mindig másik elem csatlakozik mellé társul a különböző fázisokban.A mandarin és a narancsvirág teszi könnyed gyümölcsössé és enyhén édessé,hogy ne legyen mellbevágó,fojtó a gyöngyvirág.A merészebb illatokat jobban szeretem de el kell ismerni,hogy egy nagyon jól összerakott illat,tiszta,ártatlan,könnyed,amiből ugye kismillió létezik de ő mégsem válik kommersszé.Tartóssága 3-4 óra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 21.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Zöld)