Betty Barclay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. február 8.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Kiadás éve: 2000

Illatcsalád: orientális

Fejjegyek: bergamot, rózsa

Szívjegyek: szantálfa, ibolya, pézsma

Alapjegyek: borostyán, vanília, cédrus

sldaria

2018. augusztus 14.

Abszolúte kedvencem. Nem is emlékszem, hogy hány évvel ezelőtt használtam először. Ami igaz az igaz nem nyári vagy meleg tavaszi napokra való illat,mert azért igencsak testes illatvilággal rendelkezik, de ősszel és télen ez a befutó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

AzAKismacska

2017. szeptember 5.

Pár ève karácsonyra kaptam
Rajtam èdes-vaniliás bergamott, de a háttèrben jól kivehető a cèdrus is. Nem fullasztó, inkább friss orientális illat.
Nem lett nagy szerelem a mienk, de futkosós illatnak tökèletes. Főleg tavasszal, hűvösebb nyári napokon használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Pár ève karácsonyra kaptam

Kedy

2016. augusztus 14.

Németországból kaptam, de annyira édes az illata, hogy nem szeretem. Beleszagolok, és az első dolog, ami eszembe jut, az a cukorszirup.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

ememem

2015. június 4.

Müllerben vettem, 15 ml-es kiszerelésben, kb 2000 Ft-ért. Akkor negatívumnak éreztem,hogy nem lehet nagyobb kiszerelésben kapni, de utólag a táskámban sokkal jobb így hordani.
Az illata a boltban nagyon tetszett, de utólag picit túl erősnek érzem, DE szerintem ez csak a nyári hőség miatt van. Valószínűleg meghagyom a nyári estékre és/vagy őszi,téli hónapokra. Egyébként nagyon nőies és erotikus illat, már ha lehet mondani ilyet egy parfümre. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

Charis

2015. május 19.

Egyik kedvencem! Rajtam tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 19.

Egyik kedvencem! Rajtam tartós.

lapiskat

2014. november 17.

A Müllerben kapható! Nagyon szeretem ezt az illatot, de a tartóssága rajtam csak közepes. Egyedisége és ára miatt azért megy az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 17.

Bettuc

2014. július 31.

Az eddigi legegyedibb parfümöm, amit valaha próbáltam! Tartós, össze nem téveszthető illatú, bársonyosan megbújik a bőrön, igazán finom!
Mivel Németországból kaptam, így nem valószínű, hogy valaha lesz belőle új üvegem :( De amíg van, ezt használom - és imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 31.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.