Best of Beauty 2019

Beverly Hills Formula

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cukorgomboc, Módosítva: 2019. május 17.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fogfehérítő fogkrém aktív szénnel

Hatékonyan távolítja el a lepedéket, védi a fogzománcot, miközben fehéríti a fogakat. Az aktív szén elpusztítja a kellemetlen szájszagot okozó baktériumokat, friss lehelletet biztosít, miközben segít fehéren tartani a fogakat a kávé, tea, bor, fűszeres ételek fogyasztása és a dohányzás miatt kialakult elszíneződésektől.

persephone

2019. június 22.

Egy hete használom napi kétszer. Ez előtt is fogfehérítős fogkrémet használtam, de azt kell mondjam, ez jobban működik, mert amellett, hogy fehérít (tea és kávé foltokat leszedi), megfelelően tisztít is, sokáig érződik a hatása. Persze nem lesz hollywoodi mosolya tőle az embernek, de elégedett vagyok a termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 22.

kriszti24242

2019. június 20.

kellemes mentol íze van, amely nem túl erős, jól tisztít
fogmosás után látom inkább a fogfehérítő hatását egy hetes rendszeres használat után, de kíváncsi leszek a hosszútávú hatására

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 20.

kellemes mentol íze van, amely nem túl erős, jól tisztít

Judee1

2019. június 20.

Ezelőtt colgate max white fogkrémet használtam,de ahogyan ezt kézhez kaptam:), azonnal próbára is tettem. Egy hét használat után napi kétszeri fogmosás tükrében azt kell mondjam, hogy hasonlóképpen működik, mint az előbbi. Mókás, hogy fekete, engem nem riaszt el, kellemes íze van. Sokat kávézok, így mindenképpen fehérítő fogkremet vásárolok, de kivárok még, hogy melyiket fogom ismét megvenni. Jövök még

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

kfannigirl

2019. június 18.

Nem gondoltam volna, hogy lesz egy fehérítős fogkrém, ami tényleg működik. Lehet, hogy csak beleképzelem, de 1-2 árnyalattal valóban fehérebbnek látom a fogaimat, 5 nap után (napi 2 használat). Az íze finom, lágy mentol, irtó vicces, hogy hamuszínű a habja. Férjem is kipróbálta, neki is tetszik, csak az ő egyébként is fehér fogain nem látszik eredmény :)
Jövök még update-elni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

Jövök még update-elni!

BlutterflyGirl92

2019. május 31.

Fekete színe miatt kicsit ijesztő, de vicces is. Szépen tisztít, elég hosszan tartó a hatása is. Most még 4csillag, de kíváncsi vagyok hosszabb idő után mennyire fehérít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Cukorgomboc

2019. március 14.

A szájvízzel együtt használom. Először nagyon furcsa volt, hogy fekete színe van a cuccnak, de aztán nagyon megkedveltem. Azt hittem, tiszta fekete lesz minden, ahogyan felhabzik, de nem :D Jó kis fehérítő fogkrém, és nagyon sokáig elég (100 ml!). Legközelebb kipróbálok egy másik fajtát a márkán belül!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!