Beverly Hills Formula

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cukorgomboc, Módosítva: 2019. május 17.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fogfehérítő fogkrém aktív szénnel

Hatékonyan távolítja el a lepedéket, védi a fogzománcot, miközben fehéríti a fogakat. Az aktív szén elpusztítja a kellemetlen szájszagot okozó baktériumokat, friss lehelletet biztosít, miközben segít fehéren tartani a fogakat a kávé, tea, bor, fűszeres ételek fogyasztása és a dohányzás miatt kialakult elszíneződésektől.

Debko

2019. szeptember 29.

Én is tesztelésre kaptam a terméket! :) meg vagyok vele elégedve, a kívánt hatást elértem vele. Boltokban még nem láttam, de ha fogom, mindenképpen szerzek be belőle! Maga a fogkrém fekete színe is kicsit érdekesebbé tette számomra a fogmosást. Használat után kellemes, frissítő érzést hagy maga után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Andrea1992

2019. szeptember 28.

kíváncsiságbol rendeltem ezt mert elfogyott a fogfeheritos fogkremem. eddig nem voltam elajulva a fekete fogkremektol de ez tetszik. alapból fehér fogaim vannak de kave/tea fogyasztokent azért látok néhol foltokat. úgy veszem észre ez a termék kordában tartja. az íze is kellemes, nem csordul ki a könnyem tőle és nem marja a szám. szerintem újra veszem ha szembe jön valahol

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

potimano

2019. szeptember 17.

Azon szerencsések közé tartoztam én is, akik tesztelésre kapták ezt a terméket. Bevallom, ez az első fehérítő fogkrém amit használtam, így igen hamar levett a lábamról! :D Mindamellett, hogy szépen tisztít, a fekete színe engem annyira szórakoztat, és az picikét csípős íze is tetszik, egy élmény vele a fogmosás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

persephone

2019. szeptember 13.

Én is tesztelésre kaptam. Egy hete használom napi kétszer. Ez előtt is fogfehérítős fogkrémet használtam, de azt kell mondjam, ez jobban működik, mert amellett, hogy fehérít (tea és kávé foltokat leszedi), megfelelően tisztít is, sokáig érződik a hatása. Persze nem lesz hollywoodi mosolya tőle az embernek, de elégedett vagyok a termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

emb1p3

2019. augusztus 24.

A terméket tesztelésre nyertem, és a terméktesztelésre valóban én vagyok a legjobb (vagy a legrosszabb, attól függ, honnan nézzük) alany, mert naponta kétszer kávézom, és egy-két pohár vörösbor is lecsúszik azért minden héten. Szóval volna mit fehéríteni a fogaimon, és ha hunyorogva nézem, akkor mintha segítene is napi két fogmosás mellett ez a fogkrém, de ahogy a dakota közmondás tartja, canis merdából nehéz várat építeni. Még van egy kevés a tubusból, majd update-elek.

Na és az update: rendszeresen használva tényleg fehérebbnek mutatja a fogakat, ami komolyan meg is lepett. Nyilván egy évtized hedonizmusát nem tünteni el, de árnyalatokkal szebbnek láttam a fogaim. Fogok még venni, ha szembejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Norcsi0701

2019. július 20.

Tesztelésre nyertem ezt a fogkrémet és nálam abszolút 5*. A színe elsőre kicsit ijesztő volt nekem, de az is "fehéredik" használat közben, ahogy felhabzik és ami fontos nekem, hogy nincs kifejezetten erős mentolos íze, hanem kellemes, frissítő érzetet ad. A hatásával is megvagyok elégedve. Már több, mint egy hónapja használom, napi 2-szer szájvízzel együtt és már kb. 2,5 hét után láttam a hatását. Sajnos én sokat kávézok, ezért gondolom sokkal jobban is tudna fehéríteni, de én úgy látom, hogy a napi több kávé mellett is több árnyalattal fehérebbek lettek a fogaim. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 20.

kriszti24242

2019. június 20.

kellemes mentol íze van, amely nem túl erős, jól tisztít
fogmosás után látom inkább a fogfehérítő hatását egy hetes rendszeres használat után, de kíváncsi leszek a hosszútávú hatására

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

kellemes mentol íze van, amely nem túl erős, jól tisztít

Judee1

2019. június 20.

Ezelőtt colgate max white fogkrémet használtam,de ahogyan ezt kézhez kaptam:), azonnal próbára is tettem. Egy hét használat után napi kétszeri fogmosás tükrében azt kell mondjam, hogy hasonlóképpen működik, mint az előbbi. Mókás, hogy fekete, engem nem riaszt el, kellemes íze van. Sokat kávézok, így mindenképpen fehérítő fogkremet vásárolok, de kivárok még, hogy melyiket fogom ismét megvenni. Jövök még

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

kfannigirl

2019. június 18.

Nem gondoltam volna, hogy lesz egy fehérítős fogkrém, ami tényleg működik. Lehet, hogy csak beleképzelem, de 1-2 árnyalattal valóban fehérebbnek látom a fogaimat, 5 nap után (napi 2 használat). Az íze finom, lágy mentol, irtó vicces, hogy hamuszínű a habja. Férjem is kipróbálta, neki is tetszik, csak az ő egyébként is fehér fogain nem látszik eredmény :)
Jövök még update-elni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

Jövök még update-elni!

BlutterflyGirl92

2019. május 31.

Fekete színe miatt kicsit ijesztő, de vicces is. Szépen tisztít, elég hosszan tartó a hatása is. Most még 4csillag, de kíváncsi vagyok hosszabb idő után mennyire fehérít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1