Beyoncé

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 2 290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: DianaS, Módosítva: 2016. április 21.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermarketek, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 2 290 Ft

Beyoncé Heat Kissed parfüm illatával.

Ár: 2 290 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Beyoncé Heat Kissed Deodorant Natural Spray+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: frissen fújva, fújósként vagy üvegesen:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)

d.anett89

2021. január 9.

Ajándékba kaptam. Melóba megfelel,de újra nem veszem. Kellemes illata van, viszonylag tartós

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 9.

Yubiri

2020. január 23.

Kellemes édesen fűszeres illat. Szerettem használni. Ajándékba kaptam,de vannak ennél kedveltebb illataim is, ezért ezt nem vásárolnám újra. Amit egy natural spray-től elvárunk, azt a teljesítményt hozza, kellemes illattal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 23.

sandyh

2018. november 4.

Szettben kaptam a testápoló társával. Ha lányosabb édes illatot akarok akkor ezt használom. Rajtam nagyon édes gyümölcsös kicsit eper illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 4.

Csanadivivi

2018. október 25.

Nekem borzasztóan sok, tömény, émelyítő és erős....tulajdonképpen nem is értem miért vettem meg. Fél üveggel elhasználtam, de itt a vége.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

Melani79

2018. augusztus 25.

Pàr napja illatmintában volt szerencsém kipróbálni. Màmorító finom illat. Picit lehetne tartósabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

clevergirl

2018. március 20.

Most hozta a futár. Első szimatolásra: hmm, ez egy nehezebb fűszeresebb illat. Aztán lágyul, s a vanília teszi fel az i-re a pontot. Nagyon kellemes, meleg illat. Valóban hideg időben mutatja meg bújós oldalát. Nem teljesen az én stílusom, de tudok vele azonosulni, s hidegebb időben abszolút jól használható, s megvan benne egy plusz is, ami igazi parfüm illattá varázsolja. A midnight heat-et is nagyon kedveltem. Szerintem a rendes parfüm változatát is meg fogom próbálni télen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

Jelizz

2018. február 10.

karacsonyra kaptam csomagban volt, Imadom a Beyoncé illatokat, ez sajnos nem az en illat vilagom, mivel fuszeres meleg illqt, es nem tartos 🙁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

nonosmink

2017. augusztus 7.

Nagyon imádom az illatát-meg Beyt is :P- de sajnos nagyon hamar elillan az illata,ezért csak négy csillagot kap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 7.

ClassyAndFabulous

2017. január 16.

Az illata nagyon finom, kellően édes, fűszeres, ezért is lett a téli illatom, viszont nem tart túl sokáig akár a bőrömre fújom, akár a ruhámra :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

DikieGirl

2017. január 7.

IMÁDOM az illatát! Ez lett az új kedvencem, bár lehetne kicsit édesebb :D. Nagyon nagyon szeretem az édes illatokat, de a Star epres (eperhab talán) illata ennél sokkal édesebb, talán már sok volt és ezért is tetszik most ez jobban, az egyetlen - és igen nagy - probléma vele az, hogy nem tartós. Magamra fújtam vagy 10-et, de fél óra múlva alig érezhető :/.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.